Įmonių sąrašas

ALUCOBOND atstovybė

Lvovo g. 25 (Šnipiškės), 09320 Vilnius
(8 686) 65648

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 65648
Tinklalapis
Tinklalapis
Direktorius
Gediminas Senkus

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Fasadų apdailos sistemos
Aliuminio kompozito plokštės
Kasečių gamyba, projektavimas
3А Composites GmbH, šiuo metu priklausanti Šveicarijos grupei Swiss Schweiter Technologies, jau 17 metų sėkmingai vykdo savo veiklą ir Lietuvoje. Tai viena iš didžiausių ir sparčiausiai besiplečiančių įmonių Pasaulyje, kurianti ir gaminanti visų įmanomų kompozitų darinius, kuri jau virš 50 metų gamina kompozicines aliuminio plokštes ALUCOBOND ir ALUCORE.

Mes tiekiame Lietuvos rinkai daugiasluoksnes (kompozicines) aliuminio plokštes ALUCOBOND ir ALUCORE, skirtas sukurti išskirtinę pastatų išorės ir vidaus architektūrą. Nors šios aliuminio plokštės ypač populiarios išorės fasaduose, dėl puikios paviršiaus kokybės, ypatingo lygumo ir didelio plokščių spalvų pasirinkimo tinka, kai kuriamas įdomus vidinių erdvių dizainas ir savita apdaila. ALUCOBOND ir ALUCORE plokštės suteikia originalumo ne tik interjero apdailai bet ir kuria idealią atmosferą Jūsų darbui ar poilsiui.

ALUCOBOND ir ALUCORE - išskirtinės kokybės ir ypatingos sandaros medžiagos, kurių panaudojimo galimybės neribotos. Jos akcentuoja šiandieninius poreikius, dizainą, inovaciją bei leidžia išgauti pačias įvairiausias architektūrines formas. Tai yra patikrintos aukštos kokybės aliuminio plokštės atitinkančios griežtus ISO 9001 ir ISO TS 16949 standartus.
daugiau...