Įmonių sąrašas

Intrac Lietuva, Kauno filialas, UAB

Sandraugos g. 36, 52100 Kaunas
(8 37) 488394
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 488394
Telefonas
(8 619) 92999
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 488394

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-16.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Krovimo technika. Pardavimas, remontas ir aptarnavimas
Miško ruošos technika. Pardavimas, remontas ir aptarnavimas
Krovos technika. Pardavimas, remontas ir aptarnavimas
Statybinė technika. Pardavimas, remontas ir aptarnavimas
INTRAC grupei priklausančios įmonės prekiauja sunkiąja technika Baltijos šalyse bei Lenkijoje: JOHN DEERE miško technika, CASE statybine technika, MANITOU ir MUSTANG krovos technika, BRUKS medžio smulkintuvai, BOMAG kelių tiesimo ir tankinimo technika, HYDREMA ratiniai ekskavatoriai ir ekskavatoriniai krautuvai, CompAir oro kompresoriai, BRACKE dirvos ruošimo frezos.

INTRAC užima lyderiaujančias pozicijas savo veiklos srityse. Pagrindiniai INTRAC klientai užsiima miško ruošos, žemės kasimo, krovos, žemės ūkio, statybos ir kelių tiesimo veikla. Mes dirbame su pirmaujančiais savo srityse gamintojais ir tiekiame aukštos klasės serviso paslaugas. Klientai pasitiki mūsų specialistais bei mūsų teikiamomis paslaugomis.

INTRAC siūloma technika, skirtą pačioms sunkiausioms darbo sąlygoms: miško ruošai, itin sunkių krovinių krovai, karjerams, tankinimo darbams ir kt. INTRAC klientai dirba pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ištisus metus, neretai darbai trunka visą parą. Mūsų misija nesibaigia mašinos pardavimu. INTRAC serviso tarnyba yra aprūpinta būtiniausia įranga bei turinti aukštą kvalifikaciją, kad galėtų išspręsti visas mūsų klientams iškilusias problemas. Prieš pristatydami klientui techniką- mes apmokome su ja dirbti. Esant poreikiui, operatoriai yra apmokomi prie įrangos simuliatorių, o veliau ir su pačia mašina.

Šiuolaikiniai kompiuterizuoti INTRAC sandėliai leidžia teikti atsargines dalis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Jei reikiamos detalės nėra sandėlyje, iš tiekėjų mes užsakome jas kuo įmanoma greičiau. Ypatingais atvejais detales galime gauti per 24 val. nuo užsakymo pateikimo. Mūsų serviso specialistai yra nuolat apmokomi pagal gamintojų apmokymo programas bei supažindinami su visomis technikos naujovėmis. Nuolatinių investicijų dėka atnaujiname ir stipriname mūsų serviso stacionarius bei mobilius pajėgumus. INTRAC serviso centrai yra modernūs, atitinkantys šiuolaikinius reikalavimus, sukomplektuoti su visa būtiniausia įranga bei specialiais įrankiais. INTRAC Lietuva siūlo įvairias papildomas paslaugas: alyvų analizė, alyvų filtravimą, hidraulinių žarnų gamybą naudojant PARKER produktus.

INTRAC Jums gali padėti išspręsti technikos finansavimo klausimus, taip pat pasiūlyti ilgalaikę technikos nuomą pagal kliento poreikius.
daugiau...