Liste der Unternehmen

Odontologijos klinika, Kauno „Denticija“

Vytauto pr. 14 (Centras), 44355 Kaunas

(+370) 67196979
    www.kaunodenticija.lt    E-Mail   

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 67196979
Tel.
(+370) 37220202
Fax
(00370) 37409385
Direktorin
Aldona Vičiulienė
Firmenkode
134515727
MWS Kode
LT345157219

Arbeitszeit

Montag
8.00-20.00
Dienstag
8.00-20.00
Mittwoch
8.00-20.00
Donnerstag
8.00-20.00
Freitag
8.00-20.00

Kommentare Bewertung schreiben

Bewertung schreiben
Schreibe Bewertung
Was zu schreiben?
Bewerten:
Ilona
2017.07.17
Didžiausias ačiū vaikų gyd. Marijai. Padėjo labai daug savo šiltu bendravimu prikalbinti vaiką nebijoti.
Donatas Gataveckas
2017.07.14
Džiaugiuosi atradęs šią kliniką.
Deimantė Urbonaitė
2017.07.04
Ačiū, puiki klinika! Ištraukė dantuką be jokių baimių, ačiū gydytojui Nerijui!
Viktoras Dirmeikis
2017.06.28
Esu labai patenkintas burnos chirurgo Gvido Jankausko kokybiškai atliktu darbu. Labai įstrigo gydytojo dėmesingumas, mandagumas ir kruopštumas. Tikrai rekomenduoju
Linas J
2017.06.19
Labai geri specialistai dirba. Teko susidurti, ir vaikams ir patiems su žmona apsilankyti. Labai patiko kaip atliko burnos higieną.
Žilvinas Stankevičius
2017.06.16
Puiki klinika! Lankiausi pas puikią gyd. E. Miniotaitę. Labai patiko ir bendravimas ir gydymas buvo atliktas tikrai profesionaliai.
Karolis
2017.06.16
Atvedėm savo vaiką, kuris visiškai neprisileidžia jokių gydytojų. Bet čia jį kalbino kaip mažąjį draugą ir viską aprodė. Galiausiai mūsų su žmona nuostabai jis prisileido gydytoją ir galėjom pradėti taisyti dantukus. Ačiū vaikų gydytojams, kurie taip gražiai sutaria su vaikais.
Paulė
2017.06.14
Teko gydytis uždegimą danties, kurį kitoje klinikoje norėjo ištraukti ir protezuoti naują. Čia atėjus buvo pasiūlytą pabandyti išgelbėti dantį. Man tiko, nes danties protezavimas, implantacija žinojau kiek kainuoja. Užteko kelių apsilankymų ir uždegimas pradėjo mažėti. Dabar paliktas stebėti ar visiškai pasveiks.
Galiu pasakyti tik tiek, kad man labai patiko gydytojų profesionalumas išaiškinant kas buvo daryta, ką dabar reikės daryti, visos galimybės buvo paaiškintos. Dar kas paliko įspūdį, kad nejaučiau skausmo, nors turiu seną baimę eiti pas stomatologus nuo pats vaikystės. Dabar jau užsirašiau gydytis kitą dantį, nes rado, kad yra blogai užplombuota. Keista, nes lankiausi savo poliklinikoje pas savo stomatologus jau nuo senai ir pasitikėjau. O dabar matau, kad nebuvo taip viskas gerai kaip tikėjausi.
Dabar drąsiai galiu rekomendoti Denticiją, nes atradau kur galiu ateiti be baimės ir pasitikėti nebijant!
Evelina Kazlauskaitė
2017.06.12
Labai patiko šiltas bendravimas, kuris lydėjo nuo pat pradžių. Gydytojas pasakojo viską kas bus daroma ir kam to reikia. Likau patenkinta kokybe ir kaina. Ačiū profesionaliems gydytojams.
Jonas
2017.06.08
Atėjau darytis dantų protezavimo pagal rekomendaciją. Tai buvo pasiūlyta ir burnos higieną atlikti ir pasitikrinti visą dantų būklę. Dantų protezavimas atliekamas profesionaliai kaip ir rekomendavo. Džiaugiuosi.
Žilvinas
2017.06.02
Tikrai rekomenduoju. Kokybė išskirtinė. Dėmesys klientui irgi kitoks nei bet kur kitur. Puiku!
Marius
2017.04.12
Puiki klinika ir tikri profesionalai. Labai šiltai priema ir bendrauja. Visada paaiškina kas daroma ir kam to reikia. Ačiū!
Rimas
2017.02.09
Ačiū gydytojai Birutei už išgelbėta dantį sutaise kanalus, nereikės rauti ir sukti varžtų. Denticija labai gera klinika.
Inga
2016.01.26
Labai džiaugiuosi atradusi nuostabią vaikų gyd. odontologę - Simoną Dauparę. Mano berniukai greitai pamiršta visas baimes ir visada džiaugiasi keliaudami pas Simoną.
Janina
2015.06.08
Lankiausi pas burnos higienistę (Eglė Pažarauskaitė). Esu žiauriai patenkinta rezultatu, suteiktais patarimais, maloniu bendravimu. Rekomenduoju ne tik šią gydytoją bet ir klinika. Pasidomėjus, ten dyrba daug gerų specialistų. Ačiū dar kartą.
Statistik der Besuche
Aktualisierung

Suchworte

Denticija in Kaunas, Dental Klinik, Zahnarztpraxis, Zahnarztpraxis, Dental Klinik, zahnmedizinische Hilfe, zahnärztliche Hilfe, Zahnärzte, Zahnärzte, Zahnarzt, Zahnarzt, Alle zahnmedizinischen Dienstleistungen, Zahnschmerzen, Zahnarzt, Zahnpflege, Zahnärztliche Panoramafotos, Zahnärztliche Bilder, dentaler Ultraschall, Panoramaschichtaufnahme, Röntgenaufnahme, Röntgen (radiologische) Untersuchungen, Zahnkrankheiten, Zahnschmerzen, Zahnschmerzen, Karies, Zahnfüllungen, Füllung, Behandlung von Zähne, Behandlung, Zahnplomben, Abszess, Ästhetische Zahnfüllungen, Heliumfüllung, abgenutzte Zähne, Beschädigungen von Parodontose, Dentalrestauration, Brackets, Begradigung von schiefen Zähne, Zahnaufhellung in Kaunas, beschädigt von Tetracyclin, BEYOND, professionelle Mundhygiene, Hygiene, empfindliches Zahnfleisch, empfindliche Zähne, Zahnfleischentzündung, Parodontitis, Periodontie, Parodontose, Sportgesichtsschiene, Gebissschiene für Sportler, Gebissschiene für Schnarchen, Zähneknirschen, Endodontologe in Kaunas, Behandlungsplan, Prothesen, therapeutische, Krankenversicherung, General financing, Medlizingas, auf Raten, ohne Preissteigerung, Zahnersatz, Prothesenfertigung, Anästhesie, ohne Schmerzen, Labor, herausnehmbare Prothesen, elastische Zahnspange, Vollkeramische Krone, Zirconiumdioxidkeramik, prothetische Korrektur, Implantate, Zimmer in Kaunas, AnyRidge, STRAUMANN, Einsetzen der Implantate, Zahnentfernung, Lappenoperation, pädiatrischer Zahnarzt, Fissuren-Versiegelung, Kinder Zahnmedizin, Bescheinigungen für Kinder, fehlerhafte Okklusion, Zahn-und Kieferfehlstellung, Behandlung mit Zahnspangen, Zahnplatten, Kiefer- und Gesichtstrauma, Ästhetische Zahnfüllungen mehr...

Video