Įmonių sąrašas

Arstonas, filialas, UAB

Žeimių g. 70B, (prie laidojimo namų), 55116 Jonava

(8 670) 19774
 Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 670) 19774
El. paštas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Audronė
2015.09.11
Esame dėkingi už greitai ir kokybiškai atliktus darbus. Atvažiavę buvom maloniai nustebinti tėčio kapavietės Žeimių kapinėse sutvarkymu. Vyrai dirbo profesionaliai, tiesiog nepastebimai. Dėkingi esame vadovui p. Arvydui. Malonu, kai lūkesčiai yra pateisinami.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Arstonas, filialas, UAB

Jonavos rajone įsisteigusi uždaroji akcinė bendrovė „Arstonas“ nuo pat įsikūrimo pradžios pasižymi kokybiškais savo dirbiniais iš akmens. Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį akmens apdirbimo srityje.
Dirbdami visoje Lietuvoje savo klientams siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį, taikome lanksčias nuolaidas, gaminiams ir darbams suteikiame garantiją. Profesionalūs darbuotojai, atsakingas požiūris į atliekamą darbą, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui bei laiko patikrinti partnerystės ryšiai leidžia įmonei laiku ir kokybiškai įgyvendinti kiekvieną užsakymą.
Gamykloje, įsikūrusioje Praulių kaime, Jonavos r., įrengtos modernios staklės, leidžiančios atlikti įvairaus sudėtingumo užsakymus iš granito, kuris yra importuojamas iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Indijos, Afrikos bei Karelijos. Atsižvelgdami į kliento poreikius, galime pagaminti norimo dizaino paminklus arba pasiūlyti jau pagamintų paminklų pasirinkimą.


daugiau...