Įmonių sąrašas

Fukiai GV atvirukai

82169 Radviliškis
(8 662) 33279

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 662) 33279
El. paštas
Vadovas
Vilius Brunius
Įmonės kodas
783058

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Rankų darbo proginiai atvirukai
Kvietimai į vestuves, krikštynas, gimtadienius
Išsiskleidžiančių sveikinimo dovanų dėžučių gaminimas
Gimtadienio, vestuvių, jubiliejaus ar kūdikio laukimo šventėms
Palinkėjimų knygų ir nuotraukų albumų gaminimas
Vestuvėms, krikštynoms, receptinių gaminimas, darbo knygų dekoravimas
Šventinės dekoracijos ir stalo papuošimai
Dovanų kuponai
Rankų darbo atvirukai - tai išskirtinė dovana tinkama įvairioms progoms. Jei artėja draugų ar giminaičių vestuvės, ar esate pakviesti į krikštynų šventę arba jubiliejų ir nesugalvojate ką padovanoti, rankų darbo atviruku tikrai nudžiuginsite savo artimuosius. Jūsų dovana bus pagaminta iš širdies. Būsite kitokie, būsite ORIGINALŪS!
Atvirukus kuriame pagal individualius klientų pageidavimus, visada patariame dėl spalvų, dydžių ar papuošimų pasirinkimo. Todėl jei turite tik sveikinimo tekstą, dovanų kuponą ar tiesiog lėktuvo bilietus gimtadieniui ar kita proga ir nežinote kaip juos gražiai padovanoti, mielai Jums sukursime išskirtinį atviruką tik JUMS, kuriame tilps ne tik maža dovanėlė, bet ir linkėjimai iš visos širdies.
Gaminame ne tik atlenkiamus atvirukus, bet ir išsiskleidžiančias sveikinimo dėžutes arba kitaip vadinamas magiškas dėžutes. Sveikinimo dėžutės gali būti įvairaus dydžio nuo 5x5x5 cm iki 23x23x23 cm dydžio. Pats populiariausios ir labiausiai pamėgtas klientų, tai dėžutės, kurių dydis 10x10x10 cm. Dėžutės gaminamos iš aukštos kokybės dekoratyvinio, skrebinimo popieriaus, atsižvelgiant į Jūsų pageidaujamas spalvas, norimus papuošimus ar ypatingus prašymus, galima įkomponuoti vietą pinigams, pagaminti dėžutę dėžutėje, kurioje galėsite lengvai įdėti apyrankę, gradinėlę ar pakabuką. Taip pat galime įkomponuoti jubiliato ar jaunavedžių foto nuotrauką ar pagaminti išsiskleidžiančią nuotraukų dėžutę su svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis. Tokią dovaną galite dovanoti tiek vestuvių metinių, gimtadienio ar jubiliejaus proga, taip pat Kalėdų ar Valentino dienos proga savo antrajai pusei.
Išsiskleidžiančias dovanų dėžutes gaminame ir BŪSIMIEMS SENELIAMS, kai norima pranešti apie kūdikėlio laukimą. Vaikelio laukimas, tai pats nuostabiausias ir jaudinantis metas, todėl šią nuostabią žinią pranešti norisi kitaip nei įprastai. Būsimiems seneliams dažniausiai kuriamos neutralių spalvų dėžutės, o žinant vaikelio lytį atsižvelgiame į konkrečius pageidavimus. Dėžutės vidų galime puošti popierinėmis ar pagamintomis iš foamirano gėlėmis, plunksnomis, vaikiškais motyvais iš popieriaus ar kartono,o viduryje įkomponuoti dekoruotą mini vaikišką supamą lovytę, vaikiškus batukus, supamą arkliuką ar megztas vilnones pirmąsias kūdikio kojinaites.
Gaminame šventines dekoracijas ir stalo papuošimus:stalo korteles, vardo girliandos, smeigtukai tortui ir keksiukams, girliandos, palinkėjimų kortelės, profesijos spėjimo ir pasižadėjimų kortelės, padėkos dovanėlės svečiams, diplomai, gimtadienio kepurėlės, įsakymai krikšto tėveliams, seneliams, medaliai ir ordinai seneliams, šokolado ir šokoladinių saldainių popieriukai, vėjo malūnėliai, susodinimo planai, padėkas mokytojoms, sveikinimo atvirukus rėmelyje, bernvakario, mergvakario priesaikos.
Rankų darbo kvietimai krikštynoms, vestuvėms, jubiliejaus ar vaikų gimtadienio šventei. Kvietimus sukursime pagal Jūsų šventės tematiką ar spalvinę gamą. Dalis kvietimo teksto gali būti folijuota aukso ar sidabro folija. Papuošti blizgiomis akutėmis, perlais, nėriniais ar kitomis išskirtinėmis bei personalizuotomis detalėmis. Kvietimams galime sukurti priderintus vokus taip pat pasiūlyti derančias stalo korteles, meniu, stalo numerių korteles, susodinimo ar miegojimo planus, padėkos korteles svečiams, papildomos informacijos korteles. Gaminame iš kokybiškio dekoratyvinio popieriaus. Kvietimai gali būti įvairių dydžių, vienpusiai ar dvipusiai, atlenkiami, kortelės ar dėžutės formos.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Fukiai GV atvirukai, rankų darbo atvirukai, proginiai atvirukai, atvirukai vestuvėms, atvirukai krikštynoms, sveikinimo atvirukai, kvietimai vestuvėms, kvietimai į gimtadienį, proginiai kvietimai, išsiskleidžiančios dėžutės, sveikinimo dėžutės, dovanų dėžutės, palinkėjimų knygos, nuotraukų albumai, palinkėjimų knyga vestuvėms, nuotraukų albumai vestuvėms, nuotraukų albumas krikštynoms, palinkėjimų albumas krikštynoms, šventinės dekoracijos, šventiniai papuošimai, stalo papuošimai, stalo dekoracijos, dovanos, atvirukai, kvietimai, originali dovana, išskirtinė dovana, personalizuoti kvietimai, personalizuoti albumai, dovanų kuponas, atlenkiami atvirukai, foto nuotrauka, nuotraukų dėžutė, jubiliejaus proga, gimtadienio proga, vestuvių metinių proga, Kalėdų proga, Valentino dienos proga, būsimiems seneliams, vaikelio laukimas, popierinės gėlės, vaikiški motyvai, supama lovytė, vilnonės kojinytės, pirmosios kojinytės, vaikiški batukai, supamas arkliukas, stalo korteles, vardo girliandos, smeigtukai tortui ir keksiukams, girliandos, palinkėjimų kortelės, profesijos spėjimo ir pasižadėjimų kortelės, padėkos dovanėlės svečiams, diplomai, gimtadienio kepurėlės, įsakymai krikšto tėveliams, įsakymai krikštatėviams, kvietimų gamyba, atvirukų gamyba, seneliams, medaliai ir ordinai seneliams, šokolado ir šokoladinių saldainių popieriukai, vėjo malūnėliai, susodinimo planai, padėkas mokytojoms, sveikinimo atvirukus rėmelyje, bernvakario, mergvakario priesaikos, aukso folija, sidabro folija, meniu kortelės, miegojimo planai, momentinės nuotraukos, kišenėlė nuotraukai, receptinės, darbo knygos, dekoravimas, vokas pinigams, vokeliai pinigams, kišenėlė pinigam, vokelis, rėmeliai, atvirukai rėmelyje daugiau...