Įmonių sąrašas

DFDS Seaways, AB

Šaulių g. 19, 92233 Klaipėda
(8 46) 395000
18 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 46) 395000
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 46) 395252
Vykdantysis direktorius
Jonas Nazarovas
Įmonės kodas
110865181
PVM kodas
LT108651811
Atsiskaitomoji sąskaita
LT96 7044 0600 0081 4237
AB SEB bankas
Registracijos data
2001.06.27
Darbuotojai
743 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1704,67 € (2019 rugsėjis) daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Keleivių pervežimas
Krovinių pervežimas
Logistikos paslaugos
AB DFDS Seaways - tai laivybos bendrovė, pervežanti keleivius ir krovinius keltų linijomis iš Lietuvos į Vokietiją ir Švediją: Klaipėda-Karlshamnas; Klaipėda-Kylis.

DFDS Seaways keltai - tai geras būdas pradėti atostogas, nes kartu galite pasiimti automobilį, motociklą ar dviratį, neribotą kiekį bagažo, kartu vežtis savo naminį augintinį.

Visuose bendrovės keltuose įrengtos įvairių kategorijų kajutės, sėdimų vietų salonai, veikia parduotuvės, barai, restoranai, vaikų žaidimo kambariai.

Pagrindinis kompanijos šūkis - PASIEK EUROPĄ PAILSĖJĘS!!!

AB DFDS Seaways savininkės DFDS A/S patirtis, siekianti daugiau nei 140 metų, davė didelį impulsą bendrovės tolimesniam vystymuisi. Laivyno atnaujinimas, paslaugų kokybės gerinimas, naujų rinkų paieška ir esamų įtvirtinimas, didelė sinergija, esant pajėgioje DFDS kompanijų grupėje, įgalino AB DFDS Seaways sėkmingai konkuruoti išsiplėtusioje Europos Sąjungos erdvėje. Nuo pat įkūrimo pradžios kompanija ypač didelį dėmesį skiria krovinių ir keleivių transportavimo saugumui bei jų aptarnavimo kokybei užtikrinti. ISM, ISPS Kodekso sertifikatai liudija apie DFDS Seaways laivų ir kranto tarnybų atitikimą pasauliniams saugumo standartams. Bendrovės agentiniam padaliniui suteiktas kokybės valdymo sistemos ISO 9001:2001 sertifikatas užtikrina aukštus klientų aptarnavimo standartus ir kokybės kontrolę.

Nuo 2016.10.27 bendrovės keltai, kursuojantys maršrutu Klaipėda - Kylis, bus aptarnaujami Centriniame Klaipėdos Terminale (CKT), adresu Baltijos pr. 40, Klaipėda.

Iškilus klausimams skambinkite tel: +370 46-323232
daugiau...

Paieškos žodžiai

keltai, keltas, jūrinis keltas, jūrų keltas, keleivinis keltas, Klaipėdos keltai, Lietuvos keltai, DFDS Seaways keltai, DFDS keltai, Jūrų keliai, keleivių vežimas, plukdymas, pervežimas keltais, keltų linijomis, Keltai į Vokietiją, Švediją, DFDS Seaways, keltų bilietai, bilietas, DFDS keltų linijos, DFDS Seaways keltų bilietai, Keltų bilietai internetu, Keltų maršrutas, Keltų tvarkaraštis, grafikas, DFDS Seaways keltų kainos, Keltų bilietų kainos, Keltų bilietų užsakymas, Informacija apie keltus, Keltai iš Klaipėdos, Keltai iš Lietuvos, Keltai iš Vokietijos, Keltas iš Kylio, Keltai iš Švedijos, Keltas iš Karlshamno, Keltų bilietai Lietuvoje, Keltų bilietai Vokietijoje, Keltų bilietai Švedijoje, Klaipėda - Kylis, Klaipėda - Karlshamnas, Keleivių su automobiliais pervežimas, Tarptautinė Jūrų Perkėla, Perkėla, Keltų terminalas, Keltų uostas, Kelionė keltu, Kelionės jūra, Kelionė Baltijos jūra, Keliavimas jūra, Keliavimas, kelionė į Skandinaviją, Europą, keliavimas su automobiliu jūra, keliauti per Baltiją, Keleivių registracija į keltą, į laivą, Keleivių su gyvūnais plukdymas, Keliauti su gyvūnais jūra, PATRIA SEAWAYS, OPTIMA SEAWAYS, VICTORIA SEAWAYS, ATHENA SEAWAYS, KAUNAS SEAWAYS, REGINA SEAWAYS, Kajutė, kajutės, dvivietės kajutės, keturvietės kajutės, liukso kajutės, Akcijos kelionėms keltais, Akcijos keltų bilietams, Pirk anksčiau- Keliauk pigiau, Plaukti į Švediją, Plaukti į Vokietiją, Plaukti su mašina, Plaukti į Kylį, Plaukti į Karlshamną, Laivyba Lietuvoje, Laivybos įmonė, Krovinių ir keleivių pervežimas, transportavimas, gabenimas jūra, DFDS SEAWAYS(SYVAIS), automobilių, konteinerių gabenimas keltais, keltų linijomis, krovinių ir keleivių pervežimas į Vokietiją, Švediją, krovinių ir keleivių pervežimas į Europą, Skandinaviją, krovininiai keltai, jūrų ir upių transportas, jūrų ir upių transportas Klaipėda daugiau...

Darbo pasiūlymai

Barmenas - padavėjas
AB DFDS Seaways (Klaipėda)
galioja iki 2019.12.06

JŪREIVIS
AB DFDS Seaways (Klaipėda)
galioja iki 2019.12.06

Laivo virėjas - laivo virėjo padėjėjas
AB DFDS Seaways (Klaipėda)
galioja iki 2019.12.07