Įmonių sąrašas

Avižienių paštas

Sudervės g. 9, Avižienių k., 14013 Vilniaus r.
(8 700) 55400
Dirbame dabar 8.00-18.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 700) 55400
Tinklalapis
www.post.lt

Darbo laikas

Antradienis
8.00-18.00
Trečiadienis
8.00-18.00
Ketvirtadienis
8.00-18.00
Penktadienis
8.00-18.00
Šeštadienis
8.00-12.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Anonimas
2018.10.31
Užsakiau siuntą savo vardu, o tel. nr. palikau mamos. Visad atsiusdavo sms apie gautą siuntą. Skambina mamai nepažįstamas nr., ieško manęs. Nei laba diena, nei prisistatė, kas ir iš kur. Mama paklausė, kas manęs ieško, tai nieko neatsakė ir padėjo ragelį. Perskambinu į tą nr., pasisveikinu, paklausiu, kas manęs ieškojo, atsiliepusi dama (berods Renata) išrėžė, kad kitą kartą maloniau kalbėkit, jei ieško vadinasi reikia. Paaiškinu, kad ten mamos nr., dėl ji paklausė (manau normalu). Ta vėl rėžia, kad jai neįdomu kieno ten nr., ir galiausiai teikėsi ponia pasakyti, kad ji iš pašto ir, kad siuntinys man atėjo. Bandžiau dar kažką sakyt, bet padėjo ragelį.
MIELOS DAMOS, DIRBAT APTARNAVIMO SRITY. PRADĖKIT PAČIOS MALONIAU KALBĖTI, O NE BURBĖTI. PRIVALĖJOTE PASISVEIKINTI, PRISISTATYTI IR TADA "NEMALONIŲ" KLAUSIMŲ NEKILTŲ!
Naudingas (5)
Pranešti
Daiva
2018.09.22
Tiesiog baisu! Gavus pranešimą apie siuntą, nuvykau į paštą, tačiau darbuotoja Nijolė jos nerado ir pasiūlė palikti telefono numerį ir pasakė, kad paskambins, kai suras. Mat pašto skirstytoja kažkur ją padėjo ir ji nesuranda. Kai pasakiau, kad tai jų vidinės problemos, kad be savo siuntos niekur neisiu, ji tik ciniškai ignoravo ir atsisakė darkart paieškoti. Paklausus pašto vadovės pavardės, nepasakė, sakė visa informacija internete, o jei jos ten nėra, tai vadinasi neturi būt ir vis siūlė atvykti rytoj, nes bus ta pašto skirstytoja ir pati suras. Atsakiau, kad tikrai savo nei laiko, nei kuro neeikvosiu dėl jų aplaidumo ir tada galės jau pati pristatyt į namus. Į tai Nijolė atsakė, kad jeigu siunta nereikalinga, tai ir nevažiuokit, nes niekas jo į namus neveš. Vistik nenusileidau ir reikalavau eiti dar paieškoti, apibūdinau, kokių matmenų turėtų būti siunta, prašiau paskambinti tai skirstytojai ir pasiteirauti, kur padėjo, tačiau ji atsakė, ką gi ji iš namų galės paaiškint, pasakė, kad netrukdyčiau dirbt ir aptarnaudavo vis atvykstančius į skyrių asmenis. Galiausiai teikėsi darkart paieškoti, tačiau bergždžiai! Ir nesistebiu, nes tame jovale, tokioje netvarkoje, apskritai, ar įmanoma ką rast, o ir ieškojo, tiksliau sakant, kuitėsi, ji tarp mažų matmenų siuntų, nors apibūdinom, kas yra mūsų siunta ir kokie matmenys turėtų būti. Žodžiu, po dar besitęsusių reikalavimų ir piktumų paskambino tai pašto skirstytojai, nugirdau kalbant, kad padėjo ar virš stalo, ar po stalu, pasikuitė vėl tarp mažų siuntų ir nieko nerado. Žodžiu, mistika kažkokia - gauni pranešimą, nuvyksti pasiimti ir še tau - nieko neranda. Bet čia dar ne viskas, kai vistik reikalavau eit ir dar ieškot tarp didesnių siuntų, kad ji ieško tarp vokų, į tai Nijolė ciniškai pasišaipė - "ką gali žinot,gal susitraukė Jūsų siunta!". Viršūnė, galiausiai, kai vistiek nenusileidau ir reikalavau, kad ieškotų siuntos, kuri yra tame bardake, galiausiai už paslaugą esame sumokėję, Nijolė pasiuto, skėstelėjo demonstratyviai rankomis ir sušuko "Nu jop.....mat!",girdint jau susidariusiai kokių 5-6 asmenų eilutei. Va čia tai jau buvo viršūnė, matyt, susizgribusi, ką padarė, vėlgi pasišaipė, kad čia ji sakė sau pačiai, nusisukus. Reikia uždaryt visai Avižienių paštą, nes jokios tvarkos, aptarnavimo kultūra, kompetencija nulinė, jokios sistemos, kaip ten išvis ką rast galima. Na lauksiu skambučio, kada suras siuntą, bet ar suras, ar nesuras, šito akibrokšto aš taip nepaliksiu.
Naudingas (12)
Pranešti
Vilius
2018.08.20
Pvz, balsavimo biuletenių niekada negaunu. Matomai negaunu, nes lietuvis, o ne lenkas. Gyvenu jau 7 metus Klevinėje ir pastoviai problemos su tuo paštu. Dirbančios moterys nemandagios.
Naudingas (16)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas