Įmonių sąrašas

Vilniaus verslo kolegija, VšĮ

Kalvarijų g. 129, 08221 Vilnius

(8 5) 2154884
Uždaryta dabar
23 metai veikloje
 www.kolegija.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:
Adobe PhotoShop kursai, 3D grafikos ir animacijos kursai!

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2154884
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Jolanta Skirgailė
Įmonės kodas
191807983
Bankas
AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT39 7300 0100 0243 1920

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Vilniaus verslo kolegija, VšĮ

Medijos ir kompiuteriniai žaidimai
Mobiliosios technologijos ir saugumas
Programavimas ir internetinės technologijos
Verslo vadyba ir marketingas
Svetingumo ir renginių industrija
Transporto verslo vadyba
Anglų kalba ir tarptautinė komunikacija
Taikomoji anglų kalba
Vilniaus verslo kolegija pradėjo veiklą 1989 m. kaip viena pirmųjų nevalstybinių aukštųjų mokyklų. 2001 m. institucijai suteiktas kolegijos – aukštosios neuniversitetinės mokyklos statusas ir teisė išduoti absolventams valstybės pripažintą aukštojo mokslo diplomą. Nuo 2007 metų Vilniaus verslo kolegija - aukštoji akredituota mokykla, turinti teisę suteikti profesinio bakalauro laipsnį baigusiems filologijos, informatikos, vadybos ir verslo administravimo krypčių studijų programas.
Kolegijoje dėsto kvalifikuoti specialistai iš Lietuvos ir užsienio šalių, daugelis yra dėstytojai – praktikai (verslo konsultantai, firmų vadovai, ekonomistai, finansininkai, bankų darbuotojai, teisininkai, IT specialistai, sociologai, psichologai, užsienio kalbų specialistai). Visi dėstytojai turi ne žemesnį kaip magistro laipsnį, dalis jų – įvarių mokslo sričių daktarai, turintys ir pedagoginius docento ar profesoriaus vardus. Mūsų akademinė bendruomenė yra kūrybinga, darbšti, aktyviai dalyvaujanti kolegijos veikloje. Bendruomenės nariai siekia tobulėti, formuoti naujus įgūdžius, yra skatinami atskleisti savo gabumus.
Vilniaus verslo kolegija daug metų deda pastangas puoselėdama studijų programų kokybę ir įvairovę, atsižvelgdama į kintančios rinkos poreikius, skiria didelį dėmesį studentų praktinių gebėjimų ugdymui ir tobulinimui, organizuoja ištęstines studijas, kelia mokymosi visą gyvenimą idėjas, kuria patrauklią studijų aplinką. Aukštoji mokykla yra viena iš pirmaujančių kolegijų pagal absolventų įsidarbinimą ir jų konkurencingumą, įsitvirtinimo darbo rinkoje rodiklius. Orientuodamasi į europinį studijų lygį ir inovacijas, Vilniaus verslo kolegija nuolat rūpinasi kokybės kultūra, dėstytojų ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo galimybėmis, studentų socialinio aktyvumo ugdymu, plėtoja ryšius su partneriais, dalyvauja projektinėje ir mokslo taikomojoje veikloje. Ekonominiai-socialiniai pokyčiai bei mokslo-studijų-verslo integracijos tendencijos šalyje ir pasaulyje bei Lietuvos ir Europos švietimo sektoriui keliami nauji reikalavimai aktyviau ugdyti visuomenės narių kūrybingumą ir verslumą, skatinti pažangių technologijų bei inovacijų plėtrą tapo pamatinėmis gairėmis formuojant naują Vilniaus verslo kolegijos veiklos strategiją 2014–2020 metams.
daugiau...

Video