Įmonių sąrašas

Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija

Stoties g. 37, Venta, 85302 Akmenės r.
(8 678) 88288
19 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 678) 88288
El. paštas
Kunigas
Andrius Eidintas
Įmonės kodas
191312295

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

KVIETIMAS
Nuoširdžiai kviečiame visus 2018 m. gruodžio 9 d., sekmadienį, 12 val. atvykti į Ventos parapijos titulinius Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo atlaidus Eucharistijos sakramento šventimui vadovaus Telšių Vyskupijos Vyskupas Ordinaras Jo Ekscelenciją Kęstutis Kėvalas.
Pagarbiai ir viltingai
Ventos parapijos klebonas kun., relig. mgr. Andrius Eidintas ir tikinčiųjų bendruomenė.
Pastatas karkasinis, baltų plytų, stačiakampio plano su vienu neišsikišusiu bokštu, trisiene apside. Fasadai apšiltinti termoizoliacinėmis apdailos plokštėmis. Bokštas stačiakampis, dviejų tarpsnių su piramidiniu stogeliu. Langai daugiausia su pusapskrite arka. Vidus halinis, vienos navos. Lubų nėra, jų vietoje pakabintos išraiškingos konstrukcijos.
VšĮ Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos vaikų dienos centras įregistruotas 2013 m. lapkričio 14 d., steigėjas – Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapija. Centre teikiamos: informavimo, pamokų ruošos, sociokultūrinės, maitinimo organizavimo (sunkiai gyvenančių vaikų šeimoms dalinami maisto paketai iš ,, Maisto banko“), paslaugos. Vienas iš pagrindinių tikslų – teikti visapusišką, koordinuotą socialinę, pedagoginę, psichologinę pagalbą socialinės rizikos šeimoms, socialinės rizikos vaikams ir kitoms socialinę atskirtį patiriančioms ir socialinių problemų turinčioms šeimoms, kuriose auga vaikai. Stengiamasi, kad socialinės rizikos šeimų tėvai ir vaikai dalyvautų socialinių, buitinių įgūdžių ugdymosi ir sociokultūrinėse programose. Vaikų dienos centre rūpinamasi vaikų užimtumu ne tik po pamokų, bet ir vasaros atostogų metu. Vyksta užsiėmimai ne tik vaikams, bet ir tėvams. Psichologai veda pozityvios tėvystės įgūdžių mokymus, organizuojamos savi pagalbos grupės, dirbama individualiai pagal poreikį. Organizuojame įvairius renginius ir šventes ne tik vaikams, bet kartu stengiamės įtraukti tėvus ir kitus šeimos narius. VšĮ Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos vaikų dienos centras išsilaiko tik iš projektinių veiklų ir geradarių paramos. Paraiškos teikiamos Akmenės rajono savivaldybės ir Socialinės Apsaugos ir Darbo ministerijos organizuojamiems projektams, kuriuos kriterijus atitinkame.
Parama
Paaukoti galite:
Ventos Švč. M. Marijos Nekalto Prasidėjimo parapija, įm.kodas: 191312295,
a.s. LT 177300010002546679 Bankas AB „Swedbank“, banko kodas 73000
VšĮ Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos Vaikų dienos centras, įm. kodas 303188165, a.s. LT 765011200014001249 Kredito unija ‚,Tikroji viltis“.

daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge