Įmonių sąrašas

Šilavoto globos namai, VšĮ

A. Radušio g. 6, Šilavotas, 59272 Prienų r.
(8 670) 25336
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 670) 25336
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Donatas Senikas
Įmonės kodas
304233485
Registracijos data
2016.04.28
Darbuotojai
25 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1076,52 € (2021 kovas) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Angelė Bajorienė
2018.12.11
Malonu girdėti žmonių gražius atsiliepimus apie Jūsų vadovaujamus globos namus, teikiamas paslaugas. Sveikatos, išminties sėkmingai jungti verslą ir humaniškumą.
Naudingas (8)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Moderni socialinių paslaugų įstaiga
Ilgalaikė (trumpalaikė) globa
Nuolatinė slauga ir priežiūra
Mūsų tikslas – užtikrinti saugią ir sveiką aplinką, teikiame žmogaus orumą atitinkančią pagalbą, suderintą su asmens sveikatos priežiūra, nuolatine slauga ir nuolatine priežiūra, kitomis specialiosios pagalbos priemonėmis, švietimu ir ugdymu, padedančią kompensuoti prarastą savarankiškumą bei gebėjimus palaikyti ryšius su šeima ir visuomene.

VšĮ Šilavoto globos namai – tai moderni įstaiga, teikianti kokybiškas paslaugas senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia

Senyvo amžiaus žmonės turi turėti galimybę naudotis jiems suteiktomis visomis teisėmis ir laisvėmis esant bent kurioje įstaigoje teikiančioje, priežiūrą ir globą bei gydymą, visokeriopai gerbiant jų orumą, pažiūras, poreikius ir asmeninį gyvenimą.

Jūsų laukiame nuostabiame gamtos kampelyje, Prienų rajone Šilavoto kaime A. Radušio g. 6, naujame pastate. Gyventojai apgyvendinami vienviečiuose, dviviečiuose ar triviečiuose kambariuose, atsižvelgiant į gyventojų interesus ir poreikius, sveikatos būklę ir savarankiškumo lygį.
daugiau...