Įmonių sąrašas

ACE Logistics, UAB

J. Dobkevičiaus g. 10, 02189 Vilnius
(8 5) 2106106
22 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2106106
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2104037
Direktorius
Ignas Puluikis
Įmonės kodas
111572861
PVM kodas
LT115728610
Atsiskaitomoji sąskaita
LT08 7044 0600 0113 1168
AB SEB bankas
Registracijos data
1996.10.16
Darbuotojai
49 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
2115,15 € (2019 gegužė)

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

ACE Logistics UAB veikla yra krovinių gabenimo organizavimas oro, jūrų ir kelių transportu.
ORO TRANSPORTAS: Krovinių gabenimas oru kiekvieną dieną iš ir į visas pasaulio šalis.
Spec. paslaugos "ace Priority", "ace Standard", "ace Economy" ir „aceMIX“. Platus PANALPINA ir WACO (World Air Cargo Organization) partnerių tinklas visame pasaulyje.
JŪRŲ TRANSPORTAS: Smulkių ir dalinių krovinių gabenimas jūromis. Importas ir eksportas. Kroviniai
išgabenami iš uostų kiekvieną savaitę. Tiesioginės linijos iš Honkongo, Šanchajaus, Taivanio, Niujorko, Pusano, Mumbajaus. Taip pat reguliarios linijos iš kitų T. Rytų, Azijos, JAV uostų ir į juos. Įvairios paslaugos atspindi kokybės ir kainos santykį: aceLCL, aceFCL, aceMultimodal.
KELIŲ TRANSPORTAS: reguliarus smulkių ir dalinių krovinių gabenimas iš Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Italijos, Austrijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Ispanijos ir kitų Vakarų ir Rytų Europos šalių, krovinių surinkimas kiekvieną darbo dieną. Kasdieninis eksportuojamų krovinių gabenimas į Vokietiją, Olandiją, Belgiją ir kitas Europos šalis. Importuojami ir eksportuojami kroviniai gabenami KASDIEN. Tai užtikrina ENTARGO paslaugas: targospeed, targofix ir targoflex. Kelių transportu gabename krovinius ir į Šiaurės Afrikos šalis (Maroką, Tunisą).
ACE Cargoplus paslauga – pilnų ir dalinių krovinių vežimas iš / į Europą, Rusiją, Baltarusiją, Kaliningradą
tiesioginiu transportu. Kitos paslaugos: Teikiame muitinės tarpininko paslaugas. Sutvarkome krovinių draudimo formalumus. Teikiame krovinių sandėliavimo, paskirstymo, pristatymo paslaugas. ACE Logistics UAB yra išskirtinis šių Europinių ir pasaulinių transporto tinklų partneris Lietuvoje ir Baltijos šalyse: DACHSER, PANALPINA,WACO (World Air cargo Organization). ACE Logistics savyje apjungia galingų transnacionalinių transporto kompanijų pirkimo galią, reguliarius krovinių srautus, patrauklias kainas su santykinai nedidelėje Lietuvos rinkoje veikiančios vietinės įmonės lankstumu, klientų pageidavimų ir norų paisymu, dėmesingumu. Specialūs ir tik pagal konkrečius poreikius pasiūlyti transportavimo sprendimai yra neatsiejama mūsų kasdienės veiklos sritis. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai – vežimas tik kelių
transportu ar kompleksinis prekių gabenimo sprendimas iš Tolimųjų Rytų ar Amerikos – mūsų tikslas yra įgyvendinti Jūsų reikalavimus.
ACE Logistics UAB savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1996 metais. Įmonė buvo viena pirmoji pradėjusi teikti krovinių ekspedijavimą oro transportu. 1999 metais klientams pasiūlytos naujos paslaugos. Tai krovinių gabenimas žemės ir jūrų transportu. Šiuo metu ACE Logistics UAB teikia visą logistikos paslaugų spektrą. Mūsų gimtinė yra Lietuva, Latvija ir Estija, bet ACE Logistics yra „pasaulinė“ įmonė, bendradarbiaujanti su patikimais partneriais visame pasaulyje. Mūsų ir partnerių tinklas
apima daugiau kaip 200 šalių. ACE Logistics yra ten, kur reikalinga mūsų klientams. Per sėkmingą daugiau kaip 10-ties metų vystymosi laikotarpį mes sukūrėme lanksčią sistemą ir organizaciją, kuri gali
pasiūlyti personalius ir specialius logistinius sprendimus. Kad ir kokie bebūtų Jūsų poreikiai – vežimas tik kelių transportu ar kompleksinis prekių gabenimo sprendimas iš Tolimųjų Rytų ar Amerikos – mūsų tikslas yra įgyvendinti Jūsų reikalavimus.
daugiau...