Įmonių sąrašas

Farmtechnika, UAB

Aušros g. 28, Linkaučių k., 38281 Panevėžio r.
(8 665) 13954
2 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 665) 13954
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Laurynas Kieras
Įmonės kodas
304402177
PVM kodas
LT100010428810

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
:::
2018.12.05
Geri kokybiški angarai, greitai pristato, sumontuoja. Yra jau ne mažai pardavę Lietuvoje. Taip pat parduoda tikrai patikimą fermų įrangą. Turi patikimus subrangovus (statybininkus, betonuotojus), turi gerus projektuotojus.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Fermų įrangos projektavimas, statyba, rekonstrukcijos
Angarų prekyba, projektavimas, montavimas, aptarnavimas
Mes dirbame su patikimais, atsakingais, profesionaliais tiekėjais
UAB „Farmtechnika“ dirbanti žemės ūkio, o tiksliau tai fermų projektavimo, statybos, rekonstrukcijos, bei įvairios fermų įrangos tiekimo, montavimo bei aptarnavimo srityse.
Pagal kliento norus ir pageidavimus mes paruošiame technologinius bei statybos projektus, brėžinius ir sąmatas, pateikiame, sumontuojame, o vėliau aptarnaujame ir tiekiame atsargines detales iš mūsų įsigytai įrangai.
Taip pat UAB „Farmtechnika“ prekiauja, bei projektuoja ir montuoja įvairaus dydžio ir išmatavimų, greitai surenkamus patvarius įvairioms oro sąlygoms specialiu tentu dengtus angarus (yra galimybė ir apšiltinti), su patentuota tvirtinimo technologija leidžia montuoti be jokio pamato ir per labai trumpą laiką. Minėti angarai naudojami kaip įvairūs pastatai pritaikyti sandėliavimui, fermoms (galvijams, avims, ožkoms, žirgynams, paukštynams), technikos garažams, gamybiniams cechams ir t.t…
Tarp mūsų siūlomų prekių taip pat yra ES reikalavimus atitinkantys ir kokybiški pašarų dalytuvai, stacionarūs pašarų smulkintuvai-maišytuvai, mėšlo kratytuvai, šiaudų smulkintuvai, priekabos, talpos skystam mėšlui saugoti bei transportuoti, kraiko smulkintuvai pūtikai.
Mūsų įmonė prekiauja, montuoja bei aptarnauja , modernia savo technologinėmis sistemomis ir galimybėmis kitiems konkurentams nenusileidžiančia ir patikima pieno melžimo, bandos valdymo ir pieno aušinimo įranga.
Taip pat turime platų asortimentą įvairios fermų galvijams, avims, ožkoms, paukščiams įrangos (guoliavietės, tvoros, šėryklos, girdyklos, kasimosi šepečiai, mėšlo valymo ir saugojimo sistemos, mėšlo siurbliai, maišyklės ir seperatoriai, čiužiniai, kilimėliai, nameliai prieaugliui, ventiliacijos sistemos, veterinarinės ir svėrimo staklės, pašarų saugojimo bokštai bei transportavimo linijos, pašarų traiškytuvai bei priedų dozatoriai ir t.t...
Mes dirbame tik su patikimais, atsakingais ir su naujomis technologijomis žengiančiais profesionalais tiekėjais, savo srityje dirbančiais jau ne vieną dešimtmetį, turinčiais didelę praktiką ir patirtį, gerai išvystytą prekių ir atsarginių detalių bei aptarnavimo paslaugų tinklą.
Mes dirbame su : „Alima Bis“ Lenkija,“Shelterall“ Prancūzija, „Farmtec“ Čekija, „Patura“ Vokietija , „Euro Silos“ Italija, „Eurogan“ Ispanija, „GEA“ Vokietija, „Agritubel“ Prancūzija, „Agrozona“ Latvija, „ Ivabaltė“ Lietuva, „Gvilis“ Lietuva, „Ūkio projektai“ Lietuva, „Krekenavos projektai“ Lietuva, „Panprojektai“ Lietuva, „Jourdain“ Prancūzija, „Arbena Bis“ Lenkija, „Thye-Lokenberg“ Vokietija-Lenkija,...
Dabartinės ekonominės sąlygos diktuoja ieškoti kelių pigesniam ir kokybiškam produktui. Be viso to ir griežtėja ES direktyvos, Taip pat gyvūnų laikymo, bei gamtos apsaugos taisyklės ir reikalavimai.
Todėl mūsų specialistai be tarpiškai konsultuodamiesi su įrangos tiekėjais ir parinkdami
kiekvienam klientui būtent jo ūkiui tinkamą ir priimtiną technologiją, stengiasi parinkti tokį kompleksinį sprendimą, kad ne tik sumažinti investicijas, bet ir padidinti gyvulių komfortą, bei aptarnaujančio personalo darbo našumą ir kokybę.
daugiau...