Įmonių sąrašas

Intersurgical, UAB

Arnionių g. 60, Pabradė, 18170 Švenčionių r.
(8 387) 66611
Netrukus užsidarys 8.00-17.00
24 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 387) 66611
Tinklalapis
www.intersurgical.com
El. paštas
info@intersurgical.lt
Generalinis Direktorius
Sigitas Žvirblis
Įmonės kodas
111502432
PVM kodas
LT115024314

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Aga, Utenos filialas, UAB
57,4 km | Aukštaičių g. 3B, Utena
Medinna, UAB
57,7 km | Maironio g. 4, II a., 201 kab., Utena
Nauja kokybiška medicininė apranga iš skirtingų gamintojų, avalynė
Odontologijos kabinetas
Nauja kokybiška medicininė apranga ir avalynė iš įvairių gamintojų! Galimi specialūs dideli užsakymai.
Odontologijos kabinetas MEDINNA esantis Utenoje, teikia aukščiausios kokybės odontologines paslaugas visiems šeimos nariams. Mes naudojame naujausias technologijas ir tik aukščiausios kokybės medžiagas.

Aga, Švenčionių filialas, UAB
28,2 km | Liepų al. 2E, Cirkliškis, Švenčionių r.
Kodmeda, UAB
41,9 km | Kareivių g. 11 (Žirmūnai), Vilnius
UAB KODMEDA - profesionalūs sprendimai radiologijai.
Įmonė įkurta 1997 metais. Įmonė Lietuvoje atstovauja visame pasaulyje gerai žinomoms kompanijoms: Carestream Health, NDS - Surgical Imaging, Stephanix, Giotto, Fluke Biomedical, Ultraviol, Gierth, Roesys, Oniko, Intermedical, Protec.
UAB KODMEDA - profesionalūs sprendimai radiologijai. Įmonė diegia naujas technologijas ir naują medicininę techniką Lietuvos gydymo istaigose. Visa UAB "Kodmeda" įranga parduodama su garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu. Aptarnavimą atlieka gamintojų apmokyti ir sertifikuoti inžinieriai. Teikiame remonto paslaugas.
UAB KODMEDA gali pasiūlyti: skaitmenines rentgeno sistemas (DR), stacionarius rentgeno aparatus, mamografus, mobilius ir operacinius bei rentgeno aparatus veterinarijai, skaitmeninius rentgeno spindulių detektorius, kompiuterinius radiografus (CR), diagnostinių nuotraukų lazerinius spausdintuvus, visiškai sukomplektuotas gydytojo radiologo darbo stotis, PACS sistemas, diagnostinius bei operacinius monitorius, rentgeno nuotraukų suskaitmenintojus, spinduliuotės bei biomedicinos matavimo prietaisus, CD/DVD tiražavimo sistemas, negatoskopus, apsaugos nuo rentgeno spindulių priemones, rentgeno juostų ryškinimo procesorius, rentgeno kasetes ir ekranus, rentgeno juostas, šviestuvus operacinėms.
UAB KODMEDA nuolat plečia siūlomų prekių asortimetą. Bendrovė diegia naujas technologijas ir naują medicininę techniką Lietuvos gydymo istaigose. UAB KODMEDA įdiegė pirmają radiologinių vaizdų suskaitmeninimo sistemą (CR) Lietuvoje. Visos tiekiamos prekės atitinka tarptautinius standartus.
Įmonė garantuoja ne tik platinamų prekių, bet ir paslaugų kokybę.Užsakytos prekės pristatomos laiku. Įmonės darbuotojų (šiuo metu joje dirba 8 žmonės) tikslas - aukšta darbų kokybė ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas.
Įmonės pastangos ir darbo kokybė įvertinta tarptautiniu mastu. Gauti keli tarptautiniai apdovanojimai už diegiamas inovatyvias technologijas ir jų kokybę, pacientų poreikių patenkinimo kokybę bei suteiktas geriausiai prekiaujančios įmonės vardas.
Įmonės tikslas - būti patikimu ir ilgalaikiu partneriu, rinkai siūlant tik aukščiausios kokybės ir naujausių technologijų medicininę įrangą, aptarnavimą bei optimaliausius sprendimus
Inoveca Medtechna, UAB
42,5 km | Verkių g. 29, 3 korp., II a. (Žirmūnai), Vilnius
Odontologijos klinikos įrengimas
Pristatysime, sumontuosime ir paruošime darbui
UAB “INOVECA” odontologinė įranga ir medžiagomis prekiauti pradėjo 1991 metais, 1996 metais šią veiklą perėmė UAB “INOVECA MEDTECHNA”. Firmos steigėjai, savininkai ir darbuotojai yra diplomuoti medicinos technikos inžinieriai. Mes stengiamės prekiauti Europietiška produkcija, nes tai užtikrina greitą ir nepriekaištingą servisą, o jeigu Europos gamintojus kokybe ar kitu parametru aplenkia kitų žemynų atstovai, tai tada siūlome gaminius iš kitų kraštų. Taip atsitiko su panoraminiais rentgenais. Pasaulyje pripažintas lyderis yra J. MORITA (Japonija) ir kol kas kiti gamintojai tik siekia tokios vaizdo kokybės. Todėl mes siūlome panoraminius ar 3D rentgenus iš Japonijos. Serviso tarnybos inžinieriai pastoviai tobulinasi pas gamintojus. Yra serviso inžinieriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kituose miestuose.
Konsultuojame radiacinės saugos, higienos reikalavimų laikymosi, medicinos prietaisų akreditavimo, patalpų paskirties keitimo kitų medicininių reikalavimų laikymosi klausimais.
Aga, Rokiškio filialas, UAB
107 km | Panevėžio g. 7C, Rokiškis
45,7 km | Pylimo g. 10 (Senamiestis), Vilnius
Didmeninė, mažmeninė prekyba stomatologijos, chirurgijos, optikos, klausos aparatų, ortopedijos prekėmis, įranga, reikmenimis, prekyba medicinine apranga, drabužiais.
Irineka, medicinos įrangos salonas
48,7 km | Dariaus ir Girėno g. 42 (Naujininkai), Vilnius
Gariniai „B“ klasės autoklavai YESON 18 ir 23 litrų talpos su integruotu spausdintuvu.
Atitinka garinių autoklavų EN standarto 13060.
3-jų kartų frakcionuotas vakuumo ir vakuuminis džiovinimas. Grafinis vizualinis autoklavavimo eigos LCD displėjus. B&D ir Vakuumo testai. 11 autoklavavimo programų. 2 metai garantija.
Sterilizavimo juostų sandarinimo prietaisas BEST. 10 mm pločio užlydymo juosta. 2 metai garantija.
Medicinos projektai, UAB
48,6 km | I. Kanto al. 15 (Pilaitė), Vilnius
Medicininės įrangos tiekimas
Medicininės įrangos priežiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
Kompleksinis projektų rengimas ir valdymas
UAB “MEDICINOS PROJEKTAI” Medicininės įrangos tiekimas, priežiūra, garantinis ir pogarantinis remontas. Kompleksinis projektų rengimas ir valdymas. Mūsų patirtis ir gebėjimai leidžia sudaryti optimalų paslaugų kompleksą ir pasiūlyti šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicines įstaigį pilnavertei veiklai užtikrinti. Įmonės veikla apima visą Lietuvą bei kaimynines šalis. Bendradarbiaujame su partneriais iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Čekijos, Lenkijos, Japonijos, JAV ir kitų valstybių.
Svarbiausios įmonės veiklos sritys: CHIRURGIJA, OFTALMOLOGIJA, TRAUMATOLOGIJA – ORTOPEDIJA, REABILITACIJA, RADIOLOGIJA, RADIOTERAPIJA, AKUŠERIJA – GINEKOLOGIJA, OPERACINIŲ ĮRANGA, PLOVIMO – DEZINFEKAVIMO MAŠINOS, ĮRANGA STERILIZACINĖMS, ENDOSKOPINĖ ĮRANGA, DIAGNOSTINĖ ĮRANGA, MEDICININIAI BALDAI. Siekiame, kad mūsų klientai turėtų užtikrintą operatyvų techninį palaikymą, tvarkingai veikiančią įrangą bei tinkamą dokumentaciją akreditavimo ir audito įstaigoms. Įmonė savo veikloje vadovaujasi kokybės vadybos sistema, atitinkančia ISO 9001 standarto reikalavimus. Komandinis darbas ir pasiekti rezultatai daro mūsų veiklą prasmingą.
Aga, Vilniaus filialas, UAB
55,4 km | Granito g. 7 (Paneriai), Vilnius
Aga, Kupiškio filialas, UAB
105,5 km | Gedimino g. 67, Kupiškis
Aga, Ukmergės filialas, UAB
68,4 km | Vilniaus g. 89B, Ukmergė
Aga, Varėnos filialas, UAB
113,9 km | Pramonės g. 8, Varėna
Aga, Kaišiadorių filialas, UAB
85,2 km | J. Basanavičiaus g. 41, Kaišiadorys
Aga, Panevėžio filialas, UAB
119,1 km | Matininkų g. 20, Panevėžys
Aga, Kauno filialas, UAB
110,3 km | Palemono g. 7, Kaunas