Įmonių sąrašas

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON

Totorių g. 5-7 (Senamiestis), 01121 Vilnius
(8 5) 2691100

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2691100
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2691010
PVM kodas
LT101275262518

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Artur
2019.01.21
Užsakiau parengti privatumo politiką. Užtikrintai rekomenduoju šią kontorą: greitai atlikti darbai, išsamūs paaiškinimai.
Naudingas (3)
Pranešti
Chou
2016.09.11
Very good lawyers. I needed immigration services and they helped me.
Naudingas (4)
Pranešti
Juozas
2016.09.11
Kaip juvelyrai išnarstė mano mokesčių problemą. Iš pradžių net nemaniau, kad tiek ten veiklos jiems bus. Dėkingas!
Naudingas (2)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Atitikties užtikrinimas ir teisinių rizikų valdymas
Mokesčių advokatai
Įmonių teisinis aptarnavimas
Skolų išieškojimas ir kitos teisinės paslaugos užsienyje
Atitikties užtikrinimas ir teisinių rizikų valdymas. Neturite nei savo verslo teisės departamento, nei teisininko? Pavargote aiškintis su advokatais dėl paslaugų apimčių ir įkainių? RAŠYKITE MUMS arba REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI. Specializuota verslo ir mokesčių advokatų kontora. Iniciatyvios teisinės paslaugos verslui. Daugiau kaip 22 metų patirties, sertifikuoti rizikų ir projektų valdymo vadovai.

Pagalba užtikrinant organizacijos atitiktį pagal BDAR reikalavimus, Pranešėjų apsaugos įstatymą, Darbo kodeksą, kitus teisės aktus. Komercinių paslapčių ir kitos konfidencialios informacijos apsauga. Rizikų nustatymas ir vertinimas, teisinės konsultacijos, visa reikiama teisinė dokumentacija ir mokymai personalui. 10 kompleksinių specializuotų sprendimų verslui už fiksuotą kainą. Plačiau: teisinerizika.lt/

Taip pat padėsime su naujų įmonių įkūrimu, verslo struktūromis, įeinančiomis ir išeinančiomis investicijomis, verslo, akcininkų sutartimis, ginčų sprendimu, intelektine nuosavybe bei darbo teise. Jeigu planuosite strateginį SANDORĮ, MAŽUMOS/DAUGUMOS DALIES ĮSIGIJIMĄ, JUNGTINĘ VEIKLĄ, DALYVAVIMĄ STRATEGINIAME ALJANSE AR REORGANIZUOSITE ĮMONIŲ GRUPĘ, VERSLO MODELĮ – TOKIU ATVEJU ATLIKSIME IŠSAMŲ TEISINĮ AUDITĄ, TEISINĮ SANDORIO STRUKTŪRIZAVIMĄ IR ĮFORMINIMĄ. Jūsų teisiniam projektui vadovaus sertifikuoti projektų vadovai. Plačiau: teisinerizika.lt/

Mokesčių advokatai. Mokesčių struktūrizavimą sandoriams ir mokesčių rizikų valdymą atlieka mokesčių advokatai, ne kartą pripažinti tarptautinių leidinių Legal Experts, Tax Directors Handbook ir The Legal 500. Atstovavimas mokesčių ginčuose. Esame pripažinti TARP GERIAUSIŲ BALTIJOS ŠALIŲ MOKESČIŲ KONSULTAVIMO ĮMONIŲ išsamioje pasaulio geriausių mokesčių konsultavimo įmonių direktorijoje World Tax 2019.

Įmonių teisinis aptarnavimas. Jūsų verslui pateiksime KOMANDĄ patyrusių teisininkų, kurie greitai susipažins su Jūsų verslo specifika, vykdomais procesais ir pradės savo darbą, būdami aprūpinti reikiama žinių, dokumentų valdymo bei klientų aptarnavimo sistemomis. Veiksime kaip integruotas JŪSŲ VERSLO TEISĖS DEPARTAMENTAS.

Skolų išieškojimas ir kitos teisinės paslaugos užsienyje. Tarptautinį verslą vykdančių klientų poreikius padeda užtikrinti narystė ir glaudus bendradarbiavimas su advokatų kontoromis įvairiose PASAULIO ŠALYSE.

Kontora yra ODDCOLL, skolų išieškojimo platformos Europoje partneris Lietuvoje ir daro skolų išieškojimą Europoje lengvesniu. Bendras komisinis 9.5%, mokamas tik nuo sėkmingo išieškojimo. Nėra išieškojimo, nėra mokesčio.
daugiau...