Įmonių sąrašas

Plastikos chirurgas Audrius Žižliauskas

Vilniaus g. 146, 76297 Šiauliai

(8 686) 33991
Uždaryta dabar
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 33991
Tinklalapis
www.grazuszmogus.lt
El. paštas
azizliauskas@gmail.com
PVM kodas
LT100006650818

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-18.00
Antradienis
10.00-18.00
Trečiadienis
10.00-18.00
Ketvirtadienis
10.00-18.00
Penktadienis
10.00-18.00

Plastikos chirurgas Audrius Žižliauskas

Gydytojas Audrius Žižliauskas – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos licencijuotas specialistas, turintis daugiau nei 30 metų klinikinio darbo stažą ir daugiau nei 20 metų patirtį plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos srityje.
Gydytojas yra tikrasis Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos narys, Tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos (IPRAS) draugijos narys, privačios klinikos Šiauliuose bendrasavininkas ir vadovas. Gydytojas nuolat kelia savo kvalifikaciją Austrijoje, Prancūzijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Italijoje, Suomijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Monake organizuojamuose plastinės chirurgijos specialistų mokymuose, kasmet dalyvauja IPRAS ir EMAA (European Masters in Aesthetic &Anti-Anging Medicine) organizuojamuose kongresuose.
Audrius Žižliauskas atlieka estetines operacijas Šiaulių chirurginės pagalbos centre, kuriam ir vadovauja. Jis dirba ne tik šioje įstaigoje, bet ir Aukštaitijos implantologijos klinikoje Panevėžyje, Miesto klinikoje Mažeikiuose, konsultuoja pacientus ,,Grožio akademijoje“ Vilniuje, atlieka rekonstrukcines operacijas Šiaulių ligoninėje.
Gydytojo A. Žižliausko iniciatyva Šiauliuose įkurta estetinės medicinos klinika ,,AZIZE“. Tai moderni privati medicinos įstaiga, savo veiklą grindžianti naujausiais technologiniais sprendimais estetinės medicinos ir kosmetologijos srityse. Klinikoje ,,AZIZE“ teikiamos rekonstrukcinės ir plastinės chirurgijos specialisto paslaugos, individualiai parenkamos tik aukštos kokybės odos priežiūros priemonės, teikiamos kosmetologinės paslaugos paruošiant odą estetinio koregavimo procedūroms. Joje dirbančių profesionalų siekis – jaukioje aplinkoje kiekvienam pacientui suteikti individualizuotą paslaugą, profesionaliai reaguojant į jo lūkesčius. Koreguojant su odos senėjimu susijusius pokyčius taikomos tik sertifikuotos procedūros bei priemonės, atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius. Šiuo metu moderniausio prietaiso ,,Euromi Lipomatic EVA” pagalba atliekamos riebalų atsiurbimo operacijos: pilvo, šlaunų, rankų, žąstų srities, pečių juostos, sėdmenų, smakro ir kitų kūno dalių. Kiekvienam pacientui, planuojančiam plastinę operaciją, klinikoje yra naudojama 3D veido ir kūno modeliavimas programa „Crisalix“, suteikianti unikalią galimybę operacijos rezultatą matyti 3D vaizdu prieš priimant galutinį sprendimą dėl operacijos.daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Neringa
2018.08.28
Labai patenkinta gerbiamo gydytojo Audriaus Zizliausko darbu, kokybiškai atlikta vokų operacija, didelis ačiū.
Naudingas (7)
Pranešti
Inga
2018.07.13
Nuostabus gyditojas. Nuosirdus, rupestingas.
Didelis Aciu Gyditojui A. Žižliauskui ir tikrai rekomenduociau JUS zmonems, ieskantiems chirurgo paslaugu.
Su didziule pagarba
Naudingas (8)
Pranešti
Renata
2018.05.01
Labai patenkita gerbiamo gyditojo A Zizliausko darbu. Kokybiskai atlikta voku operacija. Dydelis aciu. Rekomenduoju visiems. Linkiu gyditojui dydziules sekmes.
Naudingas (37)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas