Įmonių sąrašas

Skincell Aesthetic Clinic

Liepyno g. 2, 08108 Vilnius
(8 603) 02522
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 603) 02522
Tinklalapis
https://www.facebook.com/skincellklinika/
El. paštas
info@skincell.lt
Vadovas
Robertas Dromantas
Įmonės kodas
304603422

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-19.00
Antradienis
10.00-19.00
Trečiadienis
10.00-19.00
Ketvirtadienis
10.00-19.00
Penktadienis
10.00-19.00
Šeštadienis
10.00-16.00

Veiklos aprašymas

Estetinės dermatologijos klinikoje„Skincéll”pasirūpinsime Jūsų kūno grožiu ir sveikata bei proto ramybe, o Jūs mėgaukitės iš to gimstančia vidine harmonija. Jaunystės kultas pasaulyje įgauna neregėtą pagreitį, tačiau patikėdami laiko pėdsakų eliminavimą mums gausite daug daugiau nei tik standartines grožio procedūras. Neviliojame staigiais rezultatais ar stebuklingomis priemonėmis, tačiau siūlome estetinės medicinos principais paremtą kruopštų ištyrimą, prigimtinių bruožų išsaugojimą, odos gyvybingumo palaikymą ir natūralių odos fiziologinių procesų stimuliavimą. Fizinę jaunystę sugrąžinti įmanoma tik glaudaus, ilgalaikio ir nuoširdaus bendradarbiavimo dėka, ko pirmiausia ir siekiame santykiuose su savo klientais.

Šis mūsų darbo principas – nedažnas reiškinys masiniu produktu virstančių grožio procedūrų rinkoje. Mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį ir nuolat keliantys savo kvalifikaciją tarptautiniuose seminaruose, klientų grožį puoselėja laikydamiesi estetinės medicinos dėsnių, aiškinančių, kaip sulėtinti odos senėjimą ir kaip mažinti dėl jo atsiradusius požymius. Pas mus atliekamų procedūrų tikslas yra mažinti raukšles, šalinti dėmes, suteikti odai stangrumo, šviesumo ir skaistumo bei skatinti natūralius odos resursus. Taip rūpindamiesi Jūsų grožiu ir sveikata tikimės suteikti Jums proto ramybę ir padėti išlaikyti chaotiškame pasaulyje labai lengvai išbalansuojamą vidinę pusiausvyrą.

Kelionę laiku atgal su savo klientais pradedame nuo išsamios odos diagnostikos, atliekamos su „Antera 3D “ kamera. Tai vienintelis rinkai skirtas produktas, kuris gali tiksliai analizuoti raukšles, odos tekstūrą, spalvą, apimtį, paraudimą ir pigmentaciją. Tikslių pradinių duomenų ir išsamių kliento poreikių bei lūkesčių pagrindu sudarome visų metų gydymo ir odos priežiūros planą. Savo praktikoje naudojame tik inovatyviausias technologijas ir aukščiausios kokybės priemones. Po procedūrų taip pat daromos nuotraukos, kuriose kiekybine išraiška matysite terapijos progresą ir įsitikinsite gydymo nauda. Šitaip užtikriname aiškų specialistų bendravimą su klientais ir vertiname jų pasitenkinimą rezultatais, nes tik tuo gali būti grįstas sėkmingas ilgalaikis bendradarbiavimas.

Savo klientams taip pat siūlome išmėginti vienintelės Pabaltijo šalyse kvalifikuotos refleksoterapijos specialistės paslaugas. Jų metu patirsite, kaip stimuliuojant biologiškai aktyvius kūno taškus sukeliami impulsai veikia tam tikrus organus. Refleksologijos veikimas pagrįstas tuo, kad vidaus organai yra susieti su atitinkamais odos ir raumenų taškais. Juos stimuliuojant galima įveikti ligas, traumų padarinius, panaikinti skausmą, padidinti darbingumą, sustiprėti fiziškai ir dvasiškai bei nuimti įtampą. Refleksologijos procedūros rekomenduojamos kenčiantiems nuo šių organų ir sistemų sutrikimų bei negalavimų, taip pat,profilaktiškai, siekiant užkirsti kelią minėtiems sutrikimams:

-stuburo, vrškinamojo trakto, kvėpavimo takų, širdies ir kraujagyslių,alergijų,lytinės funkcijos susilpnėjimo,depresijos, streso, vegetacinės nervų sistemos sutrikimų, imuninės sistemos susilpnėjimo, galvos, sąnarių, juosmens srities ir kitų skausmų,dirglumo padidėjimo, miego sutrikimų.

Mūsų teikiamos paslaugos:

botulino toksino injekcijos („Dysport“, „Vistabel“) mimikos raukšlių korekcijai, Radiesse“ (kalcio hidroksilapatito) injekcijos veido kontūrų formavimui ir raukšlių korekcijai, stabilizuotos hialurono rūgšties korekcijos, Profhilo “ –5Bioestetinių taškų injekcijos (odos stangrumo, turgoro ir tonuso palaikymui, atstatymui), biorevitalizacija (laisvos hialurono rūgšties preparatais)
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas