Įmonių sąrašas

Rovaltra, UAB

Kalvarijų g. 125-602 (Žirmūnai), 08221 Vilnius
(8 687) 40042
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 687) 40042
Tinklalapis
www.rovaltra.lt
El. paštas
edvinas@rovaltra.lt
Direktorius
Romualdas Trainaitis
Įmonės kodas
124097457
PVM kodas
LT240974515

Veiklos aprašymas

UAB Rovaltra nuo 1997 m. prekiauja įvairia vakarietiška technika. Šiuo metu mes Lietuvoje vieninteliai atstovaujame Suomijos firmas: VALTRA INC. - traktoriai, MERLO S.P.A – teleskopiniai keltuvai, Prancūzijos firmas: BERTHOUD- purkštuvai, GREGOIRE BESSON – plūgai ir kita žemės ūkio technika, SUOKONE OY – durpynų mašinos, KRONOS OY – miško technika, SEKO S.P.A. – pašarų dalytuvai.
Įmonė jau daugiau kaip dešimt metų sėkmingai veikia Lietuvoje bei yra įsitvirtinusi rinkoje. UAB „Rovalta“ kasmet vykdo prekybos ir aptarnavimo tinklo plėtrą.

VALTRA traktoriai garsėja savo ilgaamžiškumu dirbant prie didelių apkrovų esant ekstremaliomis klimato/dirvožemio sąlygomis. VALTRA traktoriai gali dirbt kelių priežiūroje. Skandinaviškų žiemų metu, kai yra dideli šalčiai, bei Brazilijos cukranendrių plantacijose, kur yra dideli karščiai ir daug dulkių. Visomis darbo sąlygomis VALTRA traktoriai išlieka patikimais partneriais.

MERLO gamina pačias pažangiausias gamybos technologijas, kurios patenkins visus jūsų poreikius. MERLO kompanija pasižymi geriausiais teleskopiniais krautuvais pasaulyje.

GREGOIRE BESSON siūlo platų produktų pasirinkimą, nuo diskinių akėčių iki plūgų. Gaminant žemės ūkio techniką buvo atsižvelgiama į gamtą, kad ji nebūtų teršiama ir niokojama. GREGOIRE BESSON šūkis yra, kad ši kompanija visada juda kartu su jumis į priekį ir pasiūlo reikiamus ir teisingus padargus dirbant žemę.

KRONOS gamintojai siūlo manipuliatorius ir medienos ištraukimo priekabas.

FMG gaminama technika yra skirta kelių priežiūrai. Gamykla gamina rotacines šluotas, sniego valytuvus, grandiklius, greiderius. Su šia technika yra lengva prižiūrėti miesto gatves ir apylinkių kelius.

ELHO gaminiai yra pripažinti kaip kokybiški ir patikimi bei labai mėgstami tarp Skandinavijos ūkininkų. Didesnioji ELHO produkcijos gama yra skirta laukų apdirbimui.

SUOKONE gamina pelkės rengimų ir durpių gamybos įrangą. Šie produktai yra skirstomi į traktorių sritį ir labiau specializuota produkciją. Ši įmonė pusė savo gamybos eksportuoja, todėl jų prekės yra labai gerai vertinamos kitų šalių rinkose.

BERTHOUD gamina purkštuvus. Šiuo metu sparčiai augant žmonių populiacijai, didėja maisto auginimo apimtys. Šiuo atveju BERTHOUD kompanija, purkštuvų gamybos srityje yra viena iš lyderių pasaulyje.
Akmenų rinktuvas KIVI-PEKKA gaminamas iš kokybiško suomiško plieno. Speciali sieto konstrukcija sumažina, veleno, keltuvo pirštų susidėvėjimą.

SEKO – tai rinkos lyderės pozicijas iškovojusi kompanija. Už tai reikia padėkoti daugiau kaip 30 metų veikiančiai kompanijai, kuri pastoviai tobulėjo ir visada tenkino rinkos poreikius, siūlydama aukštos kokybės produktus. Seko visais laikais užtikrindavo produkto kokybę, darbo produktyvumą ir saugumą.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Rovaltra, UAB

Agroservisas LT, UAB

Maironio g. 78C, 60120 Raseiniai
 (8 640) 31020
    www.hattat.lt
Nauja žemės technika
Atsarginės žemės ūkio technikos dalys
Žemės ūkio technikos remontas ir nuoma