Įmonių sąrašas

Inesa, A. Klišonio KF, Alsėdžių ambulatorija

Alsėdžiai, 90042 Plungės r.
(8 448) 48130

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 448) 48130
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Židikų ambulatorija-medicinos punktas
46,7 km | Ylakių g. 4, Židikai, Mažeikių r.
Ukrinų medicinos punktas
47 km | Ukrinai, Mažeikių r.
44,9 km | Šatrijos g. 5, Skuodas
Dantų protezų gamybos laboratorija.
Dantų technikai.
Dantų protezų gamyba. Darome kokybiškus protezus.
Dantų protezų priežiūros konsultacija.
Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centras
44,9 km | Šatrijos g. 5, Skuodas
Skuodo sveikatos centras, Skuodo medicinos įstaigos, medicinos paslaugos
24,4 km | Plungės g. 74, Telšiai
Šeimos gydytojai Telšiuose
Odontologai Telšiuose
Ginekologas, urologas Telšiuose
Vaikų kardiologas
Biocheminiai tyrimai
Teikiamos pirminio ir antrinio lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos.
Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras
35,7 km | Tilto g. 2, Gargždai, Klaipėdos r.
Įstaiga gyventojams teikia visas pirminei ambulatorinei asmens sveikatos priežiūrai priskirtas valstybės laiduojamas (nemokamas) paslaugas, nustatyta tvarka įrodžiusiems teisę jas gauti, bei kai kurias valstybės ar savivaldybės teisės aktais leidžiamas mokamas paslaugas.
Būtinosios medicinos pagalbos paslaugos (pirmosios medicinos pagalbos bei skubios medicinos pagalbos paslaugos), kurių sąrašas patvirtintas LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu ir yra teikiamos nuolatiniams šalies gyventojams, yra nemokamos.
Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
35,8 km | Klaipėdos g. 11, Gargždai, Klaipėdos r.
Visų amžiaus grupių sveikos gyvensenos mokymas, konsultavimas sveikos mitybos, rūkymo, alkoholinių gėrimų ir kitų priklausomybių temomis
Mokinių sveikatos priežiūros vykdymas ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose
Privalomieji sveikatos mokymai: pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių, alkoholio ir narkotikų žalos žmogaus sveikatai, EPP programos
Visuomenės sveikatos stebėsenos paslaugos

Visuomenės sveikatos stiprinimo paslaugos:
Informacijos sklaida savivaldybėje apie sveikatą;
Konsultavimas sveikatos stipinimo ir rizikos veiksnių kontrolės klausimais;
Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo paslaugos;
Sveikatos priežiūros paslaugos ikimokyklinėse įstaigose;
Sveikatos priežiūros paslaugos mokyklose;

Mokamos paslaugos įmonėms ir gyventojams, kuriems reikalingi privalomi sveikatos žinių atestavimo Pažymėjimai.
Privalomasis higienos įgūdžių mokymas;
Privalomasis pirmosios pagalbos mokymas;
Asmenų mokymas apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.
Vykdo Lietuvoje patvirtintą širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programą.


Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ
53,6 km | Naftininkų g. 9, Mažeikiai
Viešoji įstaiga Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras organizuoja ir teikia kvalifikuotas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas Mažeikių rajono gyventojams, kokybiškai ir saugiai atliekant tyrimus, taikant naujausius diagnostikos ir gydymo metodus.

Kretingos psichikos sveikatos centras, VšĮ
37 km | Žemaitės al. 1, Kretinga
Pirminė psichikos sveikatos priežiūra
Psichikos dienos stacionaras
Elgesio korekcijos programos
Ketingos psichikos sveikatos centro misija - teikti geros kokybės ir prieinamas pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas Kretingos rajone. Psichikos sveikatos centro vizija - teikti auktščiausios kokybės medicinines bei socialines paslaugas, vykdyti psichikos ligonių psichosocialinę reabilitaciją.
Pagrindinis psichikos sveikatos centro tikslas - gerinti Kretingos rajono gyventojų sveikatą, siekiant sumažinti gyventojų sergamumą bei mirtingumą, organizuojant ir teikiant specializuotą bei kvalifikuotą
pirminę psichiatrijos pagalbą. Stiprinti visuomenės psichikos sveikatą ir vykdyti pasichikos sutrikimų prevenciją; Tobulinti psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimo bendruomenėje plėtrą; Nuolat gerinti psichikos sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą; Optimaliau naudoti žmoniškuosius, finansinius ir materialinius išteklius.
Kretingos ligoninė, VšĮ
37 km | Žemaitės al. 1, Kretinga
Viešoji įstaiga Kretingos ligoninė (toliau tekste- KL) yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos viešoji asmens sveikatos priežiūros ne pelno įstaiga, teikianti pirminę ir antrinę asmens sveikatos priežiūrą pagal sutartis su užsakovais. KL steigėjas yra Kretingos rajono savivaldybės taryba. Pagrindinis KL veiklos tikslas – gerinti Kretingos rajono gyventojų sveikatą, siekiant sumažinti jų sergamumą, ligotumą, invalidumą bei mirtingumą, taikant mokslu pagrįstas, saugias ir kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, naudojant pažangias technologijas, atitinkančias pacientų interesus ir lūkesčius, racionaliai naudojant turimus resursus. Pagrindiniai įstaigos veiklos uždaviniai: organizuoti ir teikti nespecializuotas ir specializuotas kvalifikuotas antrines ambulatorines (vidaus ligų, vaikų ligų, akušerijos ir ginekologijos, chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos, dermatovenerologijos, neurologijos, otorinolaringologijos, oflatmologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, echoskopijos, endoskopijos, darbo medicinos ir kt.), antrines stacionarias sveikatos priežiūros paslaugas Kretingos rajono gyventojams bei iš kitur atvykstantiems pacientams, taip pat teikti pirminės sveikatos priežiūros palaikomojo gydymo ir slaugos bei paliatyvios pagalbos paslaugas Kretingos rajono gyventojams
Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ
49,4 km | Kauno g. 9A, Klaipėda
Įstaigos veiklos tikslai yra: tenkinti viešuosius interesus vykdant švietimo, mokymo ir mokslinę, kultūrinę, sveikatos priežiūros, aplinkos apsaugos, sporto plėtojimo, socialinės ar teisinės pagalbos teikimo, taip pat kitokią visuomenei naudingą veiklą. Įstaigos veiklos sritys ir rūšys yra: Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas. Kvalifikuotų medicinos specialistų švietimo ir sveikatinimo pagalba. Socialinio darbo veikla tik iš dalies siejama su sveikatos priežiūros veikla, atliekama ne sveikatos priežiūros specialistų.
Akių klinika Lirema
50,3 km | Minijos g. 91, Klaipėda
Kataraktos operacijos
Regėjimo korekcijos operacijos
Akių gydytojo konsultacijos, tyrimai
Klinika teikia akių ligų diagnostikos, terapinio ir chirurginio gydymo, pooperacinės priežiūros paslaugas, atlieka tyrimus, procedūras, teikia konsultacijas. Regėjimui koreguoti taikome chirurginę korekciją eksimeriniu lazeriu arba intraokulinę korekciją, nechirurginę ortokorekciją, taip pat parenkame akinius. Atliekame kataraktos, žvairumo, šalto miežio, sparninės plėvės, plastines vokų operacijas, vitrektomijos ir keratokonuso operacijos.

Ingos Gruzdienės privati klinika Klaipėdoje
49,2 km | S. Nėries g. 16B-3, Klaipėda
Ginekologinės ligos. Nėščiųjų sekimas, konsultavimas
Vaisiaus vystymosi genetinis ultragarsinis tyrimas
Alerginių ligų gydymas, imuninės sistemos būklės vertinimas
Ortopedo-traumatologo konsultacija, tyrimai, gydymas
Tyrimai planuojančioms nėštumą poroms dėl padidintos genetinės rizikos
Pačiame Klaipėdos miesto centre duris veikia jauki, moderni ir šiuolaikiška medicinos klinika.
Klinikos įkūrėja - gydytoja akušerė-ginekologė Inga Gruzdienė, todėl neatsitiktinai klinikos simboliu pasirinktas gandras. Daugelyje kultūrų gandras simbolizuoja dukters arba sūnaus atėjimą į Pasaulį. Dėl šios asociacijos su nauja gyvybe, paukštis tapo šventas, nešantis žmonėms laimę.
Gydytoja Inga Gruzdienė, baigusi studijas Kauno medicinos universitete, atvyko dirbti į Klaipėdą. Po devynerių metų darbo, daktarė suprato savo išskirtinumą. Už tai ji norėtų padėkoti visoms moterims, su kuriomis teko bendrauti. AČIŪ JUMS - taria gydytoja!
Savo klinikoje gydytoja sukūrė klasikinę namų aplinką, jaukų pokalbių kabinetą su moderniausia diagnostikos aparatūra.
Klinikoje dirba jaunų, kvalifikuotu gydytojų komanda: akušerės - ginekologės Inga Gruzdienė, Ernesta Gedvilė, Brigita Beliajeva, alergologė - klinikinė imunologė Viktorija Paltarackienė, šeimos gydytoja - Diana Žalienė, ortopedas - traumatologas Mindaugas Grikšas, akušerė Alvyda Margevičienė, genetikė - echoskopuotoja Inga Gruzdienė.

Mylėkime savo profesiją, atiduokime dalelytę savęs, ir tikrai būsime reikalingi, mylimi ir gerbiami!
Naujosios Akmenės ligoninė, VšĮ
78,2 km | Žemaitijos g. 6, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
Viešoji įstaiga Naujosios Akmenės ligoninė įsikūrusi Naujojoje Akmenėje ir aptarnauja Akmenės rajono bei visos Respublikos gyventojus. Ligoninės steigėjas Naujosios Akmenės rajono savivaldybė.
Šiuo metu ligoninėje yra skubios pagalbos ir konsultacijų, palaikomojo gydymo ir vidaus ligų, vaikų, odontologijos skyriai. Ligoninėje yra 75 lovos, iš jų vidaus ligų skyriuje - 14, palaikomojo gydymo - 47, geriatrijos – 8, vaikų - 5, priėmimo - 1, ligoninėje dirba 153 darbuotojai, iš jų 41 gydytojas, 83 slaugytojos.
Be to, ligoninėje teikiamos dienos stacionaro paslaugos.
Pas mus teikiamos vidaus ligų, vaikų ligų gydytojų, neurologo, endokrinologo, gastroenterologo, urologo, chirurgo, burnos chirurgo, kardiologo, dermatovenerologo, infekcinių ligų gydytojo, akušerio ginekologo, oftalmologo, otorinolaringologo (LOR), fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, ortopedo traumatologo, radiologo, echoskopuotojo, endoskopuotojo, suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos konsultacijos.
Tik pas gydytoją dermatovenerologą nereikia šeimos gydytojo siuntimo, pas visus kitus - siuntimai būtini.
Taip pat galite pasinaudoti diabetinės pėdos specialistės, fizioterapijos, kineziterapijos, masažuotojos paslaugomis. Be to, laboratorinės diagnostikos kabinete atliekama EKG ir spirometrija, audiometrija, impendansometrija.
Akredituota klinikinė diagnostikos laboratorija teikia pacientams II-ojo lygio klinikinės laboratorinės diagnostikos paslaugas.
Plačiau apie tai skaitykite skyriuje ,,Klinikinė diagnostikos laboratorija" ir ,,Informacija".
Ligoninėje veikia gydymo ir slaugos tarybos, gydytojų konsultacinė komisija (GKK), hospitalinės infekcijos, mirčių atvejų nagrinėjimo, etikos, darbo drausmės komisijos.
Ligoninėje dirba 157 darbuotojų, iš jų 44 gydytojai, 91 slaugytojos.
Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ
78,2 km | Žemaitijos g. 6, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
Mes teikiame savalaikes (prieinamas) ir kokybiškas medicinos paslaugas Akmenės rajono gyventojams. Dantų protezavimas (kompensuojamas ir mokamas).Klasikinio masažo paslaugos Akmenės poliklinikoje. Burnos higienos paslaugos (kompensuojamos iš TLK ir mokamos).
Vita Sana, šeimos klinika
75 km | Laisvės Gynėjų a. 6A, Kelmė
Šeimos gydytoja Kelmėje
Akušerė-ginekologė Kelmėje
Nemokamas vaikų skiepijimas
Šeimos gydytojo konsultacijos
Profilaktiniai sveikatos tikrinimai
Mūsų klinikoje Jūsų laukia šeimos gydytoja Diana Vaitiekūnienė ir konsultuoja gyd. akušerė-ginekologė Aurelija Bimbienė. Atliekami profilaktiniai patikrinimai, nėščiųjų priežiūra. Skiepijame vaikus nemokamai pagal Lietuvos nacionalinį skiepų kalendorių. Teikiama šeimos gydytojo konsultacija į namus (platesnė informacija telefonu).