Liste der Unternehmen

Guliverio kelionės, kelionių organizatorius, Vilniaus filialas, UAB

Šeimyniškių g. 17 (Šnipiškės), 09312 Vilnius
(+370) 52660700
Atsidarys 9.00
Google mapswaze
Google mapswaze

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Filiale

Alle Adressen anzeigen

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 52660700
Webseite
www.guliveriokeliones.lt
E-Mail
vilnius@guliveriokeliones.lt

Arbeitszeit

Montag
9.00-18.00
Dienstag
9.00-18.00
Mittwoch
9.00-18.00
Donnerstag
9.00-18.00
Freitag
9.00-18.00

Kommentare

Bewertung:
0 (mindestens 80 Zeichen)
Sandra
2023.01.02
Norėčiau pasidalinti atsiliepimu apie kelionių agentūrą Guliverio kelionės ir būtent apie Naujametinę kelionę į Varšuvą ir Suntago vandens parką. Esu labai nusivylusi kelione ir tokiu "organizuotumu". Taip prastai suorganizuotos kelionės nesu mačiusi ir buvusi.
O viskas prasidėjo taip.. Autobusas vėlavo atvykti į sutartą vietą 30 min. Bet čia, viskas gerai gidė paskambino ir pranešė jog šiek tiek vėluos, teks palaukti. Normalu, keliai slidūs, daug keliautojų. Nėra dėl ko pykti :) Kai tik pajudėjome autobusu link Lenkijos prasidėjo visi ydomumai. Gidė dar kartą informavo jog pasikeitė planai dėl Naujų sutikimo Varšuvos centre (prieš pora dienų buvo atsiųsta žinutė jog atšaukti miesto centre koncertai, fejerverkai ir patys savarankiškai organizuokimės restoranus apie 21 val centre). Kadangi centre nebus vykdomi renginiai, gidė tiek mums, tiek pati pasiūlė "pagooglinti" ir pasidomėti ką galėtume nuveikti vakare. Kaip galėtume sutikti Naujuosius metus.
Nu oki, bet gal čia reikėjo agentūrai prieš pačią kelionę kažką surasti ir suderinti? O ne, kelionės metu jau ieškoti ką veiksime? (gal būt jau kaip kurie keliautojai buvo nusprendę ir užsisakę staliukus, vietas miesto centre 21 val, kadangi kaip buvau minejusi jog turėjome nuo šio laiko organizuotis kaip ir kur sutiksime Naujuosius metus).
Taigi atvykome į Varšuvą į miesto centrą, pusantros valandos turėjome ekskursiją po patį senamiestį ir dvi valandas laisvo laiko. Jeigu TAIP vykdomos ekskursijos (kur truko pusantros valandos), tai verčiau būtume iš karto visi paleisti pasižvalgyti patys. Kadangi mūsų vyko didelė grupė, 63 žmonės, normalu būtų buvę jeigu visi būtume gavę ausinukus ar gidė būtų turėjusi mikrofoną su garso įranga (kad normaliai būtų pravesta apžvalga aplink senamiestį). Bet deje tokios įrangos neturėjome ir kaip gidė išsireiškė, "Žinot šiuo metu vyksta daug ekskursijų tai jums ausinukų neliko, kažkaip turėsite mane girdėti". Mano, nuomone tai yra baisu. Mes visi esame keliautojai, mes taipogi mokėjome pinigus už ekskursiją - todėl tikimės kokybiškos paslaugos. Asmeniškai aš NIEKO negirdėjau apie pasakojamą miesto istoriją. Nes gidė kalba taipogi ne iš garsiųjų. Ir kai vaikščiojome, nelabai spėjau pasižvalgyti miesto grožiu, nes lėkėme nežmonišku greičiu. Reikėjo žiūrėti kas po kojomis, o ne į pastatų grožį. Po šios "ekskursijos" kaip ir minėjau turėjome 2 val laisvo laiko. Džiaugiuosi jog per šį laiką pavyko pasigėrėti Kalėdiškai pasipuošusiu miestu, apsižvalgyti miesto architektūra. Laisvas laikas daug naudingiau praėjo nei "ekskursijos" laikas.
Taigi po laisvo laiko susitikome visi ir keliavome į autobusą. Autobuse gidė pranešė jog "dauguma nusprendė" vyksime į botanikos žibintų parką už papildomą mokestį ir Naujuosius metus sutiksime viešbutyje. Autobuse įvyko šurmulys nes dauguma nesuprato kodėl nuspręsta Naujuosius metus sutikti viešbutyje, ir kas taip nusprendė. Paprašėme jog atliktų visų autobuse esančių žmonių apklausą kas nori vykti į žibintų parką ir Naujus sutikti viešbutyje, o kas vis dėl to nori grįžti į miesto centrą. Ir kaip "netikėtai" ta dauguma buvo jog norėjo vykti būtent į miesto centrą ir Naujus metus sutikti centre. Manau normalu, nes būtent to mes ir tikėjomės iš šios ekskursijos.
Bet į šią diskusiją kur sutikti Naujuosius įsikišo ir "nuostabus" vairuotojas. "Kur jūs norit čia vykti į centrą? Vistiek Naujus metus sutiksite autobuse. Fejerverkus galėsite žiūrėti per langą. Iš čia išvykti turime 00:15. Kas pavėluos, į viešbutį patys grįšite taksi ". Labai keista, jog taip planuojama kelionė, vyksti į Naujųjų sutikimą ir nespėjus iššauti saliutams turi lėkti į autobusą. Aišku vairuotojui geriau būt buvę jeigu būtume sėdėję viešbutyje ir niekur būt nereikėję vykti.
Kadangi dauguma nusprendėme vakarop keliauti į centrą (tikėjomės apie 21 val jau būti centre, nes prieš pora dienų gavome žinutes kad susiplanuotume laiką), tačiau buvo pasakyta jog iš viešbučio išvysime 21:40 (nuo viešbučio iki centro dar kokia 25-30 min kelio autobusu), tai centrą pasieksime po 22 val. Šiek tiek pikti tokiu "kokybišku" organizavimu, bet tebūnie.
Taigi po laisvo laiko atvykome į viešbutį (iki sekančio išvykimo viešbutyje turėjome 3 val laiko, nežinau kam tiek reikia). Viešbutyje vyko balaganas, dalino korteles su miegamųjų numeriais buvo girdėti keliautojų nepasitenkinimas jog gavo ne tokius numerius kokius buvo užsisakę, su bendromis/su atskiromis lovomis. Nežinau, bet tikiuosi šią problemą pavyko išspręsti.
Džiugu kad mes gavome tinkamą kambarį. Viešbutis tikrai buvo tvarkingas ir gražus. Kadangi turėjome 3val iki išvykimo nusprendėme vakarienę pavalgyti pačiame viešbutyje (nes centre planai kaip ir pasikeitė vakarienei), tikrai esame labai patenkinti viešbučio maistu ir šauniu personalu.
Atėjo laikas keliauti Naujus sutikti miesto centre į autobusą sulipome dar anksčiau nes kaip ir buvo sakyta 21:40 pajudame nuo viešbučio. Oki, 43 min, 47 min, 50 min mes vis dar stovime prie viešbučio ir laukiame kol "puikūs" vairuotojai parūkys ir mūsų gidė ateis į viešbutį. 21:55 ateina gidė ir pasako "pabuvome toliarantiškiti ir palaukėme jog visi spėtų iš viešbučio išeiti". Kadangi toks laikas svarbu, ir taip laikomasi punktualumo, neišlaikiusi pasakiau jog tuomet į autobusą po Naujųjų metų susirenkame ir 25 min vėliau, tuomet būkime toliarantiški ir išvykime 00:30. Iš karto buvo atkirsta NE jeigu kas nebus 00:15 turės į viešbutį grįžti taksi. Taigi vietoj 22 val centrą pasiekėme tik kažkur 22.30.
Kas vykome, išsiskirstėme Naujus metus sutikti centre. Kad ir nebuvo organizuojami miesto koncertai, fejerverkai, bet patys miesto gyventojai mano manymu tikrai triukšmingai ir labai gražiai sutiko 2023-ius. Kadangi mes nusprendėme dar apsižvalgyti po naktinę Varšuvą į viešbutį kartu autobusu negrįžome. Nusprendėme savarankiškai grįžti taksi. Taigi negaliu pasakyti kas grįžo autobusu ar grįžimas buvo "punktualus" ar buvo "toliarantiškas". :)
Po nakvynės viešbutyje pajudėti link vandens parko turėjome 11 val.
Dar kartą didžiausiais pliusas viešbučio personalui, kadangi pusryčius turėjome viešbutyje. Pusryčiai buvo tikrai gausūs ir plataus pasirinkimo, bei labai skanūs.
Taigi 11 val susirinkome į autobusą kelionei į vandens parką. Į vandens parką pinigus pirmąją dieną gidei turėjome paduoti tiesiogiai. Pirmąją dieną paminėjo kiek kurios zonos kainuoja ir liepė pasirinkti kur norėsime eiti,parke būsime 4 val. Mes pagalvojome ir pasirinkome visas zonas, pagalvojome jog norėsime ir ten ir ten nuvykti. Buvome prieš ekskursiją šiek tiek skaitę jog Suntago parke pirčių zona tik suaugusiems ir jokių maudomų rūbų. Bet kažkaip pagalvojome jog vis tiek bus kokia pirtis kur tikrai galėsime į pirtį užeiti su maudomaisiais,ar jeigu tikrai griežtai negalima informuos prieš rinkdama pinigus gidė. Tačiau to nebuvo, tik kaip pradėjome vykti link parko gidė užsiminė "nežinau ar buvau sakiusi bet pirčių zonoje galima būti tik su rankšluosčiu". Manau jeigu informacija būtų pateikta kiek kitaip būtume pasirinkę tik pagrindines zonas ir už vandens parką nepermokėję. Taigi atvykome į vandens parką, gidė nuėjo nupirkti bilietus (kadangi vyksta didelė grupė gal reikėtų kaip nors anksčiau viską suderinti, nežinau.. ). Visa grupė laukiame kol gidė suderins vykimą į parką. Gidė pagaliau gavo apyrankes į parką ir pasakė nuo šios minutės pradeda skaičiuotis Jūsų 4 val parke. Kol išdalino apyrankes ir susakė informaciją mes praradome 15-20 min savo laiko. Ne taip viskas turėtų būtų organizuojame.
Kad ir praradę laiko, kad ir neaplankę visų vietų tikrai smagiai praleidome laiką parke. Didelis pasirinkimas, gražu, šiltas baseino vanduo. :)
Po vandens parko pradėjome kelionę link namų. Vėlai vakare pasiekėme kelionės vietą. Ačiū už saugią kelionę!

Tačiau, esu labai nusivylusi šios kelionės organizavimu. Tikrai niekam nerekomenduosiu šios agentūros ir daugiau niekada nekeliausiu ja. Daug naudingesnę ir geresnę kelionę galima susiorganizuoti pačiam.
Tikiuosi atsižvelgsite į išsakytą nuomonę ir stenksitės labiau žiūrėti keliautojų poreikius. :)
Nützlich (8)
Bericht


Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter

Umliegende Unternehmen | Auf Karte zeigen

Kelionių akademija, UAB
1,7 Km | S. Žukausko g. 35 (Žirmūnai), Vilnius
Baidarės
2 Km | Pušų g. 3-6 (Žvėrynas), Vilnius
Kelvita, UAB
2,3 Km | Gėlių g. 9 (Senamiestis), Vilnius
Vildora, UAB
2,5 Km | Algirdo g. 41-2 (Naujamiestis), Vilnius
Cosmo Dome kupolai
2,9 Km | Kalvarijų g. 151 (Žirmūnai), Vilnius
4,1 Km | Zietelos g. 4 (Vilkpėdė), Vilnius
K. Tuziko IĮ
4,2 Km | Savanorių pr. 65-73 (Vilkpėdė), Vilnius
Vilniaus laivai
5,4 Km | 06316 Vilnius
Jašiūnų dvaro sodybos rūmai
29,1 Km | J. Sniadeckio g. 2, Jašiūnai, Šalčininkų r.
Tautodailininkės A. Krepštul muziejus
35,2 Km | Mokyklos g. 7, Tabariškių k., Šalčininkų r.
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
43,4 Km | Vilniaus g. 48, Šalčininkai
Šalčininkų r. savivaldybės administracija
43,4 Km | Vilniaus g. 49, Šalčininkai
Inkilų sodyba
50,6 Km | Meškerinė, Švenčionių r.
Vila Terra poilsis, UAB "Terra poilsis"
65,8 Km | Gruodžių g. 29, Gruodžiai, Molėtų r.
Daugų technologijos ir verslo mokykla, VšĮ
70,7 Km | Ežero g. 30, Daugai, Alytaus r.
Jūrų vilkas, laivų nuoma
83,8 Km | R. Kalantos g. 199 (Petrašiūnai), Kaunas