Įmonių sąrašas

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON

Totorių g. 5-7 (Senamiestis), 01121 Vilnius
(8 5) 2691100

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2691100
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2691010
PVM kodas
LT100000062518

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Chou
2016.09.11
Very good lawyers. I needed immigration services and they helped me.
Naudingas (2)
Pranešti
Juozas
2016.09.11
Kaip juvelyrai išnarstė mano mokesčių problemą. Iš pradžių net nemaniau, kad tiek ten veiklos jiems bus. Dėkingas!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Neturite nei savo verslo teisės departamento, nei teisininko? Pavargote aiškintis su advokatais dėl paslaugų apimčių ir įkainių? RAŠYKITE MUMS arba REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI. Verslo ir mokesčių advokatų kontora. Daugiau kaip 20 metų patirties. Valdomos teisinės
paslaugos.

Vidaus dokumentai, sutartys, darbo teisė, duomenų apsauga – kasdienis įmonės darbas susideda iš plataus intervalo įvairių teisinių paslaugų. Būtina įgyvendinti didžiausias pajamas nešančias/kaštus taupančias ir strategines verslo sutartis, apginti ir apsaugoti įmonės ar įmonių grupės interesus.

Jūsų verslui pateiksime KOMANDĄ patyrusių teisininkų, kurie greitai susipažins su Jūsų verslo specifika, vykdomais procesais ir pradės savo darbą, būdami aprūpinti reikiama žinių, dokumentų valdymo bei klientų aptarnavimo sistemomis. Veiksime kaip integruotas JŪSŲ VERSLO TEISĖS DEPARTAMENTAS.

Taip pat padėsime su naujų įmonių įkūrimu, verslo struktūromis, įeinančiomis ir išeinančiomis investicijomis, verslo, akcininkų sutartimis, ginčų sprendimu, intelektine nuosavybe bei darbo teise. Jeigu planuosite strateginį SANDORĮ, MAŽUMOS/DAUGUMOS DALIES ĮSIGIJIMĄ, JUNGTINĘ VEIKLĄ, DALYVAVIMĄ STRATEGINIAME ALJANSE AR REORGANIZUOSITE ĮMONIŲ GRUPĘ, VERSLO MODELĮ – TOKIU ATVEJU ATLIKSIME IŠSAMŲ TEISINĮ AUDITĄ, TEISINĮ SANDORIO STRUKTŪRIZAVIMĄ IR ĮFORMINIMĄ. Jūsų teisiniam projektui vadovaus sertifikuoti projektų vadovai.

Didžiuojamės, kad kai kurie mūsų advokatai yra pripažinti už savo patirtį tarptautinių leidinių Legal Experts, Tax Directors Handbook ir The Legal 500. Esame pripažinti TARP GERIAUSIŲ BALTIJOS ŠALIŲ MOKESČIŲ KONSULTAVIMO ĮMONIŲ išsamioje pasaulio geriausių mokesčių konsultavimo įmonių direktorijoje World Tax 2017.

Tarptautinį verslą vykdančių klientų poreikius padeda užtikrinti narystė ir glaudus bendradarbiavimas su advokatų kontoromis įvairiose PASAULIO ŠALYSE.
daugiau...