Įmonių sąrašas

Langų ir durų konstrukcijos, UAB

Blušių g. 19, 92285 Klaipėda
(8 652) 65899
6 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 652) 65899
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Gražvidas Božys
Įmonės kodas
302710571
PVM kodas
LT100006605318

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Tomas
2018.03.30
Labai puikus lanagai! Padare gera nuolaida puikei konsultavo ir geros rekomendacijos. Rekomenduoju!!!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Reguliuojame langus
Keičiame sugedusią furnitūrą
Keičiame tarpines
Keičiame stiklo paketus
Sunkiai atsidaro langas ir jį reikia sureguliuoti? O gal turite neatidaromus langus ir Jums trūksta galimybės vėdinti patalpas? Kreipkitės į Konstrukcijos.eu serviso skyriaus specialistus. Į nevarstomus langus sumontuosime langų varčias, kurias bus galima atidaryti, praverti iš viršaus ar naudotis mikroventiliacijos funkcija. Kokybiškas ir operatyvus plastikinių langų reguliavimas, medinių langų reguliavimas, langų remontas, stiklo paketų keitimas, langų tarpinių keitimas - pagrindinės Konstrukcijos.eu serviso tarnybos teikiamos paslaugos.
Dažniausiai stiklo paketo keitimo poreikis atsiranda sudužus stiklui (mechaniniai stiklo paketo pažeidimai). Bet yra atvejų, kai stiklo paketas skila „savaime“. Toks „savaiminis“ skilimas įvyksta dėl dviejų priežasčių – neteisingo lango ar durų sumontavimo arba nuo didelių temperatūros svyravimų, taip vadinamo „termošoko“.
Taip pat stiklo paketai keičiami, norint pagerinti jau sumontuoto lango ar durų funkcionalumą, įmontuojant papildomas ventiliacines sistemas. Kliento pageidavimu keičiame nekokybiškus, išsihermetinusius stiklo paketus. Vietoj senų stiklo paketų, įstatome naujus, pasižyminčius geresnėmis charakteristikomis.
daugiau...