Įmonių sąrašas

Loskana, UAB

Žemaičių pl. 13, Slabada, 60109 Raseinių r.
(8 618) 75550
23 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 618) 75550
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Julius Stankevičius
Įmonės kodas
172385876
PVM kodas
LT723858716

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Vidaus ir lauko durys
Nestandartinių išmatavimų vidaus faneruotos durys
Durys su dekoratyviniais elementais
Gaminame tiek standartinių matmenų duris, tiek pagal užsakovo matmenis. Be įprastų lygių faneruotų durų siūlome duris su dekoratyviniais elementais. Durims naudojamas įvairių rūšių medienos lukštas, pvz.
raudonmedis ar vyšnia. Faneruotoms durims yra naudojamas įvairių rūšių medienos lukštas. Lukštas prie pagrindo klijuojamas karštu presu. Be įprastų lygių faneruotų durų siūlome duris su įvairiais dekoratyviniais elementais (kelių rūšių medienos lukšto inkrustacijos, metalo elementai ir t. t.). Durų užpildui naudojamas polistireninis putplastis (tai durims suteikia lengvumo, gerina garso absorbciją, taip pat mažesnė kaina) arba skylėta (perforuota) medžio drožlių plokštė (suteikia durims tvirtumo, gerina garso absorbciją).
Faneruotos durys lakuojamos laku. Šio tipo durų detales maketuojame, atsižvelgdami į kliento pageidavimus.Durų stakta gaminama iš klijuotos pušies ir faneruojama medienos lukštu, stakta gali būti su tarpinėmis ar be jų, su faneruotais apvadais, slenkstis – iš kietmedžio medienos. Durų varčia gali būti su užlaida ar be jos, varčios – pusinės ar dvivėrės. Durims su stiklu naudojami 4 mm dekoratyvinis stiklas arba 8 mm grūdintas stiklas ar įvairūs vitražai. Durų angos matmenys tikslinami bendraujant su klientu, yra varčių aukščio ir pločio apribojimai: maks. aukštis – 2600 mm, maks. plotis – 1200 mm.
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge