Įmonių sąrašas

Šilalės r. savivaldybės administracijos Šilalės miesto seniūnija

J. Basanavičiaus g. 2, 75138 Šilalė
(8 449) 76128
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 449) 76128
Tinklalapis
www.silale.lt
Seniūnė
Eglė Straukienė
Įmonės kodas
188613776

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Ramūnas
2019.05.15
Šilalės miesto seniūnė turi padėti Šilalėje gyvenantiems žmonėms, bet ne tyčiotis iš jų!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Šilalės rajono savivaldybės administracija
0 km | J. Basanavičiaus g. 2, Šilalė
Savivaldybės administracijoje veikia 12 skyrių ir 14 seniūnijų
Teikiama nemokama teisinė pagalba, socialinės paslaugos
Priimame asmenis kitais rūpimais klausimais
Veiklos sritys: aplinka, būstas, civilinė metrikacija, paveldosauga, sportas, sveikata, nekilnojamojo turto valdymas ir kt
Šilalė – jaukus, žalias ir vienas saugiausių rajonų Lietuvoje, įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – prie pagrindinės šalies automagistralės, netoli tarptautinių oro ir jūrų uostų, galintis tapti puikia vieta ne tik gyventi, bet ir dirbti ar kurti savo verslą. Rajono infrastruktūra pritaikyta šeimai ir vaikams. Čia veikia vienas moderniausių baseinų Žemaitijoje, slidinėjimo trasa, gausu atnaujintų stadionų, žaidimų, sporto aikštelių, žaliuojančių parkų, laisvalaikio ir poilsio erdvės. Rajonas nuolat gražėja ir modernėja: išplėsta net tik sporto ir laisvalaikio, bet ir turizmo, kelių, gatvių, vandens tiekimo ir nuotekų infrastruktūra, atnaujinti seniūnijų pastatai, bendruomenių namai, laisvalaikio salės ir kiti viešosios paskirties pastatai.
Šilalės rajonas pasižymi gamtos ir kultūros paveldu. Čia gausu lankytinų objektų ir pramogų, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.
Daugiau informacijos www.silale.lt ir www.silalesmuziejus.lt/
Tauragės rajono savivaldybė
27,3 km | Respublikos g. 2, Tauragė
Mūsų tikslas – kurti Tauragę, kurioje oriai gyvena kiekvienas žmogus. Svarbiausias savivaldybės ramstis – kūrybingi, sumanūs, aktyvūs ir nuoširdžiai dirbantys žmonės. Kad ir kokius didingus ir gražius planus puoselėtume, vienas žmogus jų niekada nesugebės įgyvendinti. Tam reikalingas visuomenės palaikymas ir bendras darbas.
Kviečiu visus – puoselėkime kraštą, kuriame žmonės gerbia ir pasitiki vieni kitais, kuriame žmonės stengiasi, kad jis atgimtų, plėtotųsi ir judėtų į priekį, į kurį gyventi bei kurti šeimas sugrįžtų jaunimas. Pirmas žingsnis kuriant tokį kraštą – sudaryti sąlygas veikti aktyviems žmonėms bei leisti verslui kurti naujas darbo vietas.

Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis
Plungės r. savivaldybės administracija
51,7 km | Vytauto g. 12, Plungė
Atvykite į Plungę!
Plungė - geras miestas gyventi, mokytis ir dirbti!
Plungė gražinasi ir tvarkosi. Atsiprašome už laikinus nepatogumus
Plungėje unikalia žemaičių tarme galima išgirsti nuostabių pasakojimų apie išskirtines rajono apylinkes, čia gyvenusias istorines asmenybes, surasti dvarų kultūros pėdsakų, urbanizacijos nesunaikintą kraštovaizdį. Mūsų kraštas ypač gyvas liaudies meno tradicijomis, garsėja darbščiais ir kūrybingais žmonėmis.

Tik Plungės krašte yra net du Kristaus Kančios keliai: Žemaičių Kalvarijoje ir Beržore, o Didieji Žemaičių Kalvarijos atlaidai, sutraukiantys dvasios atgaivos ieškančius iš viso pasaulio, tapo antrąją tikinčiųjų Jeruzale.

Kraštą garsina ir Plateliai, vienas gražiausių ir įdomiausią praeitį turinčių Žemaitijos miestelių prie nuostabaus ežero. Žmonės čia poilsiauja, gėrisi nuostabia gamta, atranda patrauklias pramogas. Žemaitijos nacionaliniame parke daugiausiai turistų sulaukia Šaltojo karo muziejus, vienintelis toks visoje Europoje. Platelių dvaro sodyboje galima apžiūrėti ŽNP ekspoziciją, pirmąjį Užgavėnių muziejų Lietuvoje, dalyvauti įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

Vietinis ir atvykstamasis turizmas – vienas iš svarbiausių Plungės krašto prioritetų, kurio plėtrai skiriamas didelis Savivaldybės dėmesys. Dažniausiai lankomi objektai Plungės mieste yra Žemaičių dailės muziejus ir laikrodinė-oranžerija, kurie įsikūrę restauruotame kunigaikščio Mykolo Oginskio dvaro sodybos ansamblyje, viename didžiausių (58 ha) mišraus stiliaus parkų Lietuvoje. Plungės miestą puošia neoromaninė, lotyniško kryžiaus plano, dviejų bokštų Šv. Jono krikštytojo bažnyčia, taip pat galima apžiūrėti Visų Šventųjų koplyčią, Plungės Lurdą, Šv. Florijono ir Laisvės paminklus bei namą, kuriame 1909 metais gyveno M. K. Čiurlionis. Netoliese, už miesto ribų, stūkso didingas Gandingos piliakalnis, kurio praeitis glaudžiai siejasi su Plungės dvaro istorija.

Aplankykite Plungę ir jos kraštą!
Kelmės r. savivaldybės administracija
49,5 km | Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė
kelmės savivaldybė, savivalda, meras, administracija, tytuvėnai, užventis, Kražiai, šaukėnai, lioliai, rajonas, turizmas, ežerai, Kelmė, Kelmės meras, Kelmės rajono savivaldybė, Kelmės savivaldybės administracija, Kelmės skelbimai, veikla, švietimas, sportas, kultūra, aplinkos apsauga, Žemės ūkis, sveikatos apsauga, architektūra ir statyba, civilinė metrikacija, socialinė parama, turizmas Kelmėje, turistams, gyventojams, lankytinos vietos Kelmėje, poilsis Kelmėje, pramogos Kelmėje, laisvalaikis Kelmėje, laisvalaikio praleidimas Kelmėje, muziejai, muziejus, biblioteka, ežerai Kelmėje, rajono meras
80,8 km | Bažnyčios g. 4, Šakiai
savivaldybė, Šakių savivaldybė, savivalda, meras, Šakių meras, Šakių, savivaldybės administracija, Šakių rajono seniūnijos
Vilkaviškio r. savivaldybės administracija
107,9 km | S. Nėries g. 1, Vilkaviškis
Veiklos sritys: socialinė ir sveikatos apsauga, teritorijų planavimas,
Civilinė metrikacija, paveldosauga, sportas, kultūra, švietimas,
nekilnojamojo turto valdymas ir kt.
Teikiama nemokama teisinė pagalba
Priimame asmenis rūpimais klausimais
Vilkaviškis – mažas, bet nuostabus Suvalkijos kampelis. Čia gausu kultūros paminklų, lankytinų vietų, susijusių su Lietuvos istorijai ir kultūrai nusipelniusiais žmonėmis. Vilkaviškio kraštas visada garsėjo ne
tik nuostabiomis lygumomis ir aukštumomis, istoriją menančiais piliakalniais, istorijos ir kultūros paminklais, bet ir puikiais, darbščiais žmonėmis. Šiame rajone gimė daug Lietuvai nusipelniusių
žmonių. Tai ne tik tokios iškilios asmenybės, kaip patriarchas, Nepriklausomybės Akto signataras dr. Jonas Basanavičius ar Lietuvos himno autorius dr. Vincas Kudirka, bet ir daugelis kitų visuomenės
veikėjų. Šiandien Vilkaviškio rajonas vis labiau atsinaujina ir nori tapti patrauklia vieta ne tik čia gyvenantiems, bet ir atvykstantiems žmonėms.
Lazdijų m. savivaldybė
163,9 km | Vilniaus g. 1, Lazdijai
Lazdijų savivaldybė, Lazdijai, Lazdijų meras, Lazdijų rajono savivaldybė, Lazdijų savivaldybės administracija, meras, seniūnijos, savivaldybės, savivaldybė
Pakruojo rajono savivaldybės administracija
117,5 km | Kęstučio g. 4, Pakruojis
Pakruojo rajono savivaldybės administracija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Apskaitos skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Finansų skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės Socialinės rūpybos skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Turto ir ūkio skyrius, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Guostagalio seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Klovainių seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Linkuvos seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Lygumų seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Pašvitinio seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Pakruojo seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Rozalimo seniūnija, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Žeimelio seniūnija, Pakruojo krašto muziejus „Žiemgala“, Pakruojo kultūros centras, Linkuvos kultūros centras
Pasvalio r. savivaldybė
152,8 km | Vytauto Didžiojo a. 1, Pasvalys
Pasvalio rajonas plyti šiaurės Lietuvoje. Tai tipiškas respublikos šiaurinės dalies lygumų (Žiemgalos, Mūšos–Nemunėlio žemumos) rajonas, derlingų upių slėnių kraštas. Pasvalio rajonas užima 2 proc. Lietuvos teritorijos. Jis suskirstytas į 11 seniūnijų: Daujėnų, Joniškėlio apylinkių, Joniškėlio miesto, Krinčino, Namišių, Pasvalio apylinkių, Pasvalio miesto, Pumpėnų, Pušaloto, Saločių, Vaškų. Pasvalys – viena iš seniausių Lietuvos gyvenviečių, istorijos šaltiniuose minima nuo XIII a. pabaigos.
Savivaldybės herbas - raudoname lauke juoda jaučio galva su auksine grandine šnervėse ir tokios pat spalvos apynių virkščia, apsivyniojusia apie jaučio ragus. Jaučio galva simbolizuoja Pasvalį kaip svarbų žemdirbystės centrą, ir, kaip manoma, miestelio įkūrėją Albertą Taborą (jo herbe iš tikrųjų vaizduojama ne jaučio, bet asilo galva). O apyniai rodo senas šio krašto aludarystės tradicijas.
Savivaldybės vėliava – raudono foto viduryje įsitaisęs savivaldybės herbas.
Žvalgomųjų archeologinių ekspedicijų radiniai, liudijantys apie seniausius krašto gyventojus, eksponuojami Pasvalio krašto muziejuje. Rajone - du piliakalniai: Migonių (dar vadinamas Šimonių ir Sindriūnų vardais) ir Ąžuolpamūšės. Tyrinėtojai mano, kad jie buvo gynybiniai ir saugojo nuo kalavijuočių skverbimosi gilyn į kraštą iš Rygos pusės. Praeityje buvusi vieninga Mūšos upė tapo viena pirmųjų prekybiniu vandens kelių tarp Šiaurės Lietuvos ir Rygos. Iš Lietuvos buvo vežamos žemės ūkio gėrybės, bitininkystės, medžioklės produktai, o iš Rygos – amatų, metalo gaminiai, druska ir pan. Taip buvę jau XIII amžiuje.
„Mes, Aleksandras, Dievo malone Lietuvos didysis kunigaikštis, Rusios, Žemaitijos ir t.t. Viešpats ir paveldėtojas, štai ką skelbiu šiuo raštu visiems, dabar gyvenantiems ir būsimiems, kurie susipažins su šiuo raštu... Nutarėme įsteigti ir aprūpinti bažnyčią, esančią Trakų vaivadijoje, Upytės apskrities vietovėje, vadinamoje Pasvaliu, kur iš vienos pusės yra Svalios upė, iš antrosios pusės Lėvuo įteka į kitą upę (...)". Šiuo Jogailos anūko raštu, duotu Pasvalio kunigui Jonui Grotui 1497 metų gruodžio 6 dieną, fiksuojama miesto užuomazga, jau anksčiau vietinių žmonių numatyta tarp Lėvens ir Svalios žiočių. Lietuvos hidronimų tyrinėtojai teigia, kad pats žodis „Pasvalys” kilęs iš upės Svalios vardo, o šis – iš „svilti”, „svelti”. Žodis „Lėvuo” taip pat reiškia šlapią, pelkėtą, klampią vietą, tačiau esąs latviškos kilmės (lėvenis – liūnas, klampynė).
Lietuvos istorijoje visiems laikams liko sąvoka „Pasvalio taika”. Krašto muziejuje tai liudija nežinomo dailininko paveikslas „Kalavijuočių ordino magistras Vilhelmas Fiurstenbergas Pasvalyje atsiprašo Žygimantą Augustą 1557 m. rugsėjo 14 d.” Vilniuje gyvenančių iš Pasvalio krašto kilusių mokslo ir meno žmonių iniciatyva paveikslą atkūrė dailininkas Jonas Vaitekūnas. Turėjęs kilti karas tarp Livonijos ir Lietuvos dėl Livonijos valdovo represijų Rygos arkivyskupui, Lietuvos valdovo giminaičiui, buvo sustabdytas, kai Pasvalyje susitiko abu valdovai. V. Fiurstenbergas atsiprašė ir sudarė net tris sutartis, nuslopinančias kivirčus, atnaujinančias prekybinius ryšius, įsipareigojimus kovoti išvien, jei į žygį dėl Baltijos kils Ivano Rūsčiojo kariauna...

Šalčininkų r. savivaldybės administracija
243,5 km | Vilniaus g. 49, Šalčininkai
Gražios bažnyčios bei dvarai, legendomis apipinti mitologiniai akmenys ir piliakalniai, unikalūs senų kaimų pastatai ir žavingi peizažai – visa tai pamatys keliaujantieji po Šalčininkų rajoną!
Šalčininkų žemė išpildys lūkesčius tų, kurie ieškos ramybės gamtos apsuptyje, o taip pat tų, kurie nori žengti žingsnį į verslo pasaulį ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.
Visą turizmo informaciją, rajono lankytojų konsultavimą apie rajone teikiamas apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, lankytinus objektus, kultūros renginius, pramogas ir kitas turizmo paslaugų sritis teikia Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Informacijos, kultūros ir turizmo skyrius.
Utenos r. savivaldybės administracija
215,7 km | Utenio a. 4, Utena
Verslo licencijos ir leidimai
Aplinkos apsauga
Civilinė metrikacija
Kaimo plėtra
Sveikatos ir socialinė apsauga
Vaiko teisių apsauga
Švietimas
Statyba, architektūra
Teritorijų planavimas
Seniūnijos. Leidimų išdavimas
Bet kuriuo metu puiki proga aplankyti Utenos kraštą- puošnų kampelį, įsikūrusį Aukštaitijos aukštumose, su daugybe ežerų, tarpusavyje sujungtų upėmis ir upeliais, ir visa tai dar išsidabinę gražuoliais miškais...Šiaip jau šis Aukštaitijos regionas – atšiauriausia Lietuvos vieta: čia užfiksuotas šalčio rekordas (-42,9), čia anksčiausiai susidaro sniego danga, čia ir vėjai siaučia nesilpni (didžiausias meteorologų sugautas greitis – 40 m/s) Ir žmonės čia šneka savotiška tarme, nesumaišysi su kitomis niekaip. Viskam sužiūrėti nepakaktų ir mėnesio, per daug prašmatnybių šis regionas turi: Avižieniškio žydų kapinės, Tauragnų vaizdas, Akmuo Mokas ( su Mokiuku šalimais), Šeimyniškių piliakalnis, Konglomerato uola, Užpalių varpinė (viena iš seniausių iš išlikusių Lietuvoje, 1847 m. gimimo), Lygamiškio piliakalnis su mitologiniu „Laumės valties“ akmenuku papėdėje, Vyžuonų balta bažnyčia bei dar daug kitų laukiančių nuostabių stebuklų.