Įmonių sąrašas

Cordax, UAB

Skaisčiūnų g. 86, Skaisčiūnai, 69338 Marijampolės sav.

(8 698) 46289
Uždaryta dabar
20 metų veikloje
 www.remontininkas.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 46289
Tinklalapis
Direktorius
Romas Šimanauskas
Įmonės kodas
251376750
Bankas
AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT35 7044 0600 0208 0894

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-18.00
Antradienis
8.00-18.00
Trečiadienis
8.00-18.00
Ketvirtadienis
8.00-18.00
Penktadienis
8.00-18.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Cordax, UAB

Buitinės technikos remontas
Profesionalios įrangos remontas
Statybinių įrankių remontas
Apie 1994-uosius metus atsirado pirmoji vakarietiška naudota buitinė technika. Mes pirmieji Marijampolėje pradėjome remontuoti automatines skalbimo mašinas. Anuomet, mūsų mieste, dar niekas nemokėjo jų remontuoti. Šioje srityje teko pralaužti ledus mums. Teko pavažinėti ir po universitetus, klausimais pakankinti elektronikos katedrų dėstytojus ir profesorius. Mat interneto tais laikais dar nebuvo ir universitetai ir jų bibliotekos buvo vienintelis žinių šaltinis. Nes visokie programuojamieji procesoriai ir valdikliai buvo anuomet labai inovatyvi naujovė.
Ilgus metus dirbome savo pirmosiose patalpose R. Juknevičiaus gatvės 26 namo, rūsyje. Ir 2008 metais persikėlėme į naujas ir erdvias patalpas Skaisčiūnuose.
Dabartis
Pačios pirmosios skalbimo mašinos labai ženkliai skyrėsi nuo dabartinių. Šiuolaikinė buitinė technika jau pilnai elektroninė. Senovinius elektromechaninius programatorius šiais laikais pakeitė mikroprocesoriniai elektroniniai valdikliai. Tad ir darbo specifika pasikeitė. Jei pirmos kartos technikai remontuoti užteko vieno gero elektriko, tai dabartinės buitinės technikos remontui reikia keleto sričių aukščiausios kategorijos specialistų. Reikia ir gerų mechanikos, elektronikos, elektromechanikos, programavimo žinių. Ilgametė patirtis ir gerų partnerių ratas leidžia mums kokybiškai ir profesionaliai atlikti šias paslaugas. Šiuo metu mes aptarnaujame ne tik buitinius vartotojus, bet prižiūrim ir pramonei skirtus įrenginius, automobilių servisų įrangą, įvairių gamybinių cechų įrenginius, restoranų bei kavinių įrangą, statybinę ir hidraulinę įrangą. Konsultuojame naujos įrangos įsigijimo klausimais, rengiame įrangos renovacijos sąmatas įstaigoms. Atliekame įvairios technikos patikrinimus ir nustatome defektus, parengiame teikiamą defektų dokumentaciją.
Turime sutartis su žymiausiais pasauliniais atsarginių dalių tiekėjais. Esame visų žinomiausių buitinės ir pramoninės technikos gamintojų atstovai.
daugiau...