Įmonių sąrašas

Kauno Montessori mokykla, VšĮ

Vakarų g. 4, Ringaudai, 53331 Kauno r.
(8 682) 54043
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 682) 54043
Direktorius
Donatas Paknys
Įmonės kodas
304060439
Registracijos data
2015.06.16
Darbuotojai
8 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
781,43 € (2021 vasaris) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Kauno Montessori mokykla – tai privati bendrojo lavinimo mokykla, dirbanti pagal M. Montessori metodą. Mūsų mokykloje vaikai mokosi nuo priešmokyklinės klasės (5 – 6 metų amžiaus) iki 6-tos klasės.

Pirmiausia, ši mokykla yra išskirtinė savo aplinka – ji įkurta nuosavame name, vaikai turi nuosavą kiemą, sodą ir daržą. Mes kuriame aplinką, kurioje vaikai jaučiasi saugiai.

Antra, ši mokykla yra išskirtinė savo mokymo priemonėmis. Mokykloje yra daug praktinių priemonių, kurios padeda vaikui greičiau išmokti gyvenimiškų pratimų, skaityti, rašyti, skaičiuoti, pažinti pasaulį, kurti, atrasti. Tradicinius vadovėlius ir pratybas mes naudojame tik žinių įtvirtinimui ir pasikartojimui.

Trečia, mokykloje nėra visiems įprastos vertinimo sistemos. Kiekviena mokymo priemonė turi savo kontrolę ir vaikas pats pasitikrina ar teisingai atliko užduotį, vaikas turėdamas galimybę pasitikrinti savo žinias nepraranda motyvacijos mokytis.

Ketvirta, mokymas organizuojamas mišraus amžiaus mokymo klasėse. Klasės formuojamos taip, kad vienoje klasėje vaikas mokytųsi tris metus (nuo 6 iki 9 metų, nuo 9 iki 12). Mokydamiesi kartu, jaunesni vaikai, lygiuojasi į vyresniuosius, o vyresnieji mokosi pagarbos ir atsakingumo.
daugiau...