Projekto vykdytojas

Galioja iki: 2020.07.30
Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, Klaipėda

Darbo aprašymas:

Apie poziciją

Terminuotas darbas. Projekto vykkdymas. Darbuotojas organizuoja ir vykdo veiklas Klaipėdos miesto gatvėse, inicijuoja ir organizuoja su jaunimu (14-29 m.) susijusių projektų rengimą ir jų įgyvendinimą. Darbo su jaunimu gatvėje metu darbuotojas bendrauja su atskirais jaunais žmonėmis ar jaunuolių grupėmis jų susibūrimo vietose (žaidimų aikštelėse, gatvėse, kiemuose, parkuose, prekybos centruose, kavinėse ir pan.). Darbuotojas jauniems žmonėms įvairiomis formomis teikia asmeninę, socialinę bei ugdomąją pagalbą arba nukreipia, palydi į institucijas, organizacijas.


Mes siūlome

galimybė kelti kvalifikaciją
draugiškas kolektyvas
apmokamos kelionės išlaidos darbo metu


Reikalavimai

Socialinio pedagogo, socialinio darbuotojo, psichologo kvalifikacija. Organizaciniai, socialiniai gebėjimai; iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas veikti kritinėse situacijose., aukštasis išsilavinimas.


Darbo laikas

14-18 val., 2 kartus savaitėje 16-20 val. , kartą mėnesyje darbas šeštadienį. 2 darbo dienas - pagal atskirą grafiką. 3 kartus savaitėje po 4 val. darbas vyksta gatvėje (šaltuoju sezonu - prekybos centruose).


Atlygis

533 - 533 EUR prieš mokesčius priklauso nuo darbo stažo, išsilavinimo
Darbo pasiūlymas    


Daugiau darbo skelbimų tema Mokymas / Švietimas