Įmonių sąrašas

PetCity klinika, UAB

Vikingų g. 3, PC "Nordika", 02182 Vilnius
(8 614) 79498
Dirbame dabar 10.00-21.00
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 614) 79498
Telefonas
(8 610) 60466
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Aivar Tihane
Įmonės kodas
304215601
PVM kodas
LT100010157613

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-21.00
Antradienis
10.00-21.00
Trečiadienis
10.00-21.00
Ketvirtadienis
10.00-21.00
Penktadienis
10.00-21.00
Šeštadienis
10.00-21.00
Sekmadienis
10.00-21.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
PetCity klinika
2016.11.04
P. Toma, nuoširdžiai dėkojame už gerus žodžius!
Naudingas (1)
Pranešti
Toma
2016.10.19
Labai patiko geranoriškas ir malonus kolektyvas. Smagu, kad vietoje turi kraujo aparatą ir nereikėjo rezultatų ilgai laukti. Ačiū už pagydytą mano šunelį.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

PetCity klinika siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą nuo kasdieninės gyvūno priežiūros iki intensyvios terapijos, nuo vidaus ligų prevencijos, profilaktikos ir gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų. Mes tikime, kad kiekvienas augintinis nusipelno jaustis globojamas, o gyvūno savininkas - geriausias, koks tik gali būti savo augintiniui.

Kodėl PetCity klinika ypatinga?
Modernios technologijos ir įranga. Moderni veterinarinė įranga suteikia galimybę atlikti įvairiausius diagnostinius laboratorinius tyrimus, rentgeno, ultragarso tyrimus ir kt.
Tarptautiniai standartai. PetCity klinikos patalpos yra specialiai suprojektuotos ir pastatytos taip, jog atitiktų aukščiausius, medicinoje pripažintus standartus.
Gyvūnams draugiška ir moderni aplinka. Visas PetCity kompleksas yra specialiai sukurtas gyvūnams.

PetCity klinikos paslaugos
Konsultacija. Parengsime Jūsų augintiniui sveikos gyvensenos planą.
Apžiūra. Profilaktinė gyvūno apžiūra padeda pastebėti pirminius ligos požymius ir užkirsti kelią ligos progresavimui. Atsižvelgiant į gyvūno būklę, atliekami kraujo, šlapimo, išmatų ir kiti laboratoriniai tyrimai.
Ligų profilaktika. Ar Jūsų augintinis paskiepytas? Ar pasirūpinote apsauga nuo erkių? Ar sudavėte tabletę nuo kirminų? Ar žinote, kaip prižiūrėti dantis? Kiekvienas gyvūnas yra ypatingas, todėl ir profilaktinė priežiūra yra skirtinga.
Patariame gyvūnų mitybos klausimais ir sudarome racioną, atsižvelgdami į Jūsų augintinio specialius poreikius ir įpročius.
Priežiūros procedūros. Mūsų klinikoje Jūsų augintiniui nukirpsime nagus, išvalysime ausis bei atliksime kitas kasdienines priežiūros procedūras.
Ženklinimas ir registravimas. Identifikuojame gyvūną – įvedame mikro čipą, registruojame duomenų bazėje.
Gyvūnų pasai ir kiti dokumentai. Išrašome naminio gyvūnėlio pasą, vakcinuojame. Konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus dokumentus, reikalingus keliaujant su augintiniu į užsienį.
Gydymo procedūros. Skysčių infuzija, skausmo prevencija, deguonies terapija, kūno temperatūros stabilizavimas, antihelmintikų sušėrimas ir kt.
Chirurgija. Sterilizacija, žaizdų priežiūra, auglių šalinimas, ginekologinės operacijos, išvaržų operacijos, svetimkūnių pašalinimas iš virškinimo trakto ir kitų minkštųjų audinių operacijos.
Dantų priežiūra ir gydymas. 85 % augintinių vyresnių nei trys metai reikalinga veterinarinė dantų priežiūra.
Diagnostinės procedūros. Ultragarso, rentgeno tyrimai, EKG, kraujo spaudimo stebėjimas ir visos kitos būtinos procedūros.
Laikina gyvūno priežiūra. Neturite kam palikti gyvūno apsipirkimo metu? Turite svarbių reikalų ir neturite kam palikti gyvūno? Palikite gyvūną profesionalų rankose- PetCity klinikos dienos stacionare.
Laboratoriniai tyrimai. Morfologiniai ir biocheminiai kraujo tyrimai, histologiniai tyrimai, alergijos tyrimai, šlapimo ir išmatų tyrimai. Mūsų klinikoje įrengta itin moderni laboratorinė įranga, todėl daugelį tyrimų galime atlikti per keletą minučių.
Kraujo bankas. Kaip ir žmonėms, gyvūnams kartais reikalingas kraujo perpylimas. Svarbu žinoti, jog gyvūnai taip pat turi skirtingas kraujo grupes.
Slauga. Lėtinių ligų gydymas ir priežiūra.

Dirbame kasdien. Jūsų patogumui dirbame nuo pirmadienio iki sekmadienio.
daugiau...

Paieškos žodžiai

veterinarijos klinika, gydymas, konsultacija, skiepai, vakcinacija, chirurgija, operacijos, laboratoriniai tyrimai, neurologija, kastracija, stomatologija, ultragarsas, skubi reanimacija, traumatologinė pagalba, veterinarijos chirurginė pagalba, veterinarinė profilaktika, kačių kirpymas, šunų kačių maistas, veterinarai, veterinaras, veterinarijos klinikos, veterinarijos gydykla, veterinarijos gydytojas, skiepijimas, vakcinacija, Kelionės su gyvūnais, čipavimas, laboratoriniai tyrimai, dantų apnašų, akmenų valymas, vet, VETER, veterinarijos gydyklos, veterinarija, veterinarijos pagalba, veterinaras, veterinarijos gydykla, veterinarinė gydykla, veterinarinė klinika, veterinarijos gydytojas, veterinarijos paslaugos Vilniuje, veterinarijos vaistinė, VET klinika, pagalba gyvūnams, gyvūnai, sterilizacija, veterinarai, veterinarija, veterinaras, veterinarijos klinika, veterinarijos klinikos, veterinarijos gydytojas Vilniuje, gyvūnų gydymas, gyvūnų kastracija, gyvūnų sterilizacija, skiepai, gyvūnų ženklinimas, veterinarijos gydykla, veterinarijos gydyklos, veterinaro paslaugos, gyvūnų vakcinavimas, gyvūnų operacijos, gyvūnų skiepijimas, skiepai gyvūnams, šunų gydymas, kačių gydymas, gyvūnų kelionės dokumentai, gyvūnų kelionės dokumentų tvarkymas, mikročipo implantacija, gyvūnų registracija, cheminė kastracija, veterinarai Vilniuje, oftalmologija, stomotologija, onkologija, gyvūnų echoskopija, rentgenas, kraujo tyrimai, kinologija, felinologija, kompleksiniai skiepai, akušerija, antihelmintiniai, antiparazitiniai antkakliai, apsauga nuo blusų ir erkių, ausų ligos, ausų valymas, babezija, bakteriologiniai tyrimai, biopsija, dehelmintizacija, dietiniai pašarai, homeopatiniai vaistai, gydomieji pašarai, kraujospūdžio matavimas, nagų kirpimas, išmatų tyrimas, laikina gyvūnų priežiūra, kraujo perpilamas, biocheminiai kraujo tyrimai, stacionaras, prekybos centras Nordika, HILLS, ROYAL CANIN, moderni klinika, moderni įranga daugiau...