Liste der Unternehmen

Raseinių paštas

Maironio g. 2, 60169 Raseiniai
(+370) 70055400
Arbeiten bis 18.00
Google mapswaze
Google mapswaze

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Filiale

Alle Adressen anzeigen

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 70055400
Webseite
www.post.lt

Arbeitszeit

Montag
9.00-18.00
Dienstag
9.00-18.00
Mittwoch
9.00-18.00
Donnerstag
9.00-18.00
Freitag
9.00-18.00
Samstag
9.00-13.00

Kommentare

Bewertung:
0 (mindestens 80 Zeichen)
Zita
2022.08.08
Išsiunčiau siuntinuką į Kauną ketvirtadienį 9 val., šiandien pirmadienis, neaišku, kur siunta. Kažin ar užeisiu kitą kartą...
Nützlich (2)
Bericht
Jolita
2022.04.25
Laba diena,

Norėčiau pasidalinti pastebėjimais po apsilankymo Raseiniù pašto skyriuje.

Saulėta penktadienio (22/04/22) popietė, 13 valandù ir 14 minučiù. Prieš mane dirba viena kasa, o joje tik vienas žmogus yra aptarnaujamas.

Kasininkė neturėjo įsegto vardo ženklelio, tad vardo nežinau. Darbo kortelės numeris būtù - 18923 (jei naudojo savàjį) . . . Tai būtù moteris virš 35-iù metù. Tamsūs juodi plaukai iki pečiù. Tà dienà vilkėjo melsvà bliuskutę. Malonumu nepasižymėjo.

Kadangi mėgstu planuoti, tai iš karto, namuose užsipildžiau CN 22 deklaracija, kadangi siunčiu siuntinį į Anglijà, bet pasirodo reikia užpildyti CN 23 deklaracijà, tad darbuotoja tik patraukė pečiais, kà aš jai duodu (paaiškinimo taip pat nebuvo, kodėl man reikia užpildyti kità formà, bet vėliau, grįžusi į namus ir susiradusi informacijà, paaiškėjo, jog tai tik detalesnė deklaracija).

Kadangi buvau tik viena kliente tuo metu norėjau prisėsti šalia kasos, kad galėčiau užpildyti deklaracijà, o kilus klausimui paklausti ar gerai viskas užpildyta, bet buvo atkirsta, kad eičiau ir pildyčiau deklaracijà kitoje vietoje.

Nuėjau į kità vietà ir pradėjau pildyti deklaracijà. Užsipildžiau. Grįžau pas pardavėjà. O čia linksmybės ir prasidėjo!

Kasininkei įvedant duomenis į sistemà, nepavyko rasti mano gyvenamosios vietos. Laimę bandė tris kartus. Stresas liejosi per kraštus. . . Kolegiù prašė, kad padėtù, nes kolegė dirbanti kitoje kasoje, tikriausiai grįžo iš pietù pertraukos, o kita kolegė tik priėjo, pasižiūrėjo ir nuėjo. O ji vis kartojo savo kolegėms - “išgelbėk draugà”, bet pastarosios jos gelbėti nelabai ir norėjo.
Nerandant mano gimtosios gyvenamosios vietos, buvo įvesta kažkas tai kito. Kyla klausimas, ar tikrai savo gimtojoje vietoje esu aš viena gyvenanti ir niekad prieš tai darbuotojai neteko susidurti su šia problema?. .
Paklausta, kokia kaina yra siuntimo esant iki 2 kg ir kur virš 3 kg atsakymo nebuvo sulaukta, o tik pasakyta, jog nežymiai skiriasi ir galima kainas susirasti internete. (ŽIinoma, galima pasidaryti viskà internete, bet kyla klausimas, kà toks darbuotojas veikia šioje darbo vietoje). . . Beje, šio klausimo buvo klausta tris kartus, bet atsakymo negauta.
Vėliau buvau informuota, jog siunčiant suma esančia mažesne nei 45 €, nereikia mokėti muitù, kas nebuvo paminėta pradžioje.
Paprašius naujos CN 23 deklaracijos - nebuvo duota, bet tai pataisė darbuotoja ( nes pakitimu buvo daryta, tad norėjosi viskà tvarkingai ir surašyti).

Beje, pašto skyriù palikau po valandos laiko t.y. 14:15, valanda laiko. Jei su kiekvienu klientu po valandà laiko, tai kiek klientù bus aptarnaujama per vienà darbo dienà?

Klientų aptarnavimas turėtù egzistuoti ne tik teoriniame pasaulyje, bet ir praktiniame. Aš atėjau ne streso ieškoti, bet TIK išsiùsti siuntinį, bet išėjau tai kaip iš vietos, kur žmonės net nežino kà daro (nes ko paklausi, to negausi), su sugadinta nuotaika, bei NEIŠDILDOMU ATSIMINIMU ne tik tai dienai bet dar ir ilgam.
Nützlich (9)
Bericht
Laura
2022.02.22
Tragedija ne paštas,siunta yra pašte bet negali duoti be paštininko,koks absurdas,daugiau niekada nesinaudosiu paslaugomis.
Nützlich (4)
Bericht
mehr information...


Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter

Umliegende Unternehmen | Auf Karte zeigen

Šakių autobusų parkas, UAB
47,6 Km | Aušros g. 3, Šakiai
Knygynas, D. Gailiuvienės įmonė
99,3 Km | Telšių g. 2, Plungė
Gėlės į namus, MB
129,9 Km | Šaltkalvių g. 3, Klaipėda
GeliuFeja.lt, Gėlių pristatymas Visoje Lietuvoje
157,9 Km | Švitrigailos g. 8-201 (Naujamiestis), Vilnius
Gėlės į namus, filialas, MB
158,1 Km | Mindaugo g. 1A, Vilnius
Gėlės į namus, filialas, MB
| Priekulė, Klaipėdos r.
Gėlės į namus, filialas, MB
| Gargždai, Klaipėdos r.
Gėlės į namus, filialas, MB
| Kretingalė, 5853 Klaipėdos r.
Gėlės į namus, filialas, MB
| Veiviržėnai, Klaipėdos r.