Список компаний

Avižienių paštas

Sudervės g. 9, Avižienių k., 14013 Vilniaus r.
(+370) 70055400
Сейчас закрыто

Поиск маршрута:

Выберите адрес:
Выберите адрес:

Филиалы

Просмотреть все адреса

Контакты компании

Телефон
(+370) 70055400
Интернет стр.
www.post.lt

Рабочее время

Вторник
8.00-18.00
Среда
8.00-18.00
Четверг
8.00-18.00
Пятница
8.00-18.00
Суббота
8.00-12.00

Отзывы

Оцените:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
J
2019.02.15
Paštas dirba laisvu grafiku. Kada nori ant durų pakabina lapelį, atvažiuoji ir pamatai, kad pvz. šiandien nusprendė nedirbti, kitą dieną atvažiuoji, pamatai lapelį, kad nusprendė dirbti nuo 8 iki 12 val, nors darbo laikas realiai visai kitoks. Būtų malonu valdžios žodį išgirsti, kodėl taip vyksta.
Полезный (1)
Сообщить
Pasibaisėjęs
2019.01.23
Aptarnavimas baisus, moteriškės užpakalio nepakelia, kad paimtų dokumentus pro langelį. Nešneka, o rėkia, mandagumas neegzistuoja.
Telefono jie savo darbinio neturi, kortele atsiskaityti negalima.
Atsiimti siuntų be dokumento negali (tai normalu), bet kartais, kai Joms palanku, siunta būna perduota ir be dokumentų.
Apie siuntas neinformuoja, jau virš 10 metu priregistruoti šitam pašte pagal pašto kodą, negaunam jokios informacijos, kai ateina siunta, o jei atvažiuoji šiaip pasiteirauti ar kas nors neatėjo ar nėra kokios siuntos, tai patikrina ir praneša, kad ne neatėjo.
Susisiekus su siuntėju paaiškėja, kad pašte siunta jau seniai yra. Paštas arba nerado, pametė ar dar velnias žino kas, nemato savo sistemoj. Taip siuntos ir dingsta.
Seniau laiškus ar žurnalus net ne pašto dėžutėje rasdavom, o numestus kur nors prie namo. O dėžutėje kaimynų laiškus. Nors tas pasibaigė, prireikė tik kokių 5 metų.
Daugiau šiuo paštu nebesinaudosim, tragedija. Teko būti kituose LT paštuose, tokių problemų nėra.
Полезный (0)
Сообщить
Anonimas
2018.10.31
Užsakiau siuntą savo vardu, o tel. nr. palikau mamos. Visad atsiusdavo sms apie gautą siuntą. Skambina mamai nepažįstamas nr., ieško manęs. Nei laba diena, nei prisistatė, kas ir iš kur. Mama paklausė, kas manęs ieško, tai nieko neatsakė ir padėjo ragelį. Perskambinu į tą nr., pasisveikinu, paklausiu, kas manęs ieškojo, atsiliepusi dama (berods Renata) išrėžė, kad kitą kartą maloniau kalbėkit, jei ieško vadinasi reikia. Paaiškinu, kad ten mamos nr., dėl ji paklausė (manau normalu). Ta vėl rėžia, kad jai neįdomu kieno ten nr., ir galiausiai teikėsi ponia pasakyti, kad ji iš pašto ir, kad siuntinys man atėjo. Bandžiau dar kažką sakyt, bet padėjo ragelį.
MIELOS DAMOS, DIRBAT APTARNAVIMO SRITY. PRADĖKIT PAČIOS MALONIAU KALBĖTI, O NE BURBĖTI. PRIVALĖJOTE PASISVEIKINTI, PRISISTATYTI IR TADA "NEMALONIŲ" KLAUSIMŲ NEKILTŲ!
Полезный (8)
Сообщить
больше...
Статистика посещаемости
Обновление информации