Virtuvės remontas – kokią plautuvę rinktis nedidelei virtuvei?

14 Mai 2019

Virtuvė yra patalpa, kurioje kiekvienas praleidžiame labai nemažą dalį savo dienos. Deja, ne viskas, kas vyksta virtuvėje, yra malonumas – joje tenka ir tvarkytis bei, žinoma, plautis indus. O tam yra būtina indaplovė arba plautuvė (dar vadinama – kriaukle). Tiesa, jeigu jūsų virtuvė yra ganėtinai nedidelė, jūs negalite sau leisti naudoti indaplovės, juk jums netiks net ir kiekviena plautuvė, todėl rinktis reikia atsargiai. Kaip? Patarsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Nedidelė vieno bloko kriauklė yra vienintelis jūsų pasirinkimas

Didelėje virtuvėje normalu turėti dviejų blokų plautuves paprasčiausiai dėl patogumo. Tačiau mažoje virtuvėje tokios prabangos sau leisti negalite – taip, Pigu.lt internetu užsisakyti galite ir dvi nedideles plautuves, bet jeigu norite sutalpinti ir didžiausias savo lėkštes, verčiau pasirinkite vieną didesnę virtuvinę plautuvę, dėl kurios jums vėliau bent jau nereikėtų gailėtis.

Jeigu norite maksimaliai sutaupyti virtuvės ploto, internetu užsisakyti apvalios arba ovalios formos kriauklę – juk, ko gero, stačiakampio ar trikampio formų indų nenaudojate, tuo tarpu jūsų apvalių formų indai vis tiek puikiai tilps į jūsų plautuvę. Taip sutaupysite kelis brangius centimetrus praktiškai nieko neprarasdami.

Ar medžiaga yra svarbi?

Kaip bebūtų keista, bet nedidelei virtuvei reikia rinktis iš kitokių medžiagų pagamintas plautuves – taip, akmeninės, keramikinės ar porcelianinės plautuvės atrodytų puikiai, bet jeigu turėsite mažesnio dydžio plautuvę, galime garantuoti, kad ji patirs žymiai daugiau smūgių ir kontakto negu patirtų didesnės plautuvės. Taigi, rekomenduojame rinktis tik labai patvarias medžiagas – nerūdijantį plieną ar panašiai.

Jums reikia tik plautuvės ir nieko daugiau

Rinkoje yra daugybė plautuvių su prijungtomis vietomis indams džiovinti ar panašiai. Jeigu turite mažai vietos, užsisakykite tik tai, kas būtina – tik pačią plautuvę, kuri užimtų kuo mažiau vietos, tačiau vis dar galėtų idealiai atlikti savo pagrindinę funkciją. Visus kitus priedus, kuriuos gamintojai integruoja į didesnius gaminius, galėsite užsisakyti atskirai. Be to, net nežinote, ar jums tų priedų prireiks – atsiliepimai internete patvirtina, jog kartais virtuvinių kriauklių pirkėjai suklysta pasirinkę per didelę ar pernelyg funkcionalią kriauklę paprasčiausiai todėl, kad to dydžio ar tų funkcijų išnaudoti tiesiog nesigauna.

Kaina tikrai neturėtų būti rodiklis

Renkantis nedidelę virtuvinę kriauklę į kainą dėmesį reikėtų kreipti netgi mažiau negu tada, kai renkamasi didelė alternatyva. Visų pirma, nedidelės plautuvės bet kuriuo atveju kainuoja mažiau, o kita priežastis yra ta, kad mažesnės virtuvinės plautuvės, kaip minėjome, reikalauja aukštesnės kokybės ir didesnio patvarumo.

Tiesa, dėl kainos pernelyg jaudintis jums nereikėtų – internetinėje parduotuvėje Pigu.lt naują virtuvinę plautuvę visada galite užsisakyti pigiau, nes čia nuolat vyksta akcijos, išpardavimai, taikomos nuolaidos su specialiais nuolaidų kodais. Taigi, mažiau dėmesio skirkite kainoms ir taupymui, daugiau – kokybei!

Ремонт кухни - какую раковину выбрать для маленькой кухни?

Кухня - это помещение, где каждый проводит много времени. К сожалению, не все, что происходит на кухне, доставляет удовольствие - на ней приходится наводить порядок и, конечно же, мыть посуду. И для этого нужна посудомоечная машина или раковина. Правда, если ваша кухня довольно маленькая и вы не можете позволить себе пользоваться посудомоечной машиной, вам подойдет не каждая раковина - выбирайте осторожно. Как? Мы, эксперты Pigu.lt, проконсультируем вас.

Маленькая раковина с одним блоком - ваш единственный выбор

На большой кухне для удобства обычно бывает две раковины. Но на маленькой кухне вы не можете позволить себе такую ​​роскошь - конечно, можете заказать две маленькие раковины в интернете Pigu.lt, но если вы хотите уместить ваши самые большие тарелки, лучше выберите одну большую кухонную раковину, о которой не будете сожалеть позже.

Если вы хотите максимизировать свое кухонное пространство, закажите онлайн раковину круглой или овальной формы - в конце концов, вы, наверно, не используете прямоугольную или треугольную посуду, в то время как ваши круглые формы все равно будут идеально помещаться в такую раковину. Это сэкономит несколько ценных сантиметров практически без потерь.

Материал важен?

Как ни странно, но в небольших кухнях нужно ответственно подойти к выбору материала раковины - конечно, раковины из камня, керамики или фарфора выглядели бы великолепно, но если у вас раковина меньшего размера, она гарантированно будет испытывать больше ударов и контактов, чем раковина большего размера. Поэтому мы рекомендуем только очень прочные материалы - нержавеющую сталь или аналогичные.

Вам просто нужна раковина и больше ничего

На рынке есть много раковин с местами для сушки посуды и тому подобного. Если у вас мало места, просто закажите то, что необходимо - только саму раковину, которая будет занимать как можно меньше места, но при этом сможет отлично выполнять свою основную функцию. Все остальные аксессуары, которые производители интегрируют в более крупные продукты, сможете заказать отдельно. Кроме того, вы даже не знаете, понадобятся ли вам эти аксессуары - онлайн-отзывы подтверждают, что иногда покупатели кухонных раковин ошибочно выбирают слишком большую или слишком функциональную раковину, просто потому что тот размер или функциональность не удаётся использовать.

Цена действительно не должна быть индикатором

При выборе маленькой кухонной раковины на цену стоит обращать даже меньше внимания, чем при выборе большой альтернативы. Во-первых, маленькие раковины в любом случае стоят дешевле, а другая причина в том, что кухонные мойки меньшего размера, как мы уже упоминали, требуют более высокого качества и большей долговечности.

Правда, вам не нужно беспокоиться о цене - вы всегда можете заказать более дешевую новую кухонную раковину в интернет-магазине Pigu.lt, потому что здесь регулярно проводятся акции, распродажи, скидки со специальными скидочными кодами. Поэтому сосредоточьтесь меньше на цене и экономии, и больше - на качестве!

Nauji straipsniai

 • Ar mažiau yra daugiau? Kaip to pasiekti nieko neišmetant?

  Bene kiekvienas iš mūsų susiduriame su vietos stokos problema, kai tenka pasukti galvą kaip tinkamai susidėti nereikalingus daiktus ar sezoninius drabužius ir sutaupyti vietos. Ypač tai aktualu žmonėms, turintiems vaikų, nes tuomet labai svarbu turėti kuo daugiau laisvo ploto. Tai galima padaryti įvairiausiais būdais. Vienas iš jų – tinkamai pasirinkti baldai: spintos ar rūbinės...
 • Universaliosios žaliuzės: ką rinktis savo patalpoms?

  Žaliuzės – itin praktiškas, naudingas pasirinkimas tiek namams, tiek komercinėms, darbo patalpoms. Ypač tokia langų uždanga praverčia vasaros metu. Ji patikimai blokuoja iš lauko sklindančią šviesą ir net dienos metu gali visiškai užtemdyti kambarį. Tinkamai parinktos ir priderintos žaliuzės gali tapti išskirtinio interjero dalimi. Ši langų uždanga yra labai universali dėl gausaus rūšių...
 • 3 patarimai, padėsiantys išsirinkti tinkamiausią pavėsinę

  3 patarimai, padėsiantys išsirinkti tinkamiausią pavėsinę Pavėsinės jungia eleganciją ir funkcionalumą. Šis statinys Jūsų kieme ar terasoje – paprastas būdas sukurti gražią, nuošalią vietą, kurioje galėsite atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Ji taip pat gali tapti pagrindine Jūsų kiemo vieta arba suteikti prieglobstį lauko renginio metu. Vis tik, kokią pasirinkti? Klasikinio...
 • Patarimai, kaip išsirinkti lauko baldus mažai erdvei

  Patarimai, kaip išsirinkti lauko baldus mažai erdvei Tikriausiai sutiksite, jog lauko baldai ženkliai prisideda prie eksterjero plėtojimo ir užtikrina mūsų komfortą – būtent dėl to šiuos gaminius reikia rinktis labai atsakingai. Nesunkiai tai galime padaryti tuomet, kai turime didelį sodą ar terasą, tačiau kai lauko erdvė yra pakankamai maža, kyla kur kas daugiau nesklandumų. Norėdami...
 • Hamakas terasoje: ar verta jį įsigyti?

  Terasos apstatymas yra vienas maloniausių pavasario darbų, tačiau tam, kad įgyvendintos idėjos džiugintų visą šiltąjį sezoną, reikia kruopščiai apgalvoti kiekvieną detalę. Gana dažnai diskusijos kyla dėl hamako pasirinkimo – šį kartą pakalbėsime apie tai, ar verta jį kabinti savo terasoje ir kaip išsirinkti tinkamiausią variantą. Pagrindiniai hamakų privalumai Geresnė miego kokybė....
 • Kaip mažą balkoną paversti puikia vieta pusryčiams

  Dažnai gyvenamosios vietos rinkimasis tampa tikrų tikriausiu galvos skausmu ir beveik visad tenka padaryti bent keletą kompromisų bei paaukoti kurias nors erdves dėl kitų būsto privalumų. Tai neišvengiamas procesas gyvenime, nes visi turi ribotus išteklius ir neribotus poreikius bei norus. Jei visgi jums teko padaryti kompromisą ir dėl kokių nors priežasčių atsisakyti didesnio balkono, tačiau...
 • Angarai – išeitis, nenorintiems plušėti prie sandėlio statybos

  Angarai tai puiki alternatyva pastatų ar sandėlių statybai. Ne paslaptis, kad pastarųjų įrengimas yra daug laiko ir resursų reikalaujantis darbas. Tad siekiant išvengti šio sudėtingo proceso, vis labiau populiarėja įvairių angarų nuoma ar įsigijimas. Šiame straipsnyje aptarsime dviejų populiariausių – tentinių ir šiltintų – angarų savybes. Angarai – gera alternatyva...
 • 10 verslo dovanų idėjų įmonės žinomumui didinti

  Verslo dovanos – sumanus būdas nustebinti darbuotoją, verslo partnerį ar klientą, kartu didinant įmonės žinomumą. Nepriekaištingam įspūdžiui sukurti tokio tipo dovanos turėtų būti ir estetiškos, ir praktiškos. Keletas pavyzdžių – kokybiški kelioniniai krepšiai, gertuvės ar apranga su logotipu. Tokiais funkcionaliais daiktais bus naudojamasi dažnai, o tai reiškia didesnį prekės...
 • Oliver.lt - viskas biurui vienoje vietoje

  Kur apsipirkinėji, kai netikėtai biure pritrūksta popieriaus ar rašiklių? Iš kur perki kavą ir saldainius smagiosioms pietų pertraukėlėms? Kur ieškai dovanų verslo partneriams ar kolegoms? Turiu spėjimą - bėgioji akis išdegęs po kelias skirtingas parduotuves jaudindamasis, jog nerasi ar nespėsi įsigyti tai, ko reikia? Dabar viskas kur kas paprasčiau. Pamiršk įkyrų laukimą eilėse ar kelias...
 • 5 geriausi nakvynių pasiūlymai planuojantiems poilsiauti Birštone

  Birštonas yra vienas gražiausių ir ramiausių poilsinių miestelių, kviečiantis svečius apsilankyti garsiose sanatorijose, svetinguose viešbučiuose, paragauti mineralinio vandens, pamatyti turtingą infrastruktūrą, istoriją ir kultūrą. Nuo Vilniaus iki Birštono yra vos 94 km, o nuo Kauno – 39. Poilsis Birštone puikiai tiks tiems asmenims, kurie nori atitrūkti nuo miesto triukšmo,...
 • Geriausi šiltnamiai – iš UAB Meistro kodas rankų!

  Šiandien pristatomos įmonės gamybos laukas – analogų Lietuvoje galimai neturintys KLASIKOS ženklu pažymėti šiltnamiai bei plastikai, kurie išsiskiria ypatinga gamybos technologija. Gamintojo tikslas yra sukurti ilgaamžiškumu pasižymintį produktą, suderinant kokybę, praktiškumą ir nepriekaištingą dizainą. Ypatingą dėmesį įmonė skiria ne tik produkcijos originalumui, bet ir siekia pati...