Įmonių sąrašas

Žario paminklai, UAB

Malūno g. 14, Kurmaičiai, 84243 Joniškio r.
(8 612) 49657
Dirbame iki 18.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 612) 49657
Tinklalapis

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00
Šeštadienis
9.00-14.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Antkapinių paminklų gamyba
Kapaviečių dengimas granito plokštėmis, plytelėmis
Raidžių, portretų kalimas
Bronzos gaminiai (raidės, kryželiai)
Skaldelė, užpylimas
Pamatų liejimas
Montavimo darbai
Raidžių kalimas kapinėse
Restauravimo darbai
Dirbame Latvijoje
Įmonė sėkmingai dirba daugiau nei 30 metų ir turi sukaupusi didelę gamybinę patirtį. Gerą patarimą suteiks įmonės administracija ir patyręs dailininkas, kuris ras geriausią sprendimą Jums.

Pagrindinė įmonės veikla - akmens apdorojimas. Tai įvairių formų paminklų gamyba, gamyba pagal invidualų kliento projektą, kapavietės dengimas granito plokštėmis, antkapiai. Taip pat gaminame ir namų interjero apdailos detales (stalviršius, palanges). Glaudžiai bendradarbiaujam su didelėmis granito tiekimo įmonėmis, o visi gaminiai gimsta mūsų dirbtuvėse. Švediškas, Suomiškas, Norvegiškas, Rusiškas granitas virsta gražių formų ansambliais. Taip pat gaminame juoda (pilka) įvairių frakcijų granito skaldelė, todėl jos kaina yra patraukli. Atliekame visus kapaviečių darbus: lieja pamatus, sumontuoja gaminius, klojame granito trinkeles, užpilam kapą skaldele, restauruojame senus paminklus. Raidžių kalimą atliekame ir kapinėse. Įmonė prekiauja kokybiškais itališkais “Caggiati” bronzos gaminiais: raidės, kryželiai, vazos ir kt.

Dirbame Joniškyje, Kelmėje ir Latvijoje.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Įmonė sėkmingai dirba daugiau nei 30 metų ir turi sukaupusi didelę gamybinę patirtį. Gerą patarimą suteiks įmonės administracija ir patyręs dailininkas, kuris ras geriausią sprendimą Jums. Pagrindinė įmonės veikla - akmens apdorojimas. Tai įvairių formų paminklų gamyba, gamyba pagal invidualų kliento projektą, kapavietės dengimas granito plokštėmis, antkapiai. Taip pat gaminame ir namų interjero apdailos detales (stalviršius, palanges). Glaudžiai bendradarbiaujam su didelėmis granito tiekimo įmonėmis, o visi gaminiai gimsta mūsų dirbtuvėse. Švediškas, Suomiškas, Norvegiškas, Rusiškas granitas virsta gražių formų ansambliais. Taip pat gaminame juoda (pilka) įvairių frakcijų granito skaldelė, todėl jos kaina yra patraukli. Atliekame visus kapaviečių darbus: lieja pamatus, sumontuoja gaminius, klojame granito trinkeles, užpilam kapą skaldelę, restauruojame senus paminklus. Raidžių kalimą atliekame ir kapinėse. Įmonė prekiauja kokybiškais itališkais “Caggiati” bronzos gaminiais: raidės, kryželiai, vazos, ir kt. Dirbame Joniškyje, Kelmėje ir Latvijoje daugiau...