Įmonių sąrašas

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras, Bridų filialas

Bridų g. 37B, Bridai, 76100 Šiaulių r.
(8 41) 371625

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 41) 371625
Tinklalapis
www.kursenukultura.lt
El. paštas
nijolegirniuviene@gmail.com
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Šiaulių arena, VšĮ "Pramogų sala"
2,5 km | J. Jablonskio g. 16, Šiauliai
Šiaulių arenos multifunkcinis kompleksas - tai laisvalaikio praleidimo centras visai šeimai. Čia rengiami sporto, kultūros, profesionalaus meno, pramoginiai ir verslo renginiai, verslo seminarai, konferencijos, parodos bei mugės.

Šiaulių arenoje sėkmingai veikia mažoji salė (4 -ame aukšte), kurioje organizuojami mažieji koncertai, konferencijos, seminarai, pobūviai, įmonių šventės, produktų pristatymai ir kiti proginiai renginiai. Mažoji salė transformuojama pagal nuomininko pageidavimus.

Arenos didžioji salė pagal architektūrinį sprendimą ir funkcionalumą yra pritaikyta įvairių sporto renginių organizavimui: krepšinio, tinklinio, rankinio, bokso, sambo, bušido, lauko teniso, sportinių šokių, žirgų konkūrų, futbolo.

Šiaulių arenoje taip pat sėkmingai veikia įkurtas „Verslo centras“, kuriame šiuo metu yra įsikūrusios per 20 įmonių.

Didžiausiu multifunkcionalumu Lietuvoje išsiskiriančioje Šiaulių arenoje yra įrengta krepšinio treniruočių salė (3 aukštas) pritaikoma žaisti ir lauko tenisą bei kitas sporto šakas. Pagal galimybes ši salė nuomojama klientams norintiems pasportuoti krepšinį, stalo ar lauko tenisą bei kitas pritaikomas sporto šakas.

Arenoje taip pat nuomojamas pirčių kompleksas (4 aukštas). Šiaulių arena siūlo pasimėgauti net trijų pirčių teikiamais malonumais: galėsite išbandyti suomišką (sauną), garinę (turkišką), infraraudonųjų spindulių pirtis bei sūkurinę vonią (jacuzzi).

Multifunkciniame komplekse taip pat veikia grožio ir sveikatingumo centrai, treniruoklių, aerobikos, fitneso salės, kavinė-baras „Arena“, sporto muziejus.

Šiaulių arena jau tapo išskirtine ir tikslinga erdve, turinčia bene didžiausia lankytojų koncentraciją vienoje vietoje, todėl čia teikiamos kokybiškos reklamos paslaugos. Arenoje yra daug įvairių reklaminių plotų, kurie gali reprezentatyviai pristatyti įmonę, komunikuoti apie jos veiklą.

Ypatingai komfortabiliam renginio stebėjimui arenoje yra įrengtos aukščiausius kokybės standartus atitinkančios VIP ložės. Jos lankytojui suteikia specialius privalumus: privatumą užtikrinančią erdvę, puikų vaizdą į salę iš 3 -ojo arba 4 -ojo aukšto, minkštąsias sėdimas vietas VIP ložės balkone, atskirą VIP įėjimą, atskirą WC, drabužinę. VIP ložės nuomotojas yra ilgalaikis arenos partneris, kuriam suteikiamos ir kitos privilegijos, pavyzdžiui suteikiama pirmumo teisė į reklaminį plotą esantį virš nuomojamos ložės.

Arenoje krepšinio varžybomis vienu metu gali mėgauti apie 5 500 žiūrovų. Kultūrinių renginių metu, kai parteryje visos vietos sėdimos, renginį gali stebėti apie 5 500 lankytojų, tuo tarpu parteriui esant stovimam arena talpina apie 7 500 žiūrovų.


Raseinių r. kultūros centras
62,7 km | Vytauto Didžiojo g. 10, Raseiniai
Raseinių rajono kultūros centras – moderni, demokratiška, atvira visuomenei, turinti laikmetį atitinkančią materialinę bazę, daugiafunkcė kultūros įstaiga, kokybiškai tenkinanti šiuolaikinio vartotojo bei visiems socialiniams sluoksniams priklausančių bendruomenės gyventojų poreikius, skatinanti tarptautinį, tarpregioninį, tarpinstitucinį bendradarbiavimą, formuojanti patrauklų Raseinių krašto kultūrinį įvaizdį Lietuvoje ir užsienyje. Jam suteikta aukščiausia kategorija, daugelį metų yra Lietuvos Kultūros Centrų asociacijos narys. Čia inicijuojami, kuriami bei įgyvendinami įvairūs Raseinių rajono renginiai: valstybės ir kalendorinės šventės, įžymios mūsų šalies datų paminėjimai, organizuojami folkloriniai ir šiuolaikinės muzikos festivaliai, profesionaliosios muzikos atlikėjų pasirodymai, kino filmų demonstravimas ir kt. Čia nuolat vyksta mėgėjų ir profesionalaus meno kolektyvų bei atlikėjų koncertai, spektakliai, veikia dainos, šokio, dailės ir TAU liaudiškų šokių studijos bei Atviroji Jaunimo Erdvė (AJE), kurioje per dieną apsilanko iki 40-ies jaunų žmonių, bandančių ieškoti, atrasti, kurti ir dalyvauti savanorystės projektuose. Atvira jaunimo erdvė – atvira, saugi, nemokama, neįpareigojanti vieta 14–29 m. jaunimui, kurioje įrengta ir vyksta: pulo stalas, stalo futbolas, stalo tenisas, stalo žaidimai, poilsio zona, mini virtuvėlė, muzikinė erdvė, kūrybinių užsiėmimų, saviraiškos galimybių, paskaitėlių svarbiais klausimais, kino, karaoke, disko vakarai. Centre save atranda įvairių žanrų mėgėjų meno kolektyvai, vykdomi inovatyvūs projektai, vystoma edukacinė kultūrinė veikla Raseinių miesto ir rajono seniūnijose gyvenantiems žmonėms: Ariogaloje, Berteškiuose, Betygaloje, Butkiškėje, Didžiuliuose, Gervinėje, Gėluvoje, Girkalnyje, Gruzdiškėje, Kalnujuose, Katauskiuose, Kaulakiuose, Lyduvėnuose, Milašaičiuose, Nemakščiuose, Norgėluose, Paliepiuose, Pašaltuonyje, Plikiuose, Pramedžiavoje, Ramonuose, Sujainiuose, Skirmantiškėse, Šiluvoje, Verėduvoje, Viduklėje, Žaiginyje.
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras
24,9 km | Ventos g. 11A, Kuršėnai, Šiaulių r.
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras – tai atviras ir nuolat modernėjantis daugiafunkcinis centras, tradiciškai ir inovatyviai puoselėjantis etninę kultūrą, mėgėjų meną, plėtojantis švietėjišką (edukacinę) bei pramoginę veiklą, besirūpinantis profesionalaus meno sklaida, tenkinantis bendruomenės kultūrinius poreikius, turintis juridinį statusą.
Centrą sudaro Kultūros centras Kuršėnuose ir 13 filialų bei 9 salės Šiaulių rajone
Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos įvertinimu už 2002 m. kūrybingą kultūros centro veiklą, pasiekimus ir darbus Kuršėnų miesto kultūros centras pripažintas geriausiu šalyje savo kategorijoje. Įteikta premija ir atminimo ženklas„GERIAUSIAS KULTŪROS CENTRAS“ ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos įvertinimu už 2008 m. kūrybingą kultūros centro veiklą, pasiekimus ir darbus Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filialas pripažintas geriausiu šalyje savo kategorijoje. Įteikta premija ir atminimo ženklas„GERIAUSIAS KULTŪROS CENTRAS“
Kultūros centras atlieka šias funkcijas:
Organizuoja etninę kultūrą, mėgėjų meną populiarinančius renginius, tenkina kitus kultūrinius bendruomenės poreikius;
Organizuoja meno mėgėjų kolektyvų, studijų, būrelių kultūrinę veiklą;
Rūpinasi meno mėgėjų kolektyvų parengimu ir dalyvavimu dainų šventėse, vietiniuose, regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose;
Organizuoja pramoginius, edukacinius ir kitus renginius;
Organizuoja valstybinių švenčių, atmintinų datų, kalendorinių švenčių minėjimus;
Rūpinasi vaikų ir jaunimo užimtumu, meniniu ugdymu;
Organizuoja vaikų ir jaunimo kūrybines stovyklas;
Kuria ir įprasmina šiuolaikines modernias meno veiklos formas;
Sudaro sąlygas profesionalaus meno sklaidai;
Tenkina sociokultūrinius bendruomenės poreikius;
Atlieka turto, valdomo patikėjimo teise, nuomą;
Rengia ir įgyvendina aptarnaujamos teritorijos kultūrinių programų projektus, bendradarbiauja su kitomis įstaigomis ir organizacijomis;
Koordinuoja kalendorių ir Z. Gėlės literatūros muziejų veiklą;
Organizuoja profesionalių dailininkų ir tautodailininkų meninių darbų parodas.

Šeduvos kultūros ir amatų centras
34,2 km | Vilniaus g. 1, Šeduva, Radviliškio r.
2014 m. įkurtas Šeduvos kultūros ir amatų centras. Buvusiuose kultūros namuose buvo vykdoma kultūrinė veikla: meno kolektyvų repeticijos, pasirodymai, atvykusių kolektyvų koncertai, spektakliai. Norėdami plėtoti ne tik kultūrinę, bet ir amatų veiklą numatome organizuoti edukacines veiklas, amatininkų dirbtuves, seminarus, mokymus, konferencijas, parodas.
Vizija – tapti Šeduvos miesto kultūros židiniu, kuriame kiekvienas žmogus rastų savo vietą kūrybinei saviraiškai.
Misija – per organizuojamus renginius, edukacijas ir kolektyvų veiklą brandinti žmonių pilietiškumą, pasididžiavimą savo gimtąja žeme ir istorija, auginti meninį skonį bei norą save kūrybiškai tobulinti
Centro tikslas – tenkinti bendruomenės kultūrinius poreikius, skatinant įvairias kultūros sritis ir žanrus, plėtojant edukacinę tradicinius amatus išsaugojančią veiklą, puoselėti etninę kultūrą, mėgėjų meną, kuriant menines programas, pramoginę veiklą ir ugdyti meninį skonį organizuojant profesionalaus meno sklaidą.
Kultūros centro veiklos uždaviniai:
Organizuoti Centro mėgėjų meno kolektyvų, studijų, būrelių veiklą;
Rūpintis mėgėjų meno kolektyvų parengimu ir dalyvavimu Dainų šventėse, vietiniuose, regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose;
Organizuoti amatų mokymo ir kitus edukacinius renginius;
Organizuoti valstybinių švenčių, atmintinų datų, kalendorinių švenčių paminėjimą;
Rūpintis vaikų ir jaunimo užimtumu, meniniu ugdymu;
Kurti ir įprasminti šiuolaikines modernias meno veiklos formas;
Organizuoti etninę kultūrą, mėgėjų meną populiarinančius renginius, tenkinti kitus bendruomenės kultūrinius poreikius;
Sudaryti sąlygas profesionalaus meno sklaidai;
Tenkinti sociokultūrinius bendruomenės poreikius.

Pagrindiniai renginiai:

SAUSIS
6 d. TRIJŲ KARALIŲ DOVANOS, Šeduva
13 d. LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA. MINĖJIMAS Šeduva
Lietuvos humoro grupių festivalis ,,Vieni juokai“ Šeduvos kultūros ir amatų centras

VASARIS
16 d. LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS KONCERTAS Šeduvos kultūros ir amatų centras, Vestuvinių muzikantų festivalis „Še222va“ Šeduvos kultūros ir amatų centras
UŽGAVĖNĖS Šeduvos aikštėje
KOVAS 11 d. LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO MINĖJIMAS Šeduvos kultūros ir amatų centre

BALANDIS
Margučių marginimo edukacijos
Respublikinis Vaikų ir jaunimo liaudiškos muzikos festivalis ,,Zuikio margutis“ Šeduvos kultūros ir amatų centre

GEGUŽĖ
II Tarptautinis perkusijos festivalis „Ritmo viražai“ Šeduvos kultūros ir amatų centre

BIRŽELIS
01 d. VAIKYSTĖS ŠVENTĖ ŽAVADIENIS Šeduva
14 d. Gedulo ir Vilties dienos minėjimas. Šeduva
23 d. 17 val. - JONINIŲ GEGUŽINĖ Pavartyčiuose
24 d. Miesto šventė Šeduvos Laisvės aikštė

LIEPA
6 D. VALSTYBĖS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA. ŠEDUVOS LAISVĖS AIKŠTĖ,
Tytuvėnų vasaros festivalio koncertas Šeduvos bažnyčioje

RUGPJŪTIS
15d. ŽOLINĖS ATLAIDAI. ŠVENTĖ ,,ŽOLINĖS VAINIKAS“ VAIKŲ KŪRYBINĖ STOVYKLA BAŽNYČIA PARKAS

RUGSĖJIS
PROFESIONALAUS MENO KONCERTAS skirtas Žydų genocido dienai Šeduvos kultūros ir amatų centre
30 d. Vokalinių ansamblių festivalis „Bobų vasara“Butėnai

SPALIS 01 d.
TARPTAUTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA- KONCERTAS, PARODA Šeduvos kultūros ir amatų centre

LAPKITIS
01 d. AKCIJA ,,UŽDEK ATMINIMO UGNELĘ" 5 MIESTO KAPINĖS
BAŽNYČIA
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS ,,EGLĖS ŽAISLIUKŲ GAMYBA“ Šeduvos kultūros ir amatų centre
ADVENTO VAKARAS Šeduvos kultūros ir amatų centre

GRUODIS
PADĖKOS DIENA ,,Ačiū, kad esi“ Šeduvos kultūros ir amatų centre EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ Šeduva

133,4 km | S. Daukanto g. 19N, Kazlų Rūda
Kultūros centras įsikūręs Kazlų Rūdoje S. Daukanto g. 19 N. Čia vyksta įvairūs renginiai, organizuojamos šventės bei profesionalaus meno ir pramoginiai koncertai bei spektakliai. Pagrindinės veiklos kryptys: kultūrinės veiklos savivaldybėje koordinavimas, metodinis darbas, meno mėgėjų veiklos skatinimas ir organizavimas, bendradarbiavimas su visuomeninėmis organizacijomis, valstybinių, atmintinų datų paminėjimas, profesionaliojo meno sklaida, etnokultūrinė veikla, pramoginių renginių, masinių švenčių organizavimas.
Tradicinės šventės: Sūduvos krašto vokalinių ansamblių šventė "Svajonė skamba dainose", Sūduvos krašto pučiamųjų instrumentų šventė „Sūduvos dūdos“. Vyksta kas dveji metai. Užgavėnės, Joninės, Eglutės įžiebimo šventė, Advento giesmių ir dainų šventė „Atskamba balsas“, naujametinis koncertas.
„Rugsėjo fiesta“ - masinis pramoginis renginys, vykstantis nuo savivaldybės įkūrimo ( 2000 m.). Į šventę suvažiuoja miesto partneriai – svečiai iš Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos.
Mėgėjų meno kolektyvai: Kazlų Rūdos pučiamųjų instrumentų orkestras, mišrus choras "Viltis", Moterų choras, Moterų vokalinis ansamblis "Medeinė", Liaudiškos muzikos kapela "Rudnia", Folkloro ansamblis "Sūduonia", instrumentinis ansamblis, jaunimo dainavimo studija, teatras "Žalvarnis".
Kultūros centras turi 6 filialus: Plutiškių, Jūrės, Bagotosios, Būdos, Višakio Rūdos, Antanavo kaimų kultūros namus ir tris kultūrinės veiklos organizatorius Ąžuolų Būdos, Bebruliškės ir Jankų kaimuose.
Kolektyvai kaimo kultūros namuose: Folkloro ansambliai Būdos "Gandružis", Plutiškių "Vabalkšnė", Jūrės miestelio Jūrės seklytėlė", Višakio Rūdos kapela "Šaltinėlis", Ąžuolų Būdos mišrus ansamblis "Gija", Antanavo moterų vokalinis ansamblis, Bagotosios jaunimo šokių kolektyvas, Bagotosios jaunimo ir mišrus vokaliniai kolektyvai.
33,6 km | Vienybės a. 1, Pakruojis
Marijampolės dramos teatras
153,8 km | P. Armino g. 2, Marijampolė
Marijampolės miesto municipalinis dramos teatras (dabartinis pavadinimas Marijampolės dramos teatras) įsteigtas 1992 m. sausio 15 d. Marijampolės miesto valdybos sprendimu, Lietuvos Respublikos Kultūros ir
švietimo ministerijai likvidavus Marijampolės valstybinį dramos teatrą.
Pagal Lietuvos Respublikos teatrų ir koncertinių organizacijų įstatymo nustatytą klasifikaciją Marijampolės dramos teatras yra savivaldybės teatras. Jo steigėjas – Marijampolės savivaldybės taryba. Teatras finansuojamas iš savivaldybės biudžeto.
Auštarietis, muzikinis klubas
83,5 km | Karių a. 3, Josvainiai, Kėdainių r.
muzikinis klubas, Folkloras, klubas Josvainiai, koncertinė veikla, lietuvių liaudies dainos, koncertai, jaunimo užimtumas Josvainiai, jaunimo muzikinis klubas Josvainiai, stilizuotas folkloras
Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centras
53,6 km | Kolegijos g. 5, Kražiai, Kelmės r.
Kražiai – miestelis Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje, prie kelio Kelmė - Varniai, 16 km į vakarus nuo Kelmės. Urbanistikos paminklas. Seniūnijos ir seniūnaitijos centras.
Kražiai pasižymi gilia istorine praeitimi. Kražių vienuolynai, bažnyčios turėjo ypatingą reikšmę ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos kultūriniam bei dvasiniam gyvenimui.
Kražių žemė pirmąkart paminėta 1253 m. kaip Crase, Karaliaus Mindaugo rašte. 1416 metais ant Vytauto kalno pastatyta Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčia, viena pirmųjų krikščioniškų šventyklų Žemaitijoje. Šalia stūkso legendomis ir pasakojimais apipintas Medžiokalnis. Čia menamas šventasis ąžuolas – iš po kurio šaknų tryško šventas vanduo, netoli jo kūrenosi šventoji ugnis ir stovėjo deivės Medeinės šventykla. 1616 m. įkurta Kražių jėzuitų kolegija, kuri išaugo į svarbų Žemaitijos švietimo ir religinio gyvenimo centrą. XVIII a. vid., Kražiuose, pastatyta mūrinė, vėlyvojo baroko stiliaus, Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia, kuri iki šių dienų garsi Kražių skerdynėmis.
Dabar visi norintys apžvelgti Kražius kopia 50 akmeninių pakopų laiptais į Vytauto kalną. Nuo jo atsiveria visa Kražių miestelio panorama, matyti Kražių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčia bei vienintelis išlikęs Kražių jėzuitų kolegijos pastatas (bursa), kuriame 2008 metais įkurtas Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centras, reikšmingas Žemaitijos kultūros paveldo objektas, pasižymintis išskirtine urbanistine, kultūrine, gamtine ir dvasine darna. Moderni ir šiuolaikiška, daugiafunkcinė kultūros įstaiga, apjungia jau esamus Kražių kultūros centro, bibliotekos, Kražių muziejaus padalinius ir naujai atsidariusius segmentus – parodų ir konferencijų salę, turizmo informacijos centrą bei viešųjų paslaugų ( apgyvendinimo) sektorių į vieningą struktūrą, siekiančią išsaugoti ateities kartoms buvusios Kražių jėzuitų kolegijos tradicijas, užtikrinti jų sklaidą ir prieinamumą Lietuvos ir užsienio lankytojams, teikti jiems aukštos kokybės kultūros ir turizmo paslaugas, vystyti edukacinę veiklą ir sudaryti sąlygas kiekvienam piliečiui dvasiškai tobulėti ir turiningai ilsėtis.
Lankytojus iš visos Lietuvos pritraukia vedamos edukacinės programos: Žemaitiška vakaruški, Motiejus Kazimieras Sarbievijus ir Kražiai, Žemaičių krikštas. Daugiau informacijos rasite: www.kraziai.lt

Nemajūnų dienos centras, BĮ
159,6 km | Topolių g. 1, Geležūnai, Birštono sav.
Svarbiausi Dienos centro tikslai:
Teikti bendrąsias ir specialiąsias socialines, kultūrines paslaugas įvairioms Birštono savivaldybės socialinėms grupėms. Didinti Birštono savivaldybės bendruomenės narių galimybę gyventi žmogaus orumo nežeminančiomis sąlygomis. Dienos centro veikloje dalyvauja:
Suaugę asmenys su negalia ir jų šeimos;
Senyvo amžiaus asmenys ir jų šeimos;
Suaugę asmenys, vaikai ir jų šeimos patiriančios socialinę riziką;
Vaikai su negalia ir jų šeimos;
Kiti Birštono savivaldybės bendruomenės nariai.
Druskininkų kultūros centras
217,2 km | Vilniaus al. 24, Druskininkai
Tauragės kultūros centras
100 km | Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Organizuojame turiningą laisvalaikio praleidimą ir meninę bei kultūrinę saviraišką
Dirbame su įvairaus amžiaus žmonių grupėmis
Profesionalaus meno sklaida
Tauragės kultūros centro svarbiausi veiklos prioritetai – skatinti ir ugdyti meninę ir kultūrinę gyventojų saviraišką, sudaryti sąlygas jiems lankytis liaudies ir profesionaliojo meno renginiuose. Funkcijos- organizuoti mėgėjų meno veiklą kaime, dirbti su įvairaus amžiaus žmonių grupėmis, ruošti mėgėjų meno kolektyvus dalyvavimui apžiūrose bei konkursuose, rajono, regiono bei respublikos renginiuose; skatinti klubų pagal pomėgius veiklą, ugdyti juose savanoriškumo, savarankiškumo principus; puoselėti etninę kultūrą, rinkti ir kaupti vietos kraštotyrinę medžiagą; organizuoti kaimo žmonių turiningą laisvalaikio praleidimą; ruošti projektus, siekiant gauti papildomą finansavimą.
Kaišiadorių kultūros centras
139,6 km | Gedimino g. 40, Kaišiadorys
Kaišiadorių kultūros centras telkia kūrybišką ir aktyvią Kaišiadorių miesto kultūros bendruomenę. Organizuoja edukacinę veiklą, įvairaus pobūdžio renginius, užtikrina mėgėjų meno vystymąsi, moderniosios kultūros bei profesionalaus meno sklaidą. Puoselėja Kaišiadorių krašto kultūrinį savitumą ir užtikrina etninės kultūros tęstinumą.
104,4 km | Gedimino g. 7, 40114 Kupiškis
Kupiškio jaunimo centras – atviras kiekvienam jaunam žmogui. Čia laukiami visi, kurie turi idėjų, kurie nori įdomiai praleisti savo laisvalaikį, kurie nori tiesiog išgerti arbatos ir pasikalbėti. Jaunimo centre bendraminčiai pagal savo pomėgius dažniausiai buriasi į grupes, įgyvendina projektus, smagiai leidžia laiką.

Žinoma, prie jau esančių jaunimo grupių gali prisijungti kiekvienas norintis! Taip pat laukiame tų, kurie turi savo idėjų.
Šilutės kultūros ir pramogų centras
133,9 km | Lietuvininkų g. 6, Šilutė
Kultūros, meno renginiai, festivaliai, kultūrinis turizmas
500 vietų salė teatro spektakliams, koncertams, konferencijoms ir kitiems renginiams
Kultūrinio turizmo projektas "Vėtrungių kelias" - tai pažintinis kultūros ir turizmo maršrutas keliaujantiems po Rambyną ir Kuršių marių kraštą
Šilutės kultūros ir pramogų centras – 500 vietų žiūrovų talpinanti kultūros įstaiga. Spektaklius čia rodo, koncertus rengia ne tik vietos meno kolektyvai, bet ir Lietuvos teatrų trupės ir muzikos kolektyvai, kino filmų demonstruotojai. Centre veikia 6 mėgėjų meno kolektyvai, kurie reprezentuoja Šilutės kraštą respublikiniuose, tarptautiniuose ir rajono renginiuose.
Šilutės kultūros ir pramogų centras rengia profesionalaus meno programų pristatymą visuomenei. Taip pat ugdo bendrąją visuomenės kultūrą per rengiamus etnokultūrinius bei masinius renginius, edukacines ir jaunimo programas, valstybines šventes, bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis, skatina kultūrinius mainus su Lietuvos ir užsienio kūrybinėmis sąjungomis, institucijomis, kūrybinėmis industrijomis.
Šilutės kultūros ir pramogų centras prisideda formuojant Šilutės rajono jaunimo politiką ir sudaro sąlygas jaunimo organizacijų veiklos projektams įgyvendinti. Rajono jaunimas centre turi puikias galimybes vykdyti savo veiklą, leisti laisvalaikį.
2013 metais Šilutės kultūros ir pramogų centras inicijavo ir nuo to laiko drauge su plačiu partnerių tinklu įgyvendina kultūrinio turizmo projektą „Vėtrungių kelias“. Tai - pažintinis projektas, kuriuo siūloma patraukliai ir įdomiai atkreipti dėmesį į Mažosios Lietuvos etnografinio regiono skirtumus nuo kitų Lietuvos vietų. „Vėtrungių kelias“ įtrauktas į Lietuvos nacionalinių kultūros kelių programą.
Pažintinio kelio dalyviams pristatomas kultūrinių renginių ir paslaugų tinklas, supažindinantis keliautoją su unikaliu Mažosios Lietuvos paveldu, gamta bei vandens kultūrą populiarinančiais papročiais bei tradicijomis.
Unikali Kuršių marių senųjų burvalčių vėtrungė - šio kultūrinio kelio atpažinimo ženklas. Jis kelionės dalyvius lydės po visą Mažosios Lietuvos etnografinį regioną: nuo Smalininkų, pro Bitėnus ir Rambyną iki Šilutės, Rusnės, pro Kintus į Klaipėdą ir iki Nidos.
Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas
185,8 km | Minties g. 56 (Žirmūnai), Vilnius
Įvairių būrelių pasirinkimas vaikams ir jaunimui (4-29m.)
Patrauklus nario mokestis už būrelį
Menų, sporto, muzikos, šokių, kalbų ir kiti užsiėmimai
Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas – tai vieta, kuri kviečia vaikus ir jaunimą užsiimti įvairia neformalaus ugdymo veikla, tokia, kaip gatvės šokiai, dainavimas, gimnastika, keramika, teatras, šachmatai, lietuvių ir anglų kalba, rytų kovos menai, joga, meniniai rankdarbiai, gitara. Laukiame ir Jūsų, užsukite Minties g. 56 Žirmūnai!