Įmonių sąrašas

Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacija

Jaunimo g. 6, Junkilų k., 86336 Kelmės r.
(8 672) 90015

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 672) 90015
El. paštas
Direktorė
Audronė Ispiryan
Įmonės kodas
305094298
PVM kodas
LT100012299313

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Šviežios ir šaldytos uogos, vaisiai
Uogų tyrės, sultys
Džiovintos / maltos uogos, uogų kauliukai, odelės, funkcinis maistas
Uogų sodinukai
Projektų rašymas, konsultacijos
Renginių organizavimas
Agro turizmas
Leidyba,
Mokslinė tyrimo veikla
Rinkodaros paslaugos
Teikiamos paslaugos
Konsultavimas uogų auginimo, perdirbimo, prekybos klausimais, projektų ES finansavimui gauti rašymas, moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla, bendradarbiamimas su mokslo institucijomis, vaisių ir daržovių perdirbimas, perdirbimo, naujų produktų kūrimo paslaugos, rinkodaros paslaugos, tiekėjų paieška, reklama ir rinkos tyrimas, farmacinių preparatų gamyba, kita leidyba, renginių organizavimas, pramogų ir poilsio organizavimo veikla, švietimas ir mokymas.
Pagrindiniai Asociacijos veiklos tikslai:
Skatinti Lietuvos uogininkystės verslo augimą, inovatyvumą ir konkurencingumą efektyviai plėtojant kooperaciją (verslo subjektų, mokslo, valdžios), mokslinių tyrimų ir eksperimentinę plėtrą, inovacijų kūrimą bei vystymą (MTEP, MTEPI), vystant bendradarbiavimą ir dalijimąsi patirtimi tarp narių bei asociacijos partnerių, kitų suinteresuotų šalių kaip veiksmingą priemonę atrasti pažangių idėjų ir įgyti naujų gebėjimų. Kooperaciją ir bendradarbiavimą vystyti ekonominiais, socialiniais ir profesiniais klausimais su Lietuvos ir užsienio šalių mokslo, verslo bei kitų organizacijų partneriais.
Spręsti visuomenės iššūkius, padedant įveikti atotrūkį tarp mokslinių tyrimų ir rinkos, skatinti technologinių sprendimų pritaikymą kuriant inovatyvius ir perspektyvius produktus, turinčius realų komercinį potencialą tarptautinėse rinkose.
Inicijuoti ir dalyvauti įgyvendinant nacionalines strategijas, mokslinius tyrimus, programas ir kitas iniciatyvas, skirtas Lietuvos Respublikos uogininkystei plėtoti ir jos tarptautiniam konkurencingumui didinti. Padėti Asociacijos nariams diegti mokslo rekomendacijas bei praktinį patyrimą, kelti profesinę kvalifikaciją.
Tenkinti savo narių poreikius, susijusius su uogų ir jų gaminių kokybe bei sauga, uogų gamyba rinkos sąlygomis, prekiniu jų paruošimu ir rinkodara pastarajai skiriant didžiausią dėmesį. Atstovauti ir ginti Asociacijos narių bendrus interesus santykiuose su visuomene, valstybinės valdžios ir valdymo institucijomis, kitomis organizacijomis.
Šviesti visuomenę, vykdyti mokymus sveikatingumo, klimato kaita, maisto sauga, verslumo ir pan. temomis, sukauptų asociacijos žinių bazės temomis, propaguoti sveiką gyvenseną, sąmoningumą naudojant kokybiškus, naudingus sveikatai gaminius taip prisidėti sprendžiant iššūkius kaip sveikata, socialinė atskirtis, demografiniai pokyčiai ir gerovė, maisto kokybė, klimato kaita, įtrauki ir reflektyvi visuomenė.
Atsižvelgiant į šiuolaikinius socialinius ir ekonominius iššūkius, kurti ir įgyvendinti inovatyvius socialinės gerovės skatinimo, jaunimo (14–29 m.) politikos, socialinės atskirties mažinimo ir socialinės įtraukties didinimo, pilietiškumo, žmogaus teisių ir laisvių puoselėjimo, darnios gyvensenos modelius ir tam skirtus kompleksinius sprendinius, apimant kūrybiškumo skatinimo, sveikatinimo, aplinkos apsaugos, regioninės plėtros, agro turizmo, verslumo, švietimo, mokslo, socialinių paslaugų, užimtumo skatinimo ir kitus aspektus.
Asociacija įstatymų nustatyta tvarka gali užsiimti ir kita nedraudžiama ūkine-komercine veikla, neprieštaraujančia jos įstatams bei veiklos tikslams ir reikalinga jos tikslams pasiekti, kitokia jos įstatuose numatytiems tikslams ir uždaviniams įgyvendinti reikalinga veikla, išskyrus tą, kurią draudžia įstatymai.
daugiau...