Įmonių sąrašas

Šakių hidrotechnika, UAB

Kęstučio g. 23, 71137 Šakiai

(8 685) 82748
    www.sakiuhidro.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 685) 82748
Telefonas
(8 345) 52169
Tinklalapis
Faksas
(8 345) 52169
Direktorius
Vidmantas Kameneckas
Įmonės kodas
174443463
PVM kodas
LT744434610
Bankas
AB DNB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT69 4010 0421 0006 0392

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Šakių hidrotechnika, UAB

UAB" Šakių hidrotechnika" įregistruota 2001 m. vasario 1diena. Firmą įkūrė inžinierius – hidrotechnikas Vidmantas Kameneckas ir inžinierius – hidrotechnikas Virgilijus Buteikis. Jie yra baigę LŽŪU.
Mes susibūrėme ir dirbame tam, kad:
įgyvendintume žmonių norą susikurti jaukius ir saugius namus bei aplinką;padėtume įmonėms ir organizacijoms įgyvendinti idėjas, kuriant naujus bei modernizuojant ir remontuojant turimus inžinerinius statiniu, taikant taršos prevencijos priemones;sukurtume ir tobulintume organizacinius – technologinius resursus, įgalinčius statyti XXI amžiaus technologinius statinius iš moderniausių konstrukcijų ir medžiagų, panaudojant pažangiausią statybos technologiją;sudarytume savo darbuotojams sąlygas efektyviai ir saugiai dirbti, kelti savo kvalifikaciją, atskleisti ir panaudoti savo sugebėjimus bei įgyvendinti asmeninius ir kūrybinius tikslus.
Mes siekiame, kad mūsų veikla būtų pelninga. Tai suteikia galimybę bendrovei tobulėti, plėstis ir geriau tenkinti augančius užsakovų reikalavimus.
Bendrovė atestuota: Ypatingų statinių statybai ir rekonstrukcijaiMelioracijos statinių statybai
UAB" Šakių hidrotechnika" yra Lietuvos melioracijos įmonių asociacijos narė.
Viešųjų pirkimų tarnyba įrašė UAB" Šakių hidrotechnika" į Oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus ir suteikia pagal EVRK 2 red.:
43.12.30 – II kvalifikacinė klasė,
41.20.9 – V kvalifikacinė klasė.
AB „Šakių hidrotechnika" vizija: Tapti patikima statybos ir remonto paslaugas teikiančia bendrove.


daugiau...

Paieškos žodžiai

melioracija, melioracijos darbai, melioracijos rekonstrukcija, melioracijos remonto darbai, lauko inžineriniai tinklai, lauko lietaus nuotekų tinklai, lauko vandentiekio tinklai, lauko nuotekų tinklai, nuotekų valymo įrenginių montavimas, naftos gaudyklių montavimas, kelių priežiūra, kelių žvyravimas, kelių greideriavimas, aplinkos tvarkymo darbai, pagrindų įrengimas, kelio bortų klojimas, trinkelių klojimas, vejų bortų klojimas, bendrastatybiniai darbai, betoninių grindų įrengimas, vandens pralaidos, transporto paslaugos, mechanizmų nuomos paslaugos, susisiekimo komunikacijos, keliai (gatvės), Inžineriniai tinklai, vandentiekio, nuotekų šalinimo, hidrotechnikos statiniai, kitos paskirties statiniai, bendrieji statybos, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas, vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas.Hidrotechnikos statiniai, statiniai prie upių, ežerų, užtvankos, potvynių vandens ir žuvų pralaidos, krantinės, prieplaukos, žuvininkystės tvenkiniai, atraminės sienos, nuošliaužų tvarkymas, šlaitų tvirtinimas, Inžineriniai tinklai, lietaus, vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų tiesimas, valymo įrenginių montavimas, senų vamzdynų renovavimas, Kelių tiesimas ir priežiūra, Automobilių kelių žemės sankasos įrengimas, žvyro ir skaldos pagrindo sluoksniai, vandens pralaidų įrengimas, kelių priežiūra, žemės sankasos ir kelio juostos priežiūra, važiuojamosios kelio dalies priežiūra, aplinkos tvarkymas, paruošiamieji darbai, šaligatvių, dviračio takų ir pėsčiųjų takų įrengimas, lauko akmenų dangos, šaligatviai iš betoninių trinkelių bei plytelių, gatvės bordiūrų ir vejos bordiūrų įrengimas. Automobilių aikštelių įrengimas, privažiavimo kelių įrengimas. Vejų įrengimas. Pamatų duobių ir tranšėjų kasimas, griovių kasimas, dugno ir šlaitų tvirtinimas. Drenažo įrengimas, grunto tankinimas. Pamatų, atraminių sienučių klojinių įrengimas, pamatų, atraminių sienučių betonavimo darbai. Armavimo darbai, betoninių grindų įrengimas daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge