Įmonių sąrašas

Sumeda, Vilniaus atstovybė, UAB

S. Žukausko g. 45 (Žirmūnai), 09131 Vilnius
(8 5) 2788199
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2788199
Tinklalapis
www.sumeda.lt
El. paštas
vilnius@sumeda.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00

Veiklos aprašymas

UAB “Sumeda” rinkoje veikia jau daugiau nei 20 metų. Per šiuos metus susiformavo platus spektras veiklų, kurias įmonė apima: klijuotos medienos ir plastiko langų, durų, stumdomų, sulankstomų terasos sistemų, žiemos sodų gamyba ir montavimas, gyvenamųjų ir pramoninių objektų statyba, renovacija ir remontas, inžinerinių tinklų klojimas bei tarptautiniai pervežimai.

Išlikti rinkoje tokį ilgą laiką su tuo pačiu prekės ženklu ir įgauti klientų pasitikėjimą galima tik prisitaikant prie nuolatinių technologinių pokyčių bei sparčiai besikeičiančių vartotojų poreikių. Puikiai išmanydama visas statybų ir joms gretimų verslų subtilybes, UAB “Sumeda” išsiugdė aukštą kompetenciją šiame versle, kurią patvirtina kompanijos turimi sertifikatai: darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos ISO 18001, kokybės vadybos sistemos ISO 9001 ir aplinkos vadybos sistemos ISO 14001 sertifikatai, kurie užtikrina visų įmonėje vykdomų procesų kokybę, nuo 2001 m. narystė Respublikinėje langų ir durų gamintojų asociacijoje, narystė Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijoje „Linava“.

Statybos srityje įmonės kompetencijos patvirtinamos Aplinkos ministerijos ir Žemės ūkio ministerijos atestatais. Įmonė ir jos specialistai yra atestuoti visiems susisiekimo, komunikacijų tiesimo, statybos ir remonto darbams, taip pat darbams ypatingos svarbos objektuose. Statybos darbai atliekami naudojant Lietuvos Respublikoje sertifikuotas medžiagas ir gaminius.

UAB “Sumeda” taip pat gabena krovinius iš ir į Vakarų bei Centrinės Europos valstybes, Maskvą ir Sankt-Peterburgą. Visi turimi vilkikai atitinka Euro 4 reikalavimus, o gabenami kroviniai aprūpinti tarptautinėmis TIR garantijomis. Turima kelių transporto licencija suteikia teisę vežti krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas