Įmonių sąrašas

Premipakas, UAB

Rodūnios kelias 10A, Vilniaus oro uostas (Naujininkai), 02189 Vilnius

(8 659) 24311
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 659) 24311
Tinklalapis
www.autoitalija.lt

Premipakas, UAB

UAB Premipakas įsikūrė 2003 metais. Pagrindinės įmonės veiklos – prekyba naujais ir naudotais automobiliais bei jų trupalaikė ir ilgalaikė nuoma.
Nuo 2010 metų atsirado Autoitalija.lt – UAB Premipakas prekinis ženklas, kurio vertė didinama vadovaujantis iki šiol mažai Lietuvos automobilių versle naudotais skaidrumo ir patikimumo principais.

Autoitalija nuolatos bendradarbiauja su daugiau nei dvidešimčia Italijos automobilių prekybos įmonių, kurių automobiliai tiekiami pardavimui automobiliais prekiaujančioms įmonėms Lietuvoje ir kitose pabaltijo šalyse.

Autoitalija užsiima ne tik naujų ir naudotų automobilių prekyba bei nuoma, bet ir siūlo papildomas paslaugas: keičia senus automobilius į naujesnius ar naujus, suteikia garantijas parduodamiems automobiliams, klientui pageidaujant atstovauja jį automobilį registruojant, apdraudžiant, atliekant valstybinę techninę apžiūrą, vykdo popardaviminį aptarnavimą partnerių servisuose, taiko visus LR įstatymuose numatytus atsiskaitymo būdus ir parduoda automobilius išperkamosios nuomos būdu (lizingu).

Kiekvienas, kad ir vienkartinis klientas Autoitalijai yra svarbus ir laukiamas, todėl daug dėmesio skiriama gerinant automobilių įsigijimo sąlygas ir stengiamasi lanksčiai reaguoti į jų poreikius. Tai atsiperka ir duoda pelną. Pastoviems klientams, kurių turima daugiausiai, skiriama daugiausiai dėmesio ir taikoma lanksti nuolaidų sistema. Jie gerai žino, kad niekada nebus apgauti ir kad iškilus nenumatytai problemai viskas bus išspresta geranoriškai, siekiant tolimesnio ilgalaikio bendradarbiavimo
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas