Įmonių sąrašas

Jsranga, UAB

Indubo g. 1, Pyragių k., 40106 Kupiškio r.
(8 600) 90109
7 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 600) 90109
El. paštas
uabjsranga@gmail.com
Direktorius
Justinas Stravinskis
Įmonės kodas
302636039
PVM kodas
LT100006512617

Veiklos aprašymas

Mūsų veiklos profilis: vidaus ir išorės apdailos darbai, fasadų šiltinimas, namų renovacija, karkasinių namų statyba, stogų dengimas, butų ir kitų patalpų remontas, naujų butų, namų ir komercinių patalpų įrengimas bei kiti statybos darbai.
Vykdome tiek stambius, tiek smulkius užsakymus, susijusius su bet kokio tipo remontu, apdaila, renovacija ir kita. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
Mūsų darbuotojai turi didelę atitinkamo darbo patirtį ir nuolatos kelia kvalifikaciją. Bet koks remontas, apdaila, renovacija ir kiti statybos darbai atliekami itin profesionaliai ir kokybiškai. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs gaunate aukščiausią kokybę, nes atliktiems remonto ar statybos darbams suteikiame net iki 5 metų garantiją.
Esant pageidavimui, už patogią Jums kainą pasirūpiname reikiamomis medžiagomis. Atlikdami darbus, pasitelkiame tik šiuolaikines technologijas, naudojame tik reikiamos kokybės žaliavas, kurios pagal visus parametrus atitinka net ir įnoringiausio užsakovo reikalavimus.
Per visus mūsų darbo metus, mes patenkinome visus savo užsakovų ir klientų poreikius.
Jeigu Jums reikia, kad remontas ar kiti statybos darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai, kreipkitės į mus! Mes Jūsų pasitikėjimo mumis nesugriausime!
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas