Įmonių sąrašas

NT brokerė Asta Samulionytė

Laisvės a. 20, 35200 Panevėžys
(8 616) 07300
Atsidarys 9.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 616) 07300
Tinklalapis
Vadovas
Asta Samulionytė

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Nekilnojamo turto paslaugos Panevėžyje
Konsultacijos nekilnojamo turto klausimais
Žemės sklypų pardavimas
Namų, butų pardavimas
Atstovavimas perkant nekilnojamą turtą
Nekilnojamo turto paslaugos gyvenantiems užsienyje
Teikiu visas nekilnojamojo turto paslaugas: nekilnojamojo turto pardavimas, paslaugos gyvenantiems užsienyje, atstovavimas perkant, dokumentų rengimas sandoriui, konsultacijos ir kt. Nekilnojamojo turto srityje dirbu 6 metus, per tą laiką atsirinkau atsakingų kolegų komandą, su kurių pagalba nekilnojamojo turto sandoriai įvyksta maksimaliai sklandžiai. Be laiko gaišimo, be nesklandumų bei nereikalingo streso jau yra sudaryti šimtai nekilnojamojo turto sandorių. Dvigubai tiek klientų pasiekė savo išsikeltus tikslus bei išvengė brangiai kainuojančių klaidų.

Į nekilnojamojo turto teikiamų paslaugų komplektą įeina: nekilnojamo turto dokumentų analizė bei rengimas būsimam sandoriui, pagalba bei nukreipimas gaunant trūkstamus dokumentus ar jų dublikatus, nekilnojamojo turto retrospektyvinio vertinimo užsakymas, kai parduodamas paveldėtas nekilnojamas turtas, ENS sertifikatų užsakymas, pagalba pateikiant prašymus Nacionalinei žemės ūkio tarnybai, Vaikų teisėms ar apylinkės teismui. Taip pat yra padedama pirkėjui gauti kreditoriaus finansavimą bei kitus reikiamus dokumentus. Parduodamo ar perkamo nekilnojamojo turto pagrindinės notarinės pirkimo – pardavimo sutarties detalėmis taip pat pasirūpinsime ir Jums tereikės susipažinti su sutarties projektu.

Kiekvienas dirbame tai, ką mokame geriausiai. Tuomet ir rezultatai būna puikūs, ir laiko sau lieka daugiau. Kol Jūs ramiai rūpinsitės tuo, kas Jums yra svarbiausia, aš sutvarkysiu visus Jūsų nekilnojamojo turto klausimus.
Daugiau...