Įmonių sąrašas

Elektrėnų savivaldybė

Rungos g. 5, 26110 Elektrėnai
(8 528) 58000
23 metai veikloje
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 528) 58000
Tinklalapis
Meras
Gediminas Ratkevičius
Administracijos direktorė Jekaterina Goličenko
Direktorius (8 679) 82709
Įmonės kodas
188756190
Atsiskaitomoji sąskaita
LT83 4010 0424 0289 4334
Luminor Bank AS Lietuvos skyrius
Registracijos data
2000.11.08
Darbuotojai
174 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
2244,06 € (2024 sausis) daugiau
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Sveikata
Švietimas
Kultūra
Sportas
Turizmas
Jaunimas
Socialinė apsauga
Investicijos. Teritorijų planavimas
Aplinkosauga. Paveldosauga
Žemės ūkis. Komunalinis ūkis
Elektrėnų savivaldybės administracija – savivaldybės vykdomoji institucija, turinti teisės aktų suteiktus įgaliojimus, atliekanti pavestas viešojo administravimo funkcijas ir atsakinga už šių funkcijų įgyvendinimą savivaldybės teritorijoje.

Elektrėnų savivaldybė
Elektrėnų miesto istorija pradėta prieš 60 metų, 1960 m. balandžio 18 d. priėmus sprendimą statyti šiluminę elektrinę. Pastačius pirmuosius gyvenamuosius namus, gyvenvietė pavadinta Elektrėnais, o prieš 20 metų – 2000 m. įsteigta Elektrėnų savivaldybė.

Gyvename viename jauniausių miestų Lietuvoje ir vienoje jauniausių savivaldybių, todėl negalime pasigirti šimtmečius skaičiuojančia istorija, bet turime tai, ko neturi senieji miestai, – nemaža dalis čia gyvenančiųjų yra šio miesto gimimo liudininkai, statytojai, bendraamžiai...

Per savo gyvavimo metus Elektrėnų kraštas pasikeitė. Įgyvendinta nemažai projektų, kurie pagerino gyventojų gyvenimo kokybę, paskatino kaimo plėtrą, padidino savivaldybės patrauklumą.

Elektrėnų krašte yra išskirtinių gamtos objektų, lankytinų vietų, daugybė vandens telkinių. Jūsų laukia poilsis, nuostabūs vaizdai, pramogos ir puikios emocijos! Čia veikia pati pirmoji ir vienintelė su kupoliniu stogu ledo arena Lietuvoje. Sportuoti kviečia profesionalus 18 duobučių golfo aikštynas ir nuolatinis 5 krepšių diskgolfo parkas. Populiarus naujausias kartodromas, skirtas kartingo, motociklų ir motorolerių sportui, o 2018 metais veiklą pradėjo vandenlenčių parkas. Elektrėnų savivaldybėje yra vienintelis sertifikuotas vandens batutų parkas Baltijos šalyse.

Elektrėnų krašte laukiami kultūros ir muzikos gerbėjai. Paskutinį vasaros šeštadienį Elektrėnai tampa Lietuvos džiazo sostine, o apie tradicinį Semeliškių festivalį, jungiantį penkias meno mūzas, gandas sklinda plačiai po visą Lietuvą. Festivalio koncertai, parodos, spektakliai, kino filmų premjeros, edukaciniai užsiėmimai ir sporto renginiai sutraukia daugybę žmonių – pavienių ir su šeimomis. Festivalio metu vyksta žymieji Semeliškių Šv. Lauryno ir Šv. Roko atlaidai. Gražiausią etnografinį Lietuvos kaimą Grabijolus taip pat rasite Elektrėnų krašte.

Poilsį ir sielai, ir kūnui atrasite Abromiškių reabilitacijos ligoninėje – vienoje didžiausių reabilitacinio darbo patirtį turinčių įstaigų Lietuvoje, esančioje atokiau nuo miesto šurmulio, ramioje ir vaizdingoje vietoje, apsupta pušynų ir ežerų, patrauklioje vietoje, kur gydo ir švarus oras, ypatinga aura. Vienu metu čia gali gydytis daugiau kaip 300, o per metus priimama daugiau kaip 6000 pacientų po įvairių ligų ir traumų.

Daugiau informacijos www.elektrenai.lt ir www. visit-elektrenai.lt
Daugiau...