Įmonių sąrašas

LTLAB, UAB

Kauno g. 34 (Naujamiestis), 03202 Vilnius
(8 650) 67889
10 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 650) 67889
Telefonas
(8 5) 2487351
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Gediminas Kazlauskas
Įmonės kodas
301691627
PVM kodas
LT100004188812
Bankas
AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT31 7044 0600 0763 6738

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

UAB „LT LAB“ perspektyvi, profesionali, techniškai ir technologiškai išvystyta įmonė, įkurta teikti optimalius aukštos kokybės technologinius sprendimus, įrangą ir paslaugas skirtas elektronikos pramonėje dirbančioms įmonėms.
Šiuo metu UAB „LTLAB“ dirba šiomis prioritetinėmis kryptimis: Paviršinio montažo elektroninių komponentų montavimo įrangos komplektavimas, tiekimas ir aptarnavimas. Precizinė SMT ir TH automatinių technologijų įranga yra tikrai nepigi, todėl mūsų tikslas - pasinaudojant savo bei tarptautiniu patyrimu, suteikti klientui teisingą technologinę informaciją, numatyti problemų priežastis bei, nešališkai patariant, padėti pasirinkti ir priimti, kliento poreikius ir finansinius resursus atitinkančius, optimalius sprendimus. SMT ir TH surinkimo technologijų optimizavimas, komplektuojančių detalių tiekimas ir jų fizinis montavimas. Mūsų turimi techniniai ir fiziniai resursai leis greitai įvykdyti, bet kurį Jūsų užsakymą, pagrįsta SMT surinkimu, nežiūrint jo sudėtingumo ir reikiamo gaminių kiekio. Kokybę užtiktiname remdamiesi įdiegta ISO 9001 kokybės valdymo sistema bei naudojant kokybės kontrolės įrangą. Padedame realizuoti kitus sprendimus. Jei klientas negali ir nenori turėti savo surinkimo cecho ir daugelio su tuo susijusių problemų, bet turi originaliu minčių ar verslo planą konkrečiam elektroniniam gaminiui, mes padėsime ji sukurti, surasime reikiamus komponentus ir kokybiškai pagaminsime.
Pagrindinis mūsų uždavinys: kurti, gaminti bei pateikti rinkai profesionalius ir optimalius produktus (paslaugas), kurie tiksliai atitinka klientų reikalavimus bei lūkesčius.
Mes padėsime sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus.

daugiau...