Įmonių sąrašas

Linkuvos specialioji mokykla

Gimnazijos g. 30, Linkuva, 83435 Pakruojo r.

(8 421) 60256
20 metų veikloje
 Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 421) 60256
Faksas
(8 421) 60256
Laikinai einanti Direktorės pareigas
Rima Juozapaitienė
Įmonės kodas
290985820
Bankas
AB Luminor Bank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT85 4010 0456 0001 0030

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Linkuvos specialioji mokykla

Vykdomos pradinio ir pagrindinio ugdymo individualizuotos programos
Vykdoma socialinių įgūdžių ugdymo programa
Teikiamas apgyvendinimas ir maitinimas
Linkuvos specialioji mokykla įsteigta 1990 m. rugsėjo 1 d. Tai pagrindinės mokyklos tipo specialioji mokykla, intelekto sutrikimą turintiems mokiniams. Mokiniai ugdomi specialiosiose, lavinamosiose ir socialinių įgūdžių ugdymo klasėse. Vykdomos šios švietimo programos: pradinio ugdymo individualizuota programa, pagrindinio ugdymo individualizuota programa ir socialinių įgūdžių ugdymo programa. Mokykloje teikiama specialioji pedagoginė, logopedo, socialinė pedagoginė pagalba. Atsižvelgiant į mokinių individualius ugdymosi poreikius, galimybių lygį, gebėjimus, tėvų pageidavimus ir lūkesčius pritaikomas ugdymo turinys ir mokinių veiklos.
Didelių ir labai didelių ugdymosi poreikių ir kompleksinę negalią turintys mokiniai vežiojami į mokyklą geltonuoju autobusiuku. Mokykloje ir bendrabutyje sudarytos geros sąlygos mokiniams mokytis, sportuoti, ugdytis dorinius, meninius įgūdžius. Įdomiai ir išradingai organizuojama jų popamokinė veikla ir laisvalaikis.Veikiantis kompiuterinio ryšio tinklas mokykloje ir bendrabutyje teikia galimybę naudotis informacinių technologijų teikiamais privalumais. Įrengtas šviesos terapijos kambarys, kuriame mokiniai nusiramina, susikaupia, o tai padeda siekti geresnių emocijų ,,valdymo“ rezultatų. Dėka to, pagerėjo mikroklimatas mokykloje, probleminių mokinių elgesys.
Kūrybingai dirbantys pedagogai stiprina mokinių darbinius įgūdžius, lavina estetinius jausmus, ugdo savarankiškumą, atsakingumą.Pedagogų vadovaujami mokiniai kasmet dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose mokinių kūrybingumo ugdymo projektuose ir juose išradingais, kruopščiai atliktais darbeliais laimi prizines vietas, padėkas už dalyvavimą.
Mokyklos siekis ir ateities planai – užtikrinti kokybišką didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų ir jaunuolių ugdymą, jų rengimą savarankiškam gyvenimui ir sėkmingai adaptacijai visuomenėje.daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge