Įmonių sąrašas

Blenda, UAB

Antakalnio g. 61, 20155 Ukmergė

(8 698) 46875
18 metų veikloje
 www.gelesblenda.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 46875
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Rimantas Grotuzas
Įmonės kodas
183133727
Bankas
AB Luminor Bank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT18 4010 0429 0007 0265

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
neringa
2015.03.07
Labai patenkinta likau,nuostabus bendradarbiavimas , visi norai ispildyti ir kisenei prieinama.tikrai rekomenduoju visiems!!!!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Blenda, UAB

Įmonė įsikūrė dar 2000 metais ir teikia paslaugas nuo augalų priežiūros iki oranžavimo meno.
Kolektyvas įsitikinęs, kad kiekviena sėkmingo darbo paslapčių - darnus ir kūrybingas kolektyvas, pasirengęs siekti, kad kiekvienas lankytojas iš salono išeitų ne tik patenkintas, bet ir laimingesnis bei geresnis.
Gėlių salonas įsikūręs Ukmergėje, Antakalnio gatvėje Nr. 61.Niūriomis dienomis, kai norisi daugiau saulės, puiki išeitis-užsukti į gėlių saloną , pamaloninti savo akis ir širdį augalų spalva bei įvairove ir išeiti iš čia su puikiu gėlės žiedu rankose...
Plečiant savo veiklą bendrovė sparčiai žengia įvairumo link - nuo gėlių pardavimo iki apželdinimo projektų, patalpų proginės puošybos, vazoninių gėlių komponavimo, gėlių auginimo konsultavimo.Šiai dienai gėlių srityje dirbama daugiau nei 17 metų. Jos pagrindinės veiklos sritys yra skintų, kambarinių ir dekoratyvinių augalų pardavimas, puokščių ir kompozicijų oranžavimas, butelių, dovanų ir interjero dekoras.Gėlių salone taip pat rasite dovanų, suvenyrų,atvirukų, keramikos, stiklo, žvakių gaminių įvairioms progoms.
UAB " Blenda" vizija - siekti, kad ateityje taptų lydere gėlininkystės srityje, o tai pasiekti padės darbuotojų noras tobulėti ir mokytis, plečiant asortimentą ir vystant pažangą gėlininkystės technologijoje
daugiau...