Įmonių sąrašas

Modul LT, UAB

Bukiškio k., 14183 Vilniaus r.
(8 684) 17477

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 684) 17477
Tinklalapis
www.modul.lt

Veiklos aprašymas

UAB "Modul LT" Biuro, buitinių, statybinių, sanitarinių, apsaugos, sandėliavimo ir jūrinių konteinerių nuoma, pardavimas ir gamyba.

UAB "Modul LT" siūlo sandėliavimo konteinerius 20 `ir 40`, biuro, buitinius, sanitarinius konteinerius, kurie yra naudojami gyvenamųjų namų statybos vietose - tiek vadovams, tiek darbuotojams, taip pat specializuotus ir technologinius konteinerius pagamintus pagal klientų poreikius.

UAB "Modul LT" taip pat siūlo platų pasirinkimą transporto konteinerių, įskaitant pagrindinius konteinerius 20 'ir 40', OPENTOP / Hardtop konteineriai, SIDE-DOOR, platformas negabaritiniams kroviniams FLAT ir konteinerius – šaldytuvus.

UAB "Modul LT" parduoda ir nuomoja biuro modulius ir ofiso konteinerius. Didelė pasirinkimo galimybė. Konteinerinės patalpos konferencijoms, susitikimams, parodoms, ekspozicijoms.

UAB "Modul LT" parduoda metalinius konteinerius is cinkuotos skardos. Konteineriai skirti bet kokių medžiagų saugojimui (chemikalams, naftos produktams ir degioms medžiagoms, kurių pliūpsnio temperatūra viršija 100 oC). Konteinerį galima naudoti kaip įvairių sodo reikmenų ir įrankių saugyklą.

Parduodame naujus ir naudotus jūrinius konteinerius.

Išnuomojame ir parduodame visų rūšių jūrinius ir buitinius konteinerius, 6x2.5m biuro moduliai (konteineriai), dvigubas biuro moduliai.

Siūlome nuomai ir pardavimui konteinerio tipo biuro patalpos. Konteineriuose yra įrengtas šildymas, oro kondicionierius, tualetai ir dušai.

Konteinerių transportavimas. Konteineriu pristatymas visoje Lietuvoje.

Mūsų tikslas – džiuginti klientus kokybiškomis paslaugomis.

Vilnius:

E-mail: modul@modul.lt,

Tel. +37066155444
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas