Įmonių sąrašas

Viessmann, UAB

Geležinio Vilko g. 6B (Vilkpėdė), 03150 Vilnius

(8 5) 2364333
Uždaryta dabar
18 metų veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2364333
Tinklalapis
www.viessmann.lt
El. paštas
info@viessmann.lt
Įmonės kodas
111688061
PVM kodas
LT116880610

Darbo laikas

Pirmadienis
8.30-17.00
Antradienis
8.30-17.00
Trečiadienis
8.30-17.00
Ketvirtadienis
8.30-17.00
Penktadienis
8.30-16.15

Viessmann, UAB

Viessmann – šildymo sistemos visoms energijos rūšims iš vienų rankų. Viessmann Lietuvoje jau daugiau nei 10 metų. 1917 metais Vokietijoje Viessmann šeimos įkurta kompanija, kuriai šiuo metu priklauso įmonių grupė, beveik 100 metų yra viena iš pirmaujančių šildymo įrangos gamintojų pasaulyje. Šiandien jau trečios Viessmann šeimos kartos atstovai kuria skirtingus poreikius atitinkančią šildymo techniką, kuri ne tik teikia šilumą, bet ir pasižymi ekonomiškumu bei ekologiškumu. Tobulindama savo produkciją bei nuolat siūlydama šildymo sistemų inovacijas bei išskirtinius sprendimus, Viessmann brėžia gaires, kurios kompanijai pelnė šios pramonės šakos technologinių idėjų iniciatorės ir lyderės vardą.
Kuriant efektyvias ir modernias šildymo sistemas, Viessmann siūlomoje kompleksinėje programoje naudojamos visos energijos rūšys: skystasis ir kietasis kuras, dujos (įvairaus galingumo skystojo, kietojo kuro ir dujų šildymo katilai), saulės energija (saulės kolektoriai) bei geoterminis šildymas iš gamtos (šilumos siurbliai). Energijos rūšys kiekvieno vartotojo pasirenkamos pagal individualų poreikį, tačiau svarbiausias tikslas – efektyvus šildymas ir taupymas. Skirtingai nuo kitų specializuotų gamintojų, Viessmann specialistai, neįsipareigodami vienam energijos šaltiniui, gali teikti objektyvias konsultacijas ir pasiūlyti geriausią sprendimą.
Kartu su viso pasaulio ekspertais Viessmann kuria ateities techniką ir skatina tolimesnį technologijų vystymąsi. 1966 metais suformuluoti ir prie naujų XXI amžiaus iššūkių taikomi Viessmann veiklos principai tebėra kompanijos siekiamybė: aukščiausia kokybė, inovacijos, efektyvumas, patikimumas, globalumas, kompleksiškumas, atsakomybė ir nešališkumas. Ypatingą svarbą kompanijos politikoje užima aplinkosauga: įvairiais būdais skatinama alternatyvi energetika, taip pat jau produkto projektavimo stadijoje yra numatoma antrinių žaliavų perdirbimo galimybė. Viessmann tiki, kad atsinaujinantys energijos šaltiniai ir uždaras atliekų perdirbimo ciklas – neišvengiama ir netolima ateitis.
Jau dešimtą kartą iš eilės Vokietijoje išrinkdami Viessmann "Profesionaliu verslo partneriu nr.1", kompanijos partneriai išreiškė pritarimą bei gerai įvertino įmonės gaminamus produktus ir teikiamas paslaugas. Šiuo metu Viessmann įmonių grupėje dirba apie 8 600 darbuotojų, jai priklauso 16 gamyklų Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Austrijoje ir Kinijoje bei prekybos įmonių tinklas 37 šalyse ir 120 atstovybių pasaulyje.
Daugiau informacijos apie atstovybę galima rasti adresu www.viessmann.lt.


daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas