Įmonių sąrašas

Naujasis kalcitas, AB

J. Dalinkevičiaus g. 2K, Naujoji Akmenė, 85118 Akmenės r.
(8 425) 58327
Dirbame iki 17.00
23 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 425) 58327
Faksas
(8 425) 56973
Direktorius
Justinas Žąsytis
Įmonės kodas
153085326
PVM kodas
LT530853219
Registracijos data
1997.12.09
Darbuotojai
62 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1612,17 € (2021 rugpjūtis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Gamyba:
Trupinta klintis
Kalcio karbonatas
Gamtinės kalkės
Klintmilčiai
Mikroužpildas
Smulkusis betono užpildas
Žaliavai naudojama klintis pradėta kasti 1932 – aisiais metais Menčių apylinkėse Akmenės rajone. Kad pasiektumėme naudingų iškasenų klodus naudojame sunkiasvorę techniką, kuri vienu metu gali pakelti iki 10 - ties tonų grunto. Žingsniuojančio ekskavatoriaus pagalba žemės paviršius nukasamas net iki 20 - ties metrų. Tai padeda mums priartėti prie kalkinės žaliavos ir jau daugelį metų kuria nuostabų reginį.

Nuo 1997 – ųjų AB „Naujasis Kalcitas“ įkurtas kaip nauja savarankiška įmonė, kurią sudaro 2 padaliniai: Miltelių cechas ir Remonto tarnyba. AB „Naujasis Kalcitas“ eksploatuoja Menčių klinčių karjerą ir iš gaunamos žaliavos gamina mineralinius klinties produktus: Trupintą klintį, Kalcio karbonatą, Smulkųjį užpildą betonui, Mineralinius miltelius (Mikroužpildą) ir Aktyvintuosius mineralinius miltelius. Įmonės strategija orientuota į mineralinių (klinties) produktų gamybą ir pardavimą: daugiausia pramonės klientams ir žemės ūkio bendrovėms. Kitos dvi projektinės įmonės veiklos sritys – inžinerinių projektų vykdymas ir įrenginių remontas bei priežiūra, įrangos nuoma.

1932 m. J. Dalinkevičius aptiko klintį. Šiais metais klintis buvo pradėta kasti Menčių apylinkėse.

1955 m. Baigtas statyti kalkių fabrikas „Karpėnai". Statybai vadovavo inžinierius J. Juraga, kuris taip pat dalyvavo statant ir cemento gamyklos pirmąją technologinę liniją.

1988 m. Kalkių cechas buvo perduotas besiplečiančiam Naujosios Akmenės statybinių medžiagų gamybiniam susivienijimui.

1995 m. Naujosios Akmenės statybinių medžiagų gamybinis susivienijimas buvo privatizuotas ir pavadintas akcine bendrove „Kalcitas".

1997 m. AB „Kalcitas" buvo restruktūrizuota ir Kalkių gamybos cechas perduotas naujai įsteigtos bendrovės „Naujasis kalcitas" nuosavybėn. AB „Naujasis kalcitas" sėkmingai dirba nuo 1997 m. Bendrovėje šiuo metu veikia du gamybos padaliniai: Miltelių cechas ir Remonto tarnyba.

Gaminių kokybė mums labai svarbi, todėl turime pažangią vidaus kokybės sistemą, kurią sėkmingai taikome defektų prevencijai. AB „Naujasis kalcitas“ turima technologinė įranga ir atsakingi darbuotojai leidžia gaminti aukštos kokybės klinties gaminius. Džiovinimo, malimo, produkcijos pakavimo, taršos mažinimo technologijos tobulinamos, pasitelkiant pagrindinius Europos šalių specialistus. Turima laboratorine įranga operatyviai nustatoma žaliavų ir produkcijos kokybė.

Ilgametė patirtis, bendravimas su vartotoju, bendras idėjų generavimas bei problemų sprendimas, įtraukiant ne tik technologus, gamybos vadovus, bet ir gamybos darbuotojus, leidžia vartotojams pasiūlyti geros kokybės produkciją.

Produktų kokybę prižiūrime, nes Jūs mums rūpite.

Aktyvintieji mineraliniai milteliai, Mikroužpildas, Smulkusis užpildas betonui yra sertifikuoti statybos produkcijos sertifikavimo centre.

AB „Naujasis kalcitas“ džiugina ir ekologinius ūkius. Mūsų gaminami produktai Trupinta klintis ir Kalcio karbonatas kaip kalcio trąša ar dirvožemio gerinimo priemonė (produktas) tinkami naudoti ekologinėje gamyboje. Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotos licencijos AB „Naujasis kalcitas“ Trupintai klinčiai (Patvirtinimo Nr. IEKO-10) ir Kalcio karbonatui (Patvirtinimo Nr. IEKO-10).
Daugiau...