Uzņēmumu sarakstu

Kretingos autobusų stotis, UAB "Kretingos autobusų parkas"

Šventosios g. 1, 97124 Kretinga
(+370) 44579001
Atsidarys rytoj 6.00

Meklēt maršrutu:

Izvēlieties adresi:
Izvēlieties adresi:

Filiāles

Skatīt visas adreses

Uzņēmuma kontakti

Tālrunis
(+370) 44579001
Mājas lapa
www.kretingosap.lt
E-pasts
stotis@kretingosap.lt
Vadītājs
V. Ročys

Darba laiks

Pirmdiena
6.00-19.00
Otrdiena
6.00-19.00
Trešdiena
6.00-19.00
Ceturtdiena
6.00-19.00
Piektdiena
6.00-19.00
Sestdiena
7.00-18.00
Svētdiena
7.00-18.00

Nozares

Autoostas

Atsauksmes

Novērtējiet:
0 (vismaz 80 rakstzīmes)
Aldona
2021.04.27
Jei psrašot sustojimus,o šalia nerandu laiko,tai ką tas.duoda?Iš didelio rašto išėjot iš krašto?
Vietoj to,kad.keleivis įmanomai greičiau surastų reikiamą autobusą ir laiką,jis turi "knistis"kažikiek.
Pagal tokį patogumą mes "ritamės žemyn".Tragiška.
Noderīga (3)
Ziņojums
Apmeklētības statistika
Informācijas aktualizēšanu
Dalīties

Apkārtējie uzņēmumi | Rādīt kartē

Skuodo autobusai, UAB
46,9 km | Vilniaus g. 34, Skuodas
Jurbarko autobusų parkas, UAB
131,9 km | V. Kudirkos g. 35, Jurbarkas
Šakių autobusų parkas, UAB
154,8 km | Aušros g. 3, Šakiai
Pasvalio autobusų parkas , UAB
198,7 km | Vilniaus g. 39-1, Pasvalys
Ukmergės autobusų parkas, UAB
232,1 km | Deltuvos g. 33, Ukmergė
Šalčininkų autobusų parkas, UAB
317,8 km | Vilniaus g. 56, Šalčininkai
2,4 km | Vytauto g. 114, Kretinga
10 km | Klaipėdos pl. 42, Palanga
19 km | Garažų g. 2, Klaipėda
19,5 km | Butkų Juzės g. 9, Klaipėda
21,7 km | Klaipėdos g. 35, Gargždai, Klaipėdos r.
38,9 km | Dariaus ir Girėno g. 29, Plungė