Įmonių sąrašas

Šiaulių r. Gruzdžių ambulatorija, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 19A, Gruzdžiai, 81418 Šiaulių r.
(8 41) 372331
Atsidarys 8.00
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 41) 372331
Tinklalapis
www.gruzdziuambulatorija.lt
El. paštas
gruzd.ambulat@gmail.com
Vadovas
Zita Jablonskienė
Įmonės kodas
175892888
Registracijos data
1998.12.22
Darbuotojai
21 darbuotojas (apdraustasis)
Vidutinis atlyginimas
1051,20 € (2020 spalis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Veiklos aprašymas

Įstaiga teikia pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas šeimos medicinos: paliatyviosios pagalbos, šeimos gydytojo praktikos; kineziterapijos; masažo, ginekologės bei pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos – ; Verbūnų medicinos punkte ir Šiupylių medicinos punkte bendruomenės slaugos paslaugas. Ginekologė konsultuoja pacientus taip pat atlieka echoskopija, yra atliekami tyrimai (prisirašiusioms moterims prie gydymo įstaigos paslaugos yra teikiamos nemokamai). Taip pat akušerio/ginekologo paslaugas gali gauti ir moterys, kurios nėra įstaigos pacientės, tokiu atveju paslaugos yra mokamos.

Ambulatorinės paliatyviosios pagalbos paslaugos suaugusiems ir vaikams namuose teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. V-1488 redakcija. Paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose suaugusiems ir vaikams galime teikti visoje teritorijoje (Šiaulių apskrityje), kurią aptarnauja Šiaulių teritorinė ligonių kasa. Paliatyviosios pagalbos paslaugos yra finansuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų ir pacientams yra nemokamos. Paliatyviosios pagalbos paslaugos teikiamos I-V 8.00 - 20.00, VI 8.00 - 15.00

Paslaugas teikia specialistų komanda (gydytojas, slaugytojas, slaugytojo padėjėjas, socialinis darbuotojas, medicinos psichologas) pagal susirgimo diagnozę ir pacientų bei jų artimųjų poreikius. Paliatyviajai pagalbai reikalingas siuntimas (forma Nr 027/a) iš šeimos gydytojo ar gydančio gydytojo. Teikiant ambulatorines paliatyviosios pagalbos paslaugas, pirmąjį vizitą paciento namuose organizuoja specialistų komandos gydytojas ir įvertinęs paciento sveikatos būklę, nustato paslaugų teikimo mastą, vietą ir sudaro paciento gydymo ir priežiūros planą specialistų komandos nariams. Specialistų komandos nariai ne vėliau kaip kitą parą pradeda vykdyti gydytojo sudarytą planą.

Visais rūpimais klausimais skambinkite ir teiraukitės tel. (8 41) 372331 arba mob. 8686 70204.

Viešoji įstaiga Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorija yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos iš savivaldybės turto ir lėšų įsteigta viešoji sveikatos priežiūros ne pelno įstaiga, ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, teikiantis jos įstatuose numatytas asmens sveikatos priežiūros paslaugas pagal įstaigai suteiktą licenciją.

Įstaiga teikia pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros: šeimos medicinos – šeimos gydytojo praktikos; Verbūnų medicinos punkte ir Šiupylių medicinos punkte bendruomenės slaugos paslaugas.

Pagrindiniai įstaigos veiklos tikslai: stiprinti Lietuvos gyventojų sveikatą, siekiant sumažinti jų sergamumą, mirtingumą, kokybiškai teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas, ugdyti gyventojų.rūpinimąsi savo sveikata.

Misija. Organizuoti ir teikti kvalifikuotas, kokybiškas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas aptarnaujamos teritorijos gyventojams, kokybiškai ir saugiai atliekant tyrimus, taikant naujausius diagnostikos ir gydymo metodus. Šia veikla siekiama rezultato, atitinkančio pacientų, medikų ir bendruomenės lūkesčius.

Vizija. Gruzdžių ambulatorija – patikima ir saugi pacientams, racionaliai valdanti išteklius, asmens sveikatos priežiūros įstaiga.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
vaiva
2020.03.12
Puikiai teikiamos paslaugos, nuoširdūs gydytojai, slaugytojos, puikiai sutvarkyta aplinka.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis