Įmonių sąrašas

Exterus, ištikimi sienoms

S. Žukausko g. 20 (Žirmūnai), 08234 Vilnius

(8 5) 2660170
12 metų veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2660170
Tinklalapis
www.exterus.lt
El. paštas
info@exterus.lt
Įmonės kodas
300607220
PVM kodas
LT100003723518

Exterus, ištikimi sienoms

EXTERUS – tarptautinė kompanija nuo 2000 m. tiekianti fasadų, stogų ir interjero apdailos medžiagas, taip pat statybinius dažus, priešgaisrines, pramonines ir miltelines dangas.
Įmonės siūlomų prekių kataloge pasaulinių kompanijų prekiniai ženklai “FunderMax”, “Fiber-C”, “NBK Ceramic”, “Tecnochem”, ” Refor-Tec”, “Larson”, “NedZink”, “Novelis”, “SAB international”, “mCon”, “Guidoberger”, “f-shape”, “Starshine”, “Aurubis” ir kt.
Įmonė vysto veiklą Baltijos šalyse, Kaliningrade, Jungtinėje Karalystėje, Gruzijoje ir Kazachstane.
EXTERUS komendoje patyrę specialistai – inžinieriai, projektuotojai, projektų vadovai, kuriems itin svarbu, kad įgyvendinti statybų projektai būtų kokybiški, ilgaamžiai ir saugūs.
EXTERUS garsina išskirtiniai projektai, sėkmingai įgyvendinti bendradarbiaujant su įvairių valstybių architektais, projektuotojais, inžinieriais, dizaineriais ir rangovais. Lietuvoje įmonė bendradarbiauja su tokiomis žymiomis statybų bendrovėmis kaip “Staticus”, “Veikmė”, “Irdaiva”, “Panevėžio statybos trestas”, “Eika”, “YIT Kausta”, “Mitnija”, “MG valda”, “Conresta” ir kt.
EXTERUS aktyviai dalyvauja socialiniuose projektuose remdama “Archfondo” paskaitas, Nacionalinėje dailės galerijoje vykstančias parodas, “Vilnius Street Art” festivalį, “Sikon” projektą, organizuodama kūrybinius konkursus architektūros ir meno krypčių studentams bei kitus renginius.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas