Įmonių sąrašas

I. Kniukštienės odontologijos klinika

Telšių g. 21, 90162 Plungė
(8 448) 54382
12 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:
Visos odontologijos paslaugos vienoje vietoje

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 448) 54382
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Marius Kniukšta
Įmonės kodas
300570238

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Dantų implantavimas
Vokiški Ankylos dantų implantai
Dantų protezavimas
Endodontinis gydymas mikroskopu
Estetinis plombavimas
Dantų balinimas lazeriu
Ingos Kniukštienės Odontologijos klinika Plungės centre veikia nuo 2006 metų. Tai pirmoji ir šiuo metu vienintelė specializuota odontologijos klinika mieste, kurioje atliekamos visos odontologinės paslaugos. Klinikos kolektyvas nuolat didėjo, ir dabar visas Jums iškilusias odontologines problemas padės spręsti kvalifikuotų specialistų komanda, kuri pasirengusi išgirsti ir suprasti Jūsų pageidavimus, pasiūlyti geriausius ir tinkamiausius gydymo būdus.
Klinikoje yra keturi moderniai įrengti gydytojų kabinetai, atskiras rentgeno kabinetas, kuriame atliekamos panoraminės ir dentalinės skaitmeninės rentgeno nuotraukos.
Šiuo metu Odontologijos klinikoje dirba gydytojai odontologai, burnos chirurgė, ortodontė, burnos higienistė, odontologų padėjėjos ir administratorė.
Apsilankę IK klinikoje, pacientai gaus visą reikiamą odontologinę pagalbą nuo profilaktinės dantų priežiūros, gydymo, iki protezavimo visų tipų protezais, implantavimo, bei periodonto ir chirurginių operacijų. Kad iš klinikos išėjęs pacientas tikrai pajustų komfortą pasitelkiami ir šiuolaikiniai, tausojantys būdai, padedantys sukurti gražią šypseną, tarp jų ir estetinis plombavimas. Esant pageidavimui, dantys bus išbalinti Biolase lazeriu Epic10. Tai naujausias ir pažangiausias lazeris šiuo metu esantis rinkoje.
daugiau...

Video